Wydarzenia 1573426800

Wydarzenia

Już teraz możesz dowiedzieć się gdzie planowane są najciekawsze imprezy, promocje, nowe menu, czy otwarcie ogródka. Chcesz być na bieżąco z najciekawszymi wydarzeniami? Zapisz się do biuletynu!

Podaj swój adres e-mail:

Pokaż wydarzenia na:

Wydarzenia z 11.11 - 24.11

12listopada
Spotkanie autorskie z Agnieszką Bolikowską
@Centrum Zarządzania Światem, ul. Okrzei 26, Warszawa
12listopada
Muzyka na żywo
@Beef n' Pepper, ul. Nowogrodzka 47A, Warszawa
Karolina & Mariusz- Spotkanie tych dwojga było zupełnie przypadkowe, a zaczęło się od wspólnego występu w malowniczych Bieszczadach. Pokochali to miejsce i bardzo często do niego wracają... Koncertują głównie w restauracjach, pubach, hotelach na eventach oraz imprezach plenerowych. Od momentu pierwszego, niezwykle udanego wspólnego występu są nierozłączni , wspólnie dzieląc swoją pasję którą jest muzyka. W swoim szerokim repertuarze mają utwory prawdziwych ikon muzyki pop-rock, np. Maryli Rodowicz, Krystyny Prońko, Patrycji Markowskej, Whitney Houston, Adele, Pink, Alishia Keys i wiele innych. Mariusz (Czakuś) jest wszechstronnym gitarzystą, a także uzdolnonym aranżerem, kompozytorem i autorem tekstów. Współzałożyciel legendarnego zespołu Histeryk Filip oraz członek wielu różnorodnych muzycznie formacji . Ma na koncie własna autorską płytę i niezliczoną ilość Jam Session z polskimi, jak i zagranicznymi sławnymi muzykami, między innymi z Philem X- gitarzystą znanego na całym świecie zespołu Bon Jovi. Talent i praca Karoliny zaowocowały nieprzeciętną i urzekającą barwą głosu. Nieustannie szlifuje swoje umiejętności pod okiem profesjonalnych nauczycieli a także na wszelkiego rodzaju warsztatach. Scena jest jej domem! Zapraszamy na kolację z muzyką na żywo w tle. Zaczynamy jak w każdy wtorek od 19:00. Do zobaczenia
13listopada
Poławiacze Pereł Improv Teatr w Centrum Zarządzania Światem
@Centrum Zarządzania Światem, ul. Okrzei 26, Warszawa
Listopad to przedostatnie spotkanie z Poławiaczami Pereł Improv Teatr w 2019 r. w Centrum Zarządzania Światem. Zapraszamy! :)

Data: 13 listopada 2019 r.
Start: 20:00
Wstęp bezpłatny, wyjście płatne (do kapelusza). :)
Miejsce: Centrum Zarządzania Światem, Stefana Okrzei 26, Warszawa

www.polawiaczeperel.pl
www.facebook.com/Polawiacze

"Poławiacze Pereł" Improv Teatr to grupa improwizacyjna, którą założył Przemek Buksiński. W skład "Poławiaczy" wchodzą ludzie, którym scena nie jest obca a improwizacja znalazła się w kalendarzu ich zawodowych propozycji artystycznych.

Poławiacze to:
Przemysław Buksiński
Michał Łysiak
Łukasz Szampanek Szymanek
Mirek Urban
Marcin Wąsowski

www.polawiaczeperel.pl
www.facebook.com/Polawiacze

Czym jest improwizacja (Improv)?
To sztuka tworzenia "tu i teraz". To sprawdzian dla kreatywności i spontaniczności. To wolność tworzenia nie tylko dla publiczności, ale także wspólnie z nią. To historie, które układamy razem z widzem, podobnie jak on nie wiedząc gdzie nas zaprowadzą i jak się zakończą. To wreszcie (i przede wszystkim) spotkanie z Wami, które pozwala nam wywołać u Was uśmiech, wzruszenie, być może chwilę zamyślenia. Można jeszcze dodać, że to zmieni Wasze życie, ale to chyba byłoby przesadą.
13listopada
Urodziny 13Win - ekstra rabaty
@13Win, ul. Krypska 52/54, Warszawa
13 listopada 13Win obchodzi piąte urodziny! :)

W tym dniu czekają na Was specjalne rabaty i promocje!

 Czekamy na Was przez cały dzień! :)
14listopada
WINNE I nieWINNE smaki Włoch
@CALABRIA Trattoria Pizzeria, ul. Warszawska 58c, Warszawa
🇮🇹14 listopada zapraszamy na degustację włoskich win, którą poprowadzi znany polski enolog i sędzia konkursów winiarskich Marek Gałaj.
🧀Do każdego wina proponujemy małą przekąskę.
🍷Cena zaproszenia 89 PLN.
✔Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc konieczna jest rezerwacja.
📞Informacje : 602464901 lub 22 4785701 lub 889555522
15listopada
Degustacja
@13Win, ul. Krypska 52/54, Warszawa
Już 15 listopada zapraszamy na degustację win z winnicy - Vinedos y Bodegas Pablo - Nowość w 13Win!!!:)Rezerwujcie czas i miejsca!!! :)

Nowa winnica i nowe, ekscytujące wina na półce!

Vinedos y Bodegas Pablo to rodzinna winnica położona w apelacji Carinena w Almonacid de la Sierra (Saragossa) na około 100 hektarach. Antonio Hernandez założył ją w 1760 roku. Silna tradycja winiarska, tradycyjna uprawa głównie rodzimych odmian (Garnacha, Carinena i Vidadillo), charakterystyka terenu (wysokość od 550 do 750 m) oraz szczególne cechy mikroklimatu nadają winom szczególnego charakteru.

Vinedos y Bodegas Pablo to 6 nowych etykiet, w tym np-  "Menguante Vidadillo" Do Carinena- wino z prawie wymarłej odmiany odkrytej zaledwie kilka lat temu przez winiarza.
O winach będzie opowiadał autor bloga

Nasz Świat Win

Robert Dąbrowski
16listopada
Praskie Atelier | Artystyczne warsztaty rodzinne
@Niebieski Syfon, ul. Targowa 50/52, Warszawa
🖌️ Muzeum Warszawskiej Pragi oraz Fundacja Atelier zapraszają na cykl warsztatów varsavianistyczno-artystycznych dla rodzin.

Będzie wesoło, kreatywnie i ciekawie. Wykorzystując przeróżne materiały, stworzymy prace, które będą odnosiły się do praskich motywów i historii. Inspiracji poszukamy na wystawie i za muzealnym oknem. Czy uda nam się zauważyć co decyduje o wyjątkowym charakterze Pragi? 🎨
Każde warsztaty będą zorganizowane wokół jednego hasła, które będzie punktem wyjścia do twórczej zabawy.
Zapraszamy!


👪 Dla kogo: dzieci w wieku 6–12 lat
👥 Liczba uczestników: 30 osób
⌚ Czas trwania: 90 minut
🎫 Bilety: 10 zł za udział dziecka, wstęp wolny dla dorosłego opiekuna, dostępne w Muzeum i online
http://bit.ly/Praskie-Atelier-bilety


KALENDARIUM:
📅 28 września (sobota), godz. 10:30
🛣️ Ulica

📅 5 października (sobota), godz. 10:30
🏘️ Kamienica

📅 19 października (sobota), godz. 12:30
🛍️ Bazar
Uwaga: w tym dniu zajęcia wyjątkowo zaczynają się o 12:30!

📅 2 listopada (sobota), godz. 10:30
⛪ Świątynia

📅 16 listopada (sobota), godz. 10:30
🌳 Park

📅 30 listopada (sobota), godz. 10:30
🌊 Rzeka

📅 14 grudnia (sobota), godz. 10:30
🎄 Święta
17listopada
HARFY - magiczny świat strun i baśni! Filharmonia dla Dzieci
@Restauracja U Pietrzaków, ul. Lipowa 20, Zielonka
Wielka Harfa Koncertowa, harfy celtyckie (Irlandia), opowieści o magicznej aurze instrumentu królów, czarodziejów, mędrców, przepiękna muzyka celtycka i romantyczna, oraz Różowa Pantera - na koncercie Filharmonii dla Dzieci w Zielonce.

Harfa - znana już w starożytnych cywilizacjach Mezopotamii, Egiptu, Chin, Japonii, Indii, Persji... Instrument tak ważny, że pochowany z królami w Ur (Mezopotamia 5000-2500 p.n.e.), tak piękny, że ozdobiono nim ściany starożytnych grobowców królewskich w Dolinie Nilu. Towarzyszka psalmów Króla Dawida, a w Irlandii - symbol wolności, tożsamości i mocy.

Zapraszamy dzieci po koncercie, by PODEJŚĆ, DOTKNĄĆ STRUN, SPRÓBOWAĆ ZAGRAĆ, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, albo umówić się na lekcję gry, gdyż uczniowie jednej z naszych artystek występują nawet na międzynarodowych konkursach. Wiecej o Artystkach na http://filharmoniadladzieci.pl/koncerty/koncerty-kobylka/

O FILHARMONII DLA DZIECI :
Dotąd jej koncerty odwiedziło 10 tys małych i większych słuchaczy. Zachwyca, uczy swobody, obycia i odwagi do kreatywności. Kształtuje indywidualne gusta dzieci, wspiera rozwój nowego pokolenia światłych i światowych osobowości.
Lubimy radość zachwytu nad sztuką, którego u nas nie brakuje.

Koncerty tworzy Anna Szarek, jedyna na świecie dwukrotna zwyciężczyni Międzynarodowego Konkursu Pendereckiego, wiolonczelistka i pedagog, która koncertowała z takimi gwiazdami jak Kanye West czy Leszek Możdżer. Pierwsza wiolonczelistka festiwali w Sopocie, finalistka Międzynarodowego Konkursu Indywidualności Muzycznych, wyróżniona odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, ale też Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom "Zdążyć z pomocą". Miłośniczka i znawca muzyki, sztuki, architektury, włoskich ogrodów i ... matematyki.

SALA:
Hotel u Pietrzaków, Zielonka ul. Lipowa 20
BILETY: 15zł , dzieci do roczku bezpłatnie.
Informacji udziela biuro obsługi widza tel 737-169-961
E-mail z zamówieniem należy wysłać na adres : [email protected]

Zapraszamy na www.FilharmoniaDlaDzieci.pl
na funpage: Filharmonia dla Dzieci
oraz do grupy zamkniętej dla naszych bywalców: Grupa Filharmonia dla Dzieci, gdzie w razie braku biletów, co zdarza się zawsze - można próbować odkupić od kogoś, kto nagle musiał zmienić plany.

NASI SPONSORZY:
Projekt dofinansowany ze środków Powiatu Wołomińskiego,
Słoneczna Szkoła Podstawowa w Kobyłce, Nuctech S.A.
Organizator: Fundacja Perła Baroku / Prezes Fundacji i Dyrektor projektu Anna Szarek
17listopada
17listopada
Animacje dla dzieci - rodzinna niedziela w CZŚ
@Centrum Zarządzania Światem, ul. Okrzei 26, Warszawa
Zapraszamy na cykl rodzinnych niedziel z naszą animatorką Sylwią :) 👱👩👧👴👵

➡ 10, 17 i 24 listopada
➡ 13:00 - 16:00

10 listopada
Wielkimi krokami zbliża się 11 listopada. 👣Ten ważny moment w historii Polski, to doskonała okazja do opowiedzenia dzieciom o historii ich kraju. 🇵🇱 Jest to też dobry moment do wspólnego wykonania prac plastycznych symbolizujących nasz naród. 🎨

17 listopada
Zwierzaki liściaki! 🍂🍁
Na tej animacji dowiecie się jak w prosty sposób zrobić z jesiennych liści niesamowite zwierzaki - myszki, wiewiórki, a nawet jeżyki!🐿️🐭🐞

24 listopada
Andrzejki w Centrum Zarządzania Światem. 💫❣️
Tego dnia zapraszamy naszych najmłodszych gości na wróżby andrzejkowe. Stworzymy też wspólnie magiczne czapki, których nie powstydziłby się prawdziwy czarodziej. Czeka nas ogrom dobrej zabawy! :)
17listopada
Gęsina na Św. Marcina w Rest. Baczewskich
@Rest.Baczewskich, Aleja Jana Chrystiana Szucha 17/19, Warszawa
Wydarzenie zobaczą tylko zaproszeni goście. Organizator może zezwolić gościom na zapraszanie innych osób.
Powrót na stronę główną