Wydarzenia 1574031600

Wydarzenia

Już teraz możesz dowiedzieć się gdzie planowane są najciekawsze imprezy, promocje, nowe menu, czy otwarcie ogródka. Chcesz być na bieżąco z najciekawszymi wydarzeniami? Zapisz się do biuletynu!

Podaj swój adres e-mail:

Pokaż wydarzenia na:

Wydarzenia z 18.11 - 01.12

18listopada
CRASH Mondays № 8: Marketing offline [Warszawa]
@Centrum Zarządzania Światem, ul. Okrzei 26, Warszawa
📋 Zapisy (ograniczona liczba miejsc): https://evenea.pl/event/crash8wwa/
PROSIMY O PRZEMYŚLANE ZAPISY

📝 CRASH Mondays № 8: Marketing offline.

Historyczne wydarzenie! Odchodzimy od Internetu, odkładamy telefony, walczymy ze smartwicą. Marketing offline proszę Państwa! :D Z czym to się je, czy to nadal działa, gdzie i jak działa? Wpadnijcie na wydarzenie, dowiecie się!

👩🏫 PRELEGENCI: każde spotkanie to 3 - 4 starannie wyselekcjonowanych tematów. W tej edycji wystąpią"

➡️ Kuba Sagan - Feeders.agency
Czy brief też powinien być kreatywny?

➡️ Krzysztof Kornas i Ola Rzążewska - Centrum Nauki Kopernik | Festiwal Przemiany
Nauka w centrum

➡️ Urszula Markuszewska - Fortis
Efekt płaszczyzny koloru. Czy jeśli postawię na środku ulicy wielki, pomarańczowy kwadrat, to ludzie skojarzą czego to jest reklama? Czyli czy kolor potrafi mówić.

► ZAPISY: wydarzenie jest w 100% darmowe, ale prosimy o wcześniejszą rejestrację. Nie musicie mieć biletów - na wejściu czekać będzie na Was lista! Pamiętajcie, aby się odhaczyć. :)

► MIEJSCE: Centrum Zarządzania Światem
W razie pytań piszcie do organizatorów: Aleksandra Warzecha, Karolina Kwiatkowska lub [email protected]
----------------------------------------------►

Więcej informacji o wydarzeniu: CRASH Mondays to mamy nadzieję nie tylko wydarzenie, ale i okazja do zbudowania fantastycznej społeczności i przekazania Wam praktycznej wiedzy.
Uwaga ⚠️Wydarzenie jest akredytowane przez DIMAQ - profesjonaliści digitalu, możecie zdobyć punkty recertyfikacyjne! A dokładnie 5 punktów
► Dla kogo? Dla freelancerów, marketingowców, PRowców, pasjonatów, pracowników agencji, pracowników korporacji i każdego, kto ma chęć i zapał do zgłebiania wiedzy o szeroko pojętym marketingu ;)
► Kto za tym stoi?

Pomysłodawca: Anna Ledwoń, Anka Armatys

Współorganizatorzy: Aleksandra Warzecha, Karolina Kwiatkowska, Joanna Gęborska, Karolina Kumor

Design: Michał Oleksiej

Główny partner: More Bananas

Partnerzy: WhitePress, FreshMail, Newspoint, Prowly, InfluencerTool, DIMAQ - profesjonaliści digitalu, sprawny.marketing, IMM, Newspoint, Novo Media Group, MtBiznes, Oplątani Bluszczem► Co dalej? Kolejne wydarzenia, warsztaty i... duża konferencja! :D
19listopada
Pani Stefa / Festiwal Korczak 2019
@Niebieski Syfon, ul. Targowa 50/52, Warszawa
KORCZAK LABORATORIUM VOL 2. PANI STEFA
realizatorzy: Weronika Murek, Wojciech Faruga

Druga edycja projektu realizowanego przez ASSITEJ Polska, którego głównym punktem jest stworzenie w Muzeum Warszawskiej Pragi “żywego muzeum” Janusza Korczaka. W przestrzeni wystawienniczej, zamiast eksponatów i muzealnych plansz, historię opowiadać będą dzieci, młodzież i aktorzy. W drugiej edycji chcielibyśmy opowiedzieć o postaci dla Korczaka ogromnie ważnej, a praktycznie zapomnianej, czyli o Stefanii Wilczyńskiej. Autor słynnego archiwum zagłady Emmanuel Ringelblum pisał o ich współpracy: „Wszystko, co związane jest z osobą Korczaka – internat, propagowanie miłości do dzieci – wszystko jest wspólnym dorobkiem obojga”.

19 listopada (wtorek), godz. 10, 11, 12, 13
czas trwania: 60 min.
dla młodzieży//
cena biletu: 10 zł//
Muzeum Warszawskiej Pragi
ul. Targowa 50/52
19listopada
Muzyka na żywo
@Beef n' Pepper, ul. Nowogrodzka 47A, Warszawa
Unemployed Lovers - duet akustyczny złożony z pozytywnie nakręconych facetów Janek Więckowski i Mateusz Szulik to wulkany pozytywnej energii , którzy całą swoją siłę i miłość oddają muzyce, którą grają. Ich styl to pograniczne Indie Rock oraz Country Blues, jednak w ich repertuarze znajdą się także covery Jazzowo-Swingowych wykonawców takich jak Nina Simone czyFrankSinatra. Zapraszamy na kolację z muzyką na żywo w tle. Zaczynamy jak w każdy wtorek od 19:00. Do zobaczenia
20listopada
Kolacja z Szefem Simone Loi
@CALABRIA Trattoria Pizzeria, ul. Warszawska 58c, Warszawa
20 listopada 2019 r. w ramach Tygodnia Włoskiej Kuchni , zapraszamy na kolację z Szefem Kuchni Simone Loi, który wspólnie z Szefem Kuchni Trattoria Pizza Calabria przygotuje wyjątkową kolację degustacyjną
Menu degustacyjne 49,00
Trancio di baccala su passatina di ceci e rosmarino
Dorsz z salsą z ciecierzycy i rozmarynem
Risotto cacio pepe e tartufo
Risotto z Pecorino , świeżym pieprzem i truflami
Paccheri con pomodoro arrostito, agrumi e mandorle
Paccheri z pieczonymi pomidorami, ziołami i migdałami
Cremoso al cioccolato al mascarpone con crumble al caffe
Krem z czekolady i mascarpone
Ilość miejsc ograniczona. Prosimy o rezerwację miejsc
602 464 901, 22 478 57 07, 889 5555 22
Zapraszamy
20listopada
Szybkie Dyskusje w Warszawie #15: Nowi znajomi, debaty sportowe
@Centrum Zarządzania Światem, ul. Okrzei 26, Warszawa
Wyrwij się z biura i weź udział w Speed Debating Warsaw #15. Zadebatujesz z nowymi znajomymi, obejrzysz debatę sportową i poznasz naszych członków:)

A temat? Opublikujemy tydzień przed wydarzeniem! Poprzednio był Brexit, edukacja seksualna czy e-sporty.

W naszych wydarzeniach wzięło już udział ponad 460 osób z 30+ branż: od IT, przez prawo podatkowe po reżyserię wydarzeń kulturalnych.

Plan wydarzenia:

19:00 – 19:30 – Speed Debating x2
19:30- przerwa na napoje :)
19:45 - 21:00 - Debata wieczoru
20:45 - 22:00 - Analiza debaty z sędzią debatowania sportowego + dyskusja otwarta

WSTĘP WOLNY PO REJESTRACJI. Niezależnie od wieku, płci, zawodu i narodowości zapraszamy na 19:00 do Centrum Zarządzania Światem przy Okrzei 26.

Liczba miejsc: 80. Wstęp wolny poprzez rejestrację na FB do wyczerpania miejsc.

CO ROBIMY?

💬 SPEED DEBATING – w trakcie 2 szybkich debat „1 na 1” z 2 różnymi osobami na 2 różne tematy po wylosowanej stronie będziesz argumentować, kontrargumentować i podsumowywać w ramach krótkich wypowiedzi od 30 do 90 sekund. Zmusisz szare komórki do pracy na najwyższych obrotach, a jednocześnie będziesz miał masę świetnej, kreatywnej zabawy z nowo poznanymi osobami.

Tematy Speed Debating:
#1 niespodzianka (poznacie go sekundy przed debatą!)
#2 niespodzianka (poznacie go sekundy przed debatą!)

🏆 DEBATA WIECZORU w wykonaniu kursantów i członków Warsaw Debate Chamber w formacie Oxford Union. Będziesz mieć możliwość zadawania pytań w trakcie, a także prawo do krótkich wypowiedzi „za” lub „przeciw” po drugich mowach. Dla najlepszej wypowiedzi NAGRODA.

Teza debaty wieczoru będzie ujawniona 7 dni przed wydarzeniem

Spotkanie będzie moderować Radosław Czekan - półfinalista Uniwersyteckich Mistrzostw Świata w Debatowaniu w kategorii EFL. Możecie posłuchać Radka jak mówi o debatach na TEDxWarsaw: https://www.youtube.com/watch?v=dAmymv-9bqg

Głównym organizatorem jest Warsaw Debate Chamber, które uczy dorosłych przemawiania i przekonywania wykorzystując doświadczenie utytułowanych międzynarodowo debatantów sportowych. Organizujemy kursy debat dla dorosłych, regularne treningi debatowania i otwarte wydarzenia Speed Debating Warsaw czy Warsaw Debate Night.

Więcej znajdziesz na FB i na debatechamber.pl
21listopada
102. Czwartek Social Media w Warszawie
@Centrum Zarządzania Światem, ul. Okrzei 26, Warszawa
Zapraszamy na spotkanie niczym Rudy, numer 102!

Kto wystąpi?

1. Natalia Sisik z DDOB

Temat: TikTok nowa siła w social media.

Natalia Sisik - Tiktokerka, która zgromadziła na swoim profilu ponad 900k widzów z całego świata. Natalia tworzy różnorodny content w którym pokazuje wszystkie swoje zajawki. Na jej profilu znajdziecie śpiewanie, diy, gotowanie, taniec, komedie i różne ciekawostki. Na codzień pracuje jako Content Manager w DDOB.

2. Marta Rogalewska z Gold & Finch oraz Elastic Cloud Solutions

Temat: SKUP SIĘ! Jak zbudować globalną markę w świecie decyzyjnego paraliżu.

Marta bierze na warsztat lokalne produkty z dwóch różnych światów - showbiznesu i nowych technologii. Opowie o ich drodze do budowy globalnie rozpoznawalnych marek i o tym jak pokonały największego sabotażystę skutecznej komunikacji.

Marta Rogalewska - project managerka, strateżka, analityczka, współzałożycielka 2 agencji kreatywno-technologicznych. Współtwórczyni marki edukacyjnej Gold&Finch. Head of Marketing w technologicznym startupie Elastic Cloud Solutions. Związana z branżą interaktywną od 2006. Opracowywała strategie oraz koordynowała realizację wdrożeń technologicznych i działań marketingowych dla takich marek jak Red Bull, Jim Beam, EY, Credit Agricole, Citi, Hasbro i wielu innych. Przez 4 lata manager operacyjny największego w Europie festiwalu tanecznego. Wykładowca na Politechnice Białostockiej (na kierunku Marketing Internetowy).

3. Rafał Cupiał - Trener biznesu, dynamiczny mówca, konsultant strategiczny, FlowSpeak

Temat: Gry statusowe w komunikacji i social media.

Rafał Cupiał - Specjalizuje się w narracji biznesowej, w tym przywódczej i sprzedażowej, dynamikach grupowych i komunikacji statusowej oraz w projektowaniu strategicznych wystąpień publicznych.

Wielokrotnie prowadził wykłady na najbardziej renomowanych polskich uczelniach, min. na SGH, UAM i PG. Na co dzień trenuje i konsultuje z zaawansowanej komunikacji biznesowej takich klientów jak Mazda, Orange czy Dell.

Mentor TEDxWarsaw z zakresu charyzmatycznej ekspresji i scenicznej narracji oraz Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego w kontekście budowania prezentacji inwestorskich.

Inspiracje czerpie z szerokich źródeł. Od klasycznej retoryki, przez teatr improwizowany i komedię sceniczną, aż do slamu poetyckiego. Głęboko zafascynowany psychologią flow, mitologią i grami fabularnymi.

WSTĘP WOLNY jak zawsze!
------------------------------------------------------------------

Zapraszamy wszystkich chętnych! Czwartek jak zwykle jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych nowymi mediami. Będzie również sporo okazji do networkingu.

Jaka idea stoi za Czwartkami Social Media?

Integracja szeroko pojętej branży social media. Budowanie nowych relacji. Dzielenie się wiedzą. Dobra zabawa. Mam sygnały, że nasza seria spotkań zaowocowała już bliskimi przyjaźniami, a nawet nową pracą;). Wyjdźcie z domów i z pracy, sprzed komputerów i tabletów, i poznajcie ludzi związanych z mediami społecznościowymi!

Kto przychodzi na nasze spotkania?

Pracownicy agencji social media, freelancerzy, specjaliści od PR, startupowcy ale również ludzie, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w social media. Z każdym spotkaniem pojawiają się nowi ludzie.
21listopada
Warsztaty FRANCJA ODKRYTA NA NOUVEAU
@Mielżyński Wines Spirits Specialities, ul. Burakowska 5/7, Warszawa
Warsztaty Izy Kamińskiej - FRANCJA ODKRYTA NA "NOUVEAU". Czwartek, 21 listopada 2019; Burakowska 5/7  Szczegóły na plakacie. Serdecznie zapraszamy!
21listopada
Kolacja z degustacją win El Coto i Pere Ventura
@Rest.Baczewskich, Aleja Jana Chrystiana Szucha 17/19, Warszawa
Szanowni Państwo,
Rest Baczewskich ma zaszczyt zaprosić Państwa na kolację degustacyjną 21.11.19 o godz 19, połączoną z selekcją win hiszpańskich domu winiarskiego EL COTO i PERE VENTURA. Podczas kolacji skosztujecie Państwo:

Welcome drink:
Pere Ventura Cava

1.Amuse bouche
Wędzona Kaczka z pieprzem fermentowanym i sezonowanym serem emilgrana
Coto de Imaz Rioja reserva

2 Przystawka
Pstrąg tęczowy w sosie malinowym
Coto Mayor blanco

3 Main course 1
Jesiotr w rakowym kostiumie z puree pietruszkowym
875 Chardonnay

4 Main course 2
Jagnięcina z sosem pieprzowym i puree kasztanowym
Coto de Imaz Gran Reserva

5. deser
Brownie z pijaną wiśnią
Finca Museum Reserva

Więcej informacji pod numerem tel: 888 522 668. Koszt kolacji 289pln, Ilość miejsc ograniczona.
21listopada
Festiwal Steków
@Al Fuego, Duchnicka 3 lok. 15, Warszawa
Steki z pysznymi dodatkami w niesamowitych cenach! Od poniedziałku do czwartku od 18:00!

Bife de chorizo Ala pobre
Rostbef z jajkiem sadzonym i cebulką podawany z frytkami
39 ZŁ

Rib eye polski podany z sałatą i frytkami
39 ZŁ

Polędwica w czarnym pieprzu podawana z warzywami z grilla
69 ZŁ
21listopada
Beaujolais – Villages Nouveau
@Restauracja Moonsfera, ul. Wybrzeże Gdyńskie 4, Warszawa
Beaujolais – Villages NouveauW trzeci czwartek listopada przypada święto Beaujolais. Zapraszamy na specjalnie przygotowane menu na tą okazję i wino Beaujolais NouveauMus z gęsi / ciasto francuskie / śliwka / dynia / liście sałat / biała morwa

Goose mousse / puff pastry / plum / pumpkin / lettuce leaves / white mulberry

32,00 PLNKozi ser / śliwka / tymiankowe panko / karmel / burak / malina

Goat Cheese / plum / thyme panko / carmel / beetroot / raspberry

29,00 PLNRisotto / ser dojrzewający / suszony pomidor cherry / rukola / popcorn gryczany

Risotto / ripening cheese / dried cherry tomato / rocket salad / buckwheat popcorn

32,00 PLNPieczona gęś / szynka szwarcwaldzka / ziemniak / musztarda francuska / brokuł / jabłko pieczone

Roasted goose / Black Forest ham / potato / French mustard /

broccoli / baked apple


52,00 PLNStek z kulbina / zapiekanka ziemniaczano grzybowa / karmelizowany burak / czarna porzeczka / chips z topinamburu

Meagre steak / mushroom potato casserole / caramelized beetroot / blackcurrant / Jerusalem artichoke chips

53,00 PLNPijana śliwka w czekoladzie / beza / miód polski / biała ziemia jadalna

Plum in chocolate / meringue / Polish honey / white crumb

22,00 PLNBeaujolais – Villages Nouveau

Appellation Beaujolais – Villages Controlee

Albert Bichot

90 PLN / butelka

17 PLN / kieliszek
23listopada
Sobotnie kino rodzinne
@Niebieski Syfon, ul. Targowa 50/52, Warszawa
Muzeum Warszawskiej Pragi i Stowarzyszenie Nowe Horyzonty zapraszają na sobotnie pokazy filmowe dla rodzin z dziećmi! 👪

Projekcje zostaną poprzedzone krótkim wprowadzeniem.

🎟️ Bilety: 7/10 zł, dostępne w Muzeum i online
http://bit.ly/Sobotnie-kino-rodzinne


REPERTUAR:

🗓️ 19 października (sobota), godz. 10.30–12.00
🎥 Alfie, mały wilkołak (Dolfje Weerwolfje)

Wychowujący się w zastępczej rodzinie mały Alfie przeżywa zaskoczenie, gdy w dniu swoich siódmych urodzin nagle przeistacza się w wilkołaka. Czy uda mu się ukryć tożsamość przed swoją rodziną? Czy bliscy są w stanie zaakceptować odmienność Alfiego?

🎬 familijny, reż. Joram Lürsen, Holandia 2011
🧒 dla osób powyżej 6 roku życia

______________


🗓️ 9 listopada (sobota), godz. 10.30–12.00
🎥 Życie według Nino (Het leven volgens Nino)

Życie według Nino? Zagubiony tata, zbuntowany starszy brat, pustka po nagłym odejściu mamy. No i królik Bobby - najlepszy przyjaciel, któremu Nino opowiada o swoich problemach i wysłuchuje króliczych komentarzy na każdy temat. Tak, wysłuchuje, ponieważ ma dar… rozmowy ze zwierzętami.

„Życie według Nino” to wyjątkowy film, w którym wzruszająca historia opowiedziana jest z wyczuciem i dużą dozą humoru. Autorką scenariusza jest Urszula Antoniak, reżyserka znanych polskim widzom „Code blue” czy „Nic osobistego”.

🎬 familijny, reż. Simone van Dusseldorp, Holandia 2014
🧒 dla osób powyżej 10 roku życia

______________


🗓️ 23 listopada (sobota), godz. 10.30–12.00
🎥 Mamo, kocham Cię (Mammu, es Tevi milu)

Raimonds dostaje w szkole upomnienie za swoje zachowanie. Postanawia jednak ukryć to przed mamą, która i tak ma wiele problemów i załatwić wszystko na własną rękę. Początkowe mijanie się z prawdą może jednak przysporzyć wielu problemów i doprowadzić do zupełnie nieoczekiwanych wydarzeń.

„Mamo, kocham cię” – zdobywca Grand Prix w sekcji Generarion Kplus na Berlinale i nagrody dla najlepszego filmu na festiwalu filmowym dla dzieci i młodzieży w Zlinie – to historia o tym, jak trudno odbudować więź między rodzicem i dzieckiem oraz o opowieść o uzdrawiającej mocy prawdy.

🎬 dramat, reż. Janis Nords, Łotwa 2013
🧒 dla osób powyżej 10 roku życia

______________

👪 Dla kogo: dzieci i opiekunowie
📍 Gdzie: sala konferencyjna Muzeum Warszawskiej Pragi, ul. Targowa 50/52
♿ sala dostępna dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich
23listopada
BAL ANDRZEJKOWY MAGICZNA NOC ANDRZEJKI
@Hotel Willa Zagórze, Zagórze, droga krajowa 637, Zagórze
BAL ANDRZEJKOWY-MAGICZNA NOC-ANDRZEJKI 2019 POD WARSZAWĄ W HOTELU WILLA ZAGÓRZE-SALA WESELNA WARSZAWATo już 23.11.2019r. Nie wiesz gdzie się wybrać na Bal Andrzejkowy, ale planujesz spędzić ten wieczór w eleganckim hotelu pod Warszawą? Nie wiesz gdzie będzie najlepsza zabawa andrzejkowa w okolicach Warszawy? Zastanawiasz się na którym balu będzie najlepsza zabawa oraz największa ilość atrakcji? Hotel Willa Zagórze pod Warszawą zaprasza na świetną zabawę do białego rana w Królewskiej sali weselnej koło Warszawy. Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy niepowtarzalny wieczór pełen atrakcji oraz wyśmienitej zabawy do białego rana przy muzyce na żywo!"MAGICZNA NOC" BAL ANDRZEJKOWY 2019 TUŻ POD WARSZAWĄ

HOTEL WILLA ZAGÓRZE - OKOLICE WARSZAWY

23.11.2019 r.Specjalnie dla naszych Gości przygotowaliśmy niepowtarzalny wieczór pełen atrakcji oraz wyśmienitej zabawy do białego rana podczas Balu Andrzejkowego w hotelu tuż pod WarszawąHotel Willa Zagórze koło Warszawy zaprasza Państwa na Andrzejki 2019 - "MAGICZNĄ NOC"- pełną niezapomnianych wrażeń!

Nie przegap wspaniałej nocy, baw się razem z nami przy najlepszej muzyce na żywo w wykonaniu Start 23.11.2019 r. godzina 20.00

W programie Balu Andrzejkowego w Hotelu Willa Zagórze:

Wyśmienita zabawa z zespołem SKANDALMagiczna SCENOGRAFIAProfesjonalna WRÓŻKAKONKURSY z nagrodamiZjawiskowe FOTKI z budkiOPEN BAR (wino, wódka, napoje)

Dania gorące serwowane oraz przekąski zimne w stołach biesiadnych
24listopada
„Praga sensorycznie”
@Niebieski Syfon, ul. Targowa 50/52, Warszawa
„Praga sensorycznie” to wystawa w Muzeum Warszawskiej Pragi, na której muzealną przestrzeń można eksplorować wszystkimi zmysłami! Wystawa powstała z myślą o rodzinach z dziećmi. Angażując wszystkie zmysły – wzrok, słuch, dotyk, węch, a także zmysł równowagi i koordynacji – poznamy historię prawobrzeżnej Warszawy.

Wydarzenia towarzyszące wystawie:
👀 Spacery sensoryczne dla rodzin | „Praga sensorycznie”
🚶 Spacery sensoryczne dla dorosłych | „Praga sensorycznie”
👂 Sensory Praga walks in English | „Praga sensorycznie”
👉 Relaksacje multisensoryczne dla dorosłych | „Praga sensorycznie”
👃 Zmysły w mieście | „Praga sensorycznie”
👪 Zabawy z kuratorką – spotkania rodzinne | „Praga sensorycznie”
😛 Doświadczenie sensoryczne twórczą inspiracją – spotkanie dla rodziców lub opiekunów dzieci w wieku 2–5 lat
🎵 Niedziele dla rodzin z dziećmi ze spektrum autyzmu

Pełny program wydarzeń towarzyszących:
http://bit.ly/Sensoryczne-Wydarzenia


👁️ O WYSTAWIE

Umieszczone na ekspozycji obiekty – najbardziej charakterystyczne budynki i miejsca prawobrzeżnej Warszawy z okresu XIX i XX wieku – odnoszą się do współczesnego układu przestrzeni miejskiej. Dzięki temu doświadczenia zdobyte w czasie zwiedzania wystawy można wykorzystać podczas spacerów po mieście. 🚶‍♀️

Wiele wrażeń rejestrujemy nieświadomie, choć wywołują w nas przeróżne emocje. Niektóre doświadczenia budzą w nas spokój, inne przytłaczają, a jeszcze inne wyzwalają radość i chęć życia.
Przy tworzeniu instalacji na wystawie skorzystaliśmy z zasad integracji sensorycznej, a materiały historyczne i wizualne bezpośrednio wiążą je z daną lokalizacją. Dzięki temu opisywane miejsca można zobaczyć w pierwotnym kształcie, porównać ze stanem obecnym, a także powąchać, usłyszeć i dotknąć. 🧠

Folder towarzyszący wystawie kierujemy do rodziców i opiekunów, którzy staną się przewodnikami swoich dzieci po wystawie. Mamy nadzieję, że zaproponowane aktywności zachęcą Was do spojrzenia na praską część miasta z innej perspektywy. 📖

Kuratorka wystawy: Karolina Jusińska
Pełny kolofon 👉 http://bit.ly/Praga-Sensorycznie

Muzeum Warszawskiej Pragi
📍 ul. Targowa 50/52
⏲️ Godziny otwarcia:
wtorek, środa, piątek, sobota, niedziela: godz. 10.00–18.00
czwartek: godz. 10.00–20.00
📅 W poniedziałki oraz 24, 25, 26 i 31 grudnia Muzeum jest zamknięte dla zwiedzających.

___________________

Patroni:
Fundacja SYNAPSIS, Fundacja Kultury bez Barier

Sponsor instalacji „Ptasie mleczko®”:
LOTTE Wedel

Niedziele dla rodzin z dziećmi ze spektrum autyzmu oraz Relaksacje multisensoryczne dla dorosłych | „Praga sensorycznie” finansowane ze środków Partnera Fundacji LOTTO.
24listopada
Wniebowzięte. Komedia Lotnicza w Centrum Zarządzania Światem
@Centrum Zarządzania Światem, ul. Okrzei 26, Warszawa
Wytwórnia KDiT / Komedie Dramaty inne Tematy przedstawia:

Spektakl komediowy "Wniebowzięte"

Dwie stewardessy. Jeden hotel. Jedna szalona noc. Jedno marzenie... i coraz więcej przeszkód na drodze do jego spełnienia!

Czy Iwona i Ilona wyrwą się ze szponów demonicznej Kociborskiej i odlecą za ocean? Co na to Kapitan Jacek? A może wszystko tu nie jest tym, czym się wydaje? Prosimy zapiąć pasy i nie rozpinać ich, dopóki spektakl nie przestanie kołować na dobre!

Obsada:
Ilona: Monika Nowogrodzka
Iwona: Ewa Ostrowska - Kunert/ Gabriela Całun

tekst: Maciej Kaczyński
reżyseria: Albert Osik

Spektakl przeznaczony dla widzów dorosłych.

24 listopada/ niedziela, godz. 19:00
Centrum Zarządzania Światem
ul. Okrzei 26, Warszawa

Bilety:
30 zł normalny/ 20 zł ulgowy
online:
https://ewejsciowki.pl/warszawa/teatry/wytwornia-kdit-komedie-dramaty-i-inne-tematy,690/wniebowziete-komedia-lotnicza,8477?eventId=167428

Zapraszamy!
24listopada
Światowy tydzień Kuchni Włoskiej
@Piccola Italia Ristorante Italiano, ul. 1 Sierpnia 46, Warszawa
IV edycji Tygodnia Kuchni Włoskiej na Świecie (ed.2019), który odbędzie się w dniach od 18 do 24 listopad
24listopada
Animacje dla dzieci - rodzinna niedziela w CZŚ
@Centrum Zarządzania Światem, ul. Okrzei 26, Warszawa
Zapraszamy na cykl rodzinnych niedziel z naszą animatorką Sylwią :) 👱👩👧👴👵

➡ 10, 17 i 24 listopada
➡ 13:00 - 16:00

10 listopada
Wielkimi krokami zbliża się 11 listopada. 👣Ten ważny moment w historii Polski, to doskonała okazja do opowiedzenia dzieciom o historii ich kraju. 🇵🇱 Jest to też dobry moment do wspólnego wykonania prac plastycznych symbolizujących nasz naród. 🎨

17 listopada
Zwierzaki liściaki! 🍂🍁
Na tej animacji dowiecie się jak w prosty sposób zrobić z jesiennych liści niesamowite zwierzaki - myszki, wiewiórki, a nawet jeżyki!🐿️🐭🐞

24 listopada
Andrzejki w Centrum Zarządzania Światem. 💫❣️
Tego dnia zapraszamy naszych najmłodszych gości na wróżby andrzejkowe. Stworzymy też wspólnie magiczne czapki, których nie powstydziłby się prawdziwy czarodziej. Czeka nas ogrom dobrej zabawy! :)
24listopada
Gęsina na Św. Marcina w Rest. Baczewskich
@Rest.Baczewskich, Aleja Jana Chrystiana Szucha 17/19, Warszawa
Wydarzenie zobaczą tylko zaproszeni goście. Organizator może zezwolić gościom na zapraszanie innych osób.
24listopada
Druga pizza za 1 ZŁ
@Restauracja Stek Pasja, ul. Jutrzenki 119, Warszawa
Wydarzenie zobaczą tylko zaproszeni goście. Organizator może zezwolić gościom na zapraszanie innych osób.
24listopada
Zapraszamy na Gęsinę
@Restauracja Polonia, Al. Jerozolimskie 45, Warszawa
Szczegóły na plakacie. Serdecznie zapraszamy!
Powrót na stronę główną