Wydarzenia 1572822000

Wydarzenia

Już teraz możesz dowiedzieć się gdzie planowane są najciekawsze imprezy, promocje, nowe menu, czy otwarcie ogródka. Chcesz być na bieżąco z najciekawszymi wydarzeniami? Zapisz się do biuletynu!

Podaj swój adres e-mail:

Pokaż wydarzenia na:

Wydarzenia z 04.11 - 17.11

05listopada
Improwizowane męskie granie z Michałem Czerneckim
@Centrum Zarządzania Światem, ul. Okrzei 26, Warszawa
Improwizowane męskie granie to cykl spektakli, hmm, improwizowanych. W stu procentach, od A do Z. Pikanterii dodaje fakt, że do wspólnego grania będziemy zapraszać gości z różnych światów: teatru, kina, improwizacji teatralnej, ogólnie rozumianej sceny artystycznej.

Naszym gościem będzie Michał Czernecki, aktor teatralny i filmowy. Tego wieczoru pojawimy się na scenie we trójkę, żeby razem stworzyć improwizowane światy.

☞ Kiedy: WTOREK | 5 listopada | 20:00
☞ Gdzie: Centrum Zarządzania Światem, ul. Okrzei 26
☞ Bilety: 30 zł (https://ewejsciowki.pl/embedded/rezerwacja/168257)
05listopada
Muzyka na żywo
@Beef n' Pepper, ul. Nowogrodzka 47A, Warszawa
Monika Liliana Orzeszko- Wokalistka Monika Orzeszko, która swój dorobek artystyczny rozpoczęła nagraniem płyty w trio wokalnym „Viva…”, koncertując na estradzie w Polsce, Austrii, Niemczech, na festiwalu w Hamm, Sopot Molo Festiwal,  „Lato z Radiem”.  Związana także z warszawskimi scenami teatralnymi, począwszy od koncertu dyplomowego w Teatrze Na Woli, po wieloletnią współpracę z Teatrem Żydowskim. To ona scaliła grupę przyjaciół muzyków, którzy są członkami zespołu KOKTAJL. Uznała, że jest to fantastyczne połączenie: fascynacji muzycznej, profesjonalizmu, przyjaźni i doskonałej zabawy – czyli mix gwarantujący prawdziwą radość pracy na estradzie. KOKTAJL to także zróżnicowany repertuar, wiele gatunków muzycznych, co gwarantuje szeroką gamę propozycji. Zapraszamy na kolację z muzyką na żywo w tle. Zaczynamy jak w każdy wtorek od 19:00. Do zobaczenia
06listopada
Hercklekoty kłamią w miłym towarzystwie
@Centrum Zarządzania Światem, ul. Okrzei 26, Warszawa
Ta historia wydarzy się tylko raz.

Jedno miejsce, kilka osób i mnóstwo tajemnic.
Kim dla siebie są? Gdzie się znajdują? I co przed sobą ukrywają?

No exit to spektakl improwizowany - bez scenariusza, reżysera czy rekwizytów. To publiczność decyduje gdzie się odbywa jego akcja, a reszta jest wielką niewiadomą, do której prowadzi jedynie wyobraźnia i liczne zbiegi okoliczności.
Tylko jedno jest pewne - ze sceny nikt nie może zejść.


UWAGA! Spektakl tylko dla widzów dorosłych, bo naprawdę nie wiemy co się wydarzy!

Występ jest bezpłatny, a na koniec pojawi się KAPELUSZ MIŁOŚCI. Jeżeli spodoba Wam się występ Hercklekotów, będziecie mieli możliwość wrzucić im do kapelusza jakiś upominek! Na upominki składają się: listy miłosne, przytulanki, marzenia, monety, banknoty, sztabki złota i tak naprawdę wszystko inne.

Hercklekoty to my: Zofia Sław, Julia Olszewska, Justyna Biel, Paulina Komenda, Andżelika Walaszek-Pokora, Gabriela Golińska, Arek Bochenek, Adam Fidusiewicz, Jarosław Zakrzewski
07listopada
Astronomy on Tap - Warsaw
@Centrum Zarządzania Światem, ul. Okrzei 26, Warszawa
Z zachwytem spoglądasz w nocne niebo? Zastanawiasz się kiedy polecimy na Marsa? Kręci Cię astronomia?
Odkryj z nami tajemnice Wszechświata… przy barze! ✨🍻

Zainspirowani niedawno przyznaną Nagrodą Nobla z Fizyki za dokonania przybliżające nas do poznania natury Wszechświata zapraszamy na spotkanie z astronomami, którzy pomogą nam zgłębić te jakże kosmiczne zagadnienia. 🚀

Przyjdź i posłuchaj! Czekają na Ciebie:

Milena Ratajczak (Obserwatorium Astronomiczne UW; NSF)
„W poszukiwaniu drugiej Ziemi” 🌍

Wojtek Hellwing (Centrum Fizyki Teoretycznej PAN)
„Kosmologiczne Wojny: Ciemna strona energii” 🌌

Astronomy on Tap - Warsaw to startujący w Warszawie cykl spotkań, w trakcie których rozmawiamy o astronomii przy barze. Naukowcy z całego globu, od Kalifornii po Tel Awiw, dzielą się ich codziennością i pasją. Dołącz do naszego grona, a nie pożałujesz!

Spotykamy się w przekosmicznym miejscu na mapie Warszawy - Centrum Zarządzania (wszech)Światem 🌠
09listopada
Sobotnie kino rodzinne
@Niebieski Syfon, ul. Targowa 50/52, Warszawa
Muzeum Warszawskiej Pragi i Stowarzyszenie Nowe Horyzonty zapraszają na sobotnie pokazy filmowe dla rodzin z dziećmi! 👪

Projekcje zostaną poprzedzone krótkim wprowadzeniem.

🎟️ Bilety: 7/10 zł, dostępne w Muzeum i online
http://bit.ly/Sobotnie-kino-rodzinne


REPERTUAR:

🗓️ 19 października (sobota), godz. 10.30–12.00
🎥 Alfie, mały wilkołak (Dolfje Weerwolfje)

Wychowujący się w zastępczej rodzinie mały Alfie przeżywa zaskoczenie, gdy w dniu swoich siódmych urodzin nagle przeistacza się w wilkołaka. Czy uda mu się ukryć tożsamość przed swoją rodziną? Czy bliscy są w stanie zaakceptować odmienność Alfiego?

🎬 familijny, reż. Joram Lürsen, Holandia 2011
🧒 dla osób powyżej 6 roku życia

______________


🗓️ 9 listopada (sobota), godz. 10.30–12.00
🎥 Życie według Nino (Het leven volgens Nino)

Życie według Nino? Zagubiony tata, zbuntowany starszy brat, pustka po nagłym odejściu mamy. No i królik Bobby - najlepszy przyjaciel, któremu Nino opowiada o swoich problemach i wysłuchuje króliczych komentarzy na każdy temat. Tak, wysłuchuje, ponieważ ma dar… rozmowy ze zwierzętami.

„Życie według Nino” to wyjątkowy film, w którym wzruszająca historia opowiedziana jest z wyczuciem i dużą dozą humoru. Autorką scenariusza jest Urszula Antoniak, reżyserka znanych polskim widzom „Code blue” czy „Nic osobistego”.

🎬 familijny, reż. Simone van Dusseldorp, Holandia 2014
🧒 dla osób powyżej 10 roku życia

______________


🗓️ 23 listopada (sobota), godz. 10.30–12.00
🎥 Mamo, kocham Cię (Mammu, es Tevi milu)

Raimonds dostaje w szkole upomnienie za swoje zachowanie. Postanawia jednak ukryć to przed mamą, która i tak ma wiele problemów i załatwić wszystko na własną rękę. Początkowe mijanie się z prawdą może jednak przysporzyć wielu problemów i doprowadzić do zupełnie nieoczekiwanych wydarzeń.

„Mamo, kocham cię” – zdobywca Grand Prix w sekcji Generarion Kplus na Berlinale i nagrody dla najlepszego filmu na festiwalu filmowym dla dzieci i młodzieży w Zlinie – to historia o tym, jak trudno odbudować więź między rodzicem i dzieckiem oraz o opowieść o uzdrawiającej mocy prawdy.

🎬 dramat, reż. Janis Nords, Łotwa 2013
🧒 dla osób powyżej 10 roku życia

______________

👪 Dla kogo: dzieci i opiekunowie
📍 Gdzie: sala konferencyjna Muzeum Warszawskiej Pragi, ul. Targowa 50/52
♿ sala dostępna dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich
10listopada
Wspomnij Staśka Wielanka w Rest.Baczewskich
@Rest.Baczewskich, Aleja Jana Chrystiana Szucha 17/19, Warszawa
Stasiek Wielanek, który od początku istnienia Lwowskiego Kabaretu Artystycznego "Czwarta Rano" pisał dla niego muzykę, 13 listopada skończyłby 70 lat. Z tej okazji przyjaciele z kabaretu zapraszają przyjaciół z Warszawy na wieczór z Jego muzyką.
10listopada
Animacje dla dzieci - rodzinna niedziela w CZŚ
@Centrum Zarządzania Światem, ul. Okrzei 26, Warszawa
Zapraszamy na cykl rodzinnych niedziel z naszą animatorką Sylwią :) 👱👩👧👴👵

➡ 10, 17 i 24 listopada
➡ 13:00 - 16:00

10 listopada
Wielkimi krokami zbliża się 11 listopada. 👣Ten ważny moment w historii Polski, to doskonała okazja do opowiedzenia dzieciom o historii ich kraju. 🇵🇱 Jest to też dobry moment do wspólnego wykonania prac plastycznych symbolizujących nasz naród. 🎨

17 listopada
Zwierzaki liściaki! 🍂🍁
Na tej animacji dowiecie się jak w prosty sposób zrobić z jesiennych liści niesamowite zwierzaki - myszki, wiewiórki, a nawet jeżyki!🐿️🐭🐞

24 listopada
Andrzejki w Centrum Zarządzania Światem. 💫❣️
Tego dnia zapraszamy naszych najmłodszych gości na wróżby andrzejkowe. Stworzymy też wspólnie magiczne czapki, których nie powstydziłby się prawdziwy czarodziej. Czeka nas ogrom dobrej zabawy! :)
Powrót na stronę główną