Wydarzenia 1571004000

Wydarzenia

Już teraz możesz dowiedzieć się gdzie planowane są najciekawsze imprezy, promocje, nowe menu, czy otwarcie ogródka. Chcesz być na bieżąco z najciekawszymi wydarzeniami? Zapisz się do biuletynu!

Podaj swój adres e-mail:

Pokaż wydarzenia na:

Wydarzenia z 14.10 - 27.10

14października
EBMASTERS Warszawa #9
@Centrum Zarządzania Światem, ul. Okrzei 26, Warszawa
Masz świra na punkcie employer brandingu? Po wakacyjnej przerwie wracamy i zapraszamy na spotkanie EBMASTERS Warszawa #9 już 14 października 2019 r. o 18:30 w Centrum Zarządzania Światem!

Temat przewodni wydarzenia:
EVP w teorii i praktyce

JAKI JEST PLAN WIECZORU
18:00 – Rozmowy około ebowe
18:15 – Zaopatrujemy się w napoje, zajmujemy miejsca.
18:30 – Oficjalny start i 3 prezentacje:

1. Emila Badełek, T-Mobile
#ebnews
Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Marta Pawlak-Dobrzańska, Great Digital
"Badania EVP - jak robić to dobrze."
Porozmawiajmy o badaniu Employee Value Proposition. Opowiem Wam jak w prawidłowy sposób przeprowadzić działania, które pomogą określić EVP pracodawcy. Przygotowałam dużo praktycznych wskazówek, jak się do tego zabrać krok po kroku i jak ocenić czy możemy zrobić to sami czy z pomocą kogoś z zewnątrz. Zapraszam!
(25 min + dyskusja)

3. Lidia Robakowska, Aviva
"EVP praktycznie – jak działać, żeby to nie były tylko słowa."

Co robimy po żółtej stronie mocy, żeby na bieżąco dowiadywać się, co oznacza nasze EVP dla pracowników i jakie działania podejmujemy, żeby mówić o tym na zewnątrz? Będzie konkretnie i na podstawie prawdziwych Avivowych historii.
(25 min + dyskusja)

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. Koniecznie zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie ;)

Kilka słów o prelegentach:

Emila Badełek, T-Mobile PL
Obecnie w T-Mobile Polska odpowiada za tworzenie i realizację strategii Employer Branding. Z wieloletnim doświadczeniem w budowaniu zaangażowania pracowników, komunikacji wewnętrznej, komunikacji w social media i zarządzaniu projektami HR. Uwielbia pracę z otwartymi i uśmiechniętymi ludźmi. Nigdy nie jest zmęczona odkrywaniem i poznawaniem nowych rzeczy. Uzależniona od danych i raportów, lubi mierzyć, liczyć i sprawdzać. Fascynuje się nowymi technologiami i kosmosem. Lubi podważać Status quo – to zawsze nowe możliwości! Misja: Candidate and Employee Experience na najwyższym poziomie – bo liczą się ludzie i relacje! W wolnym czasie kocha czytać, grać w gry, oglądać seriale i podziwiać piękno tego świata!

Marta Pawlak-Dobrzańska, Great Digital
CEO/Strateg i Analityk HR z 15-letnim doświadczeniem w branży HR (w tym ponad 11 lat w Pracuj.pl). Wspiera firmy w zwiększaniu efektywności procesów HR m.in. poprzez realizację badań candidate i employee experience oraz wdrożenia nowych technologii w HR. Prelegent na konferencjach HR i wykładowca na studiach podyplomowych Talent Management in Tech Companies na AGH. O innowacyjnym podejściu do HR pisze na http://greatdigital.pl/blog/

Lidia Robakowska, Aviva
Swoją przygodę z employer brandingiem zaczęła kilka lat temu, najpierw po stronie agencji, a potem korporacji. Od 3 lat odpowiada za działania employer brandingowe po żółtej stronie mocy. Tu pracowała m.in. nad kampanią „Z Mordoru do Shire” przy okazji zmiany siedziby głównej Avivy i ostatnią styczniową „Tu praca Ci służy”. W employer brandingu najbardziej ceni autentyczną komunikację z potencjalnymi kandydatami. Prywatnie ma milion pomysłów na minutę i nie może usiedzieć na miejscu. Podróżuje, działa w ngo, gdzie m.in. współtworzy spektakle Teatru Forum z młodzieżą, jest trenerem, a wkrótce zostanie też coachem.

ZAPISY:
Spotkanie jest BEZPŁATNE, acz merytoryczne ;)

Przyjdź sam(a) lub przyprowadź kogoś, komu wiedza o EB może się również przydać!

UWAGA:
Ze względu na ograniczoną ilość miejsca aby się zapisać należy: dołączyć do naszego wydarzenia na Facebooku (kliknij "wezmę udział") ORAZ wysłać maila na [email protected], pisząc WARSZAWA w tytule maila (staramy się udzielać odpowiedzi w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej grupie na Facebooku!
https://www.facebook.com/groups/ebmasters.to.my/
16października
W nowym kinie - Poławiacze Pereł w CZŚ
@Centrum Zarządzania Światem, ul. Okrzei 26, Warszawa
Mamy przyjemność zaprosić Was na nasz autorski program "W nowym kinie", który zostanie zagrany po raz pierwszy w Warszawie w Centrum Zarządzania Światem jako prezent z okazji urodzin tego świetnego miejsca!

"W nowym kinie"
Wypadkowa dwóch światów: filmu niezależnego i teatralnego improv. Spektakl improwizowany inspirowany filmem. W kluczowym momencie przygotowany film zostanie przerwany i oddany w ręce aktorów, którzy nigdy go nie widzieli. Czy uda im się trafić w oryginalne zakończenie? Czy może wyimprowizują zakończenie alternatywne?
Jeśli chcecie zobaczyć, jak postaci z filmu wychodzą na deski teatralne – zapraszamy!
Film zapewniają nam znajomi filmowcy z Przemyśla Rafał Paśko (Teatr SAN Przemyśl) wraz z Irex Irex.

Data: 16 października 2019 r.
Start: 20:00
Wstęp bezpłatny, wyjście płatne (do kapelusza). :)
Miejsce: Centrum Zarządzania Światem, Stefana Okrzei 26, Warszawa

www.polawiaczeperel.pl
www.facebook.com/Polawiacze

"Poławiacze Pereł" Improv Teatr to grupa improwizacyjna, którą założył Przemek Buksiński. W skład "Poławiaczy" wchodzą ludzie, którym scena nie jest obca a improwizacja znalazła się w kalendarzu ich zawodowych propozycji artystycznych.

Poławiacze to:
Przemysław Buksiński
Michał Łysiak
Łukasz Szampanek Szymanek
Mirek Urban
Marcin Wąsowski


17października
4/1000 czyli czwarte urodziny 1000 DEN
@Centrum Zarządzania Światem, ul. Okrzei 26, Warszawa
Nadchodzi ważny dla nas dzień. Dzień naszych 4. urodzin.
Cztery lata wspólnych prób, spektakli, warsztatów, imprez i wyjazdów. Tyle samo lat przyjaźni. Jest to dla nas święto i chcemy byście w nim z nami uczestniczyli. Chcemy, by to był wieczór wyjątkowy. I my zrobimy co w naszej mocy, by był to wieczór, który będziecie pamiętać.

Zapraszamy Was serdecznie na 4. urodziny Teatru Improwizacji 1000 DEN!
18października
RIOJA? Zmiany, zmiany, zmiany - warsztaty i kolacja
@Mielżyński Wines Spirits Specialities, ul. Burakowska 5/7, Warszawa
"RIOJA? Zmiany, zmiany, zmiany..." - warsztaty i kolacja na Czerskiej; 18 października 2019r.  Szczegóły na plakacie. Serdecznie zapraszamy!
19października
Praska potańcówka w CZŚ
@Centrum Zarządzania Światem, ul. Okrzei 26, Warszawa
W sobotę, 19 października, wraz z zespołem Praski zapraszamy na Praską Potańcówkę w samym Centrum Świata, na Okrzei 26 ♥

Pierwszą piosenką napisaną w projekcie Praskim przez lidera zespołu, Jacka Gałązkę była „Honorna Ballada”, którą kapela rozpoczyna każdy koncert. Piosenka grana w przez Jacka w formacji „Lightworker” była przyjmowana przez publiczność na tyle gorąco, że narodził się pomysł stworzenia całego projektu wzorowanego stylistycznie na przedwojennych warszawskich szlagierach, opisującego realia Pragi z czasów PRL-u. Pomysł wydawał się tym bardziej zasadny, że autor wszystkich piosenek (tekstów i muzyki) – Jacek Gałązka to rodowity prażanin, urodzony i wychowany pośród praskich kamienic, bram i podwórek. Tak powstał Praski – zespół, który wykonuje unikatowy, autorski materiał który pisany był przez ok rok. Na tę chwilę jest to 15 piosenek, ale autor odgraża się, że jeszcze nie napisał ostatniego słowa... Projekt ruszył oficjalnie 1 kwietnia br. i nie był to żart primaaprilisowy. ;) W odbiorze Praskiego warto zwrócić szczególną uwagę na teksty. Soczyście napisane historie zawsze mają jakieś drugie dno, warstwę „filozoficzną” obok fabularnej, opisując jednocześnie rzeczywistość Pragi z poprzedniego, „słusznie minionego” ;) ustroju.

-----------------------
Jacek Gałązka - wok. gitara
Bora Boreasz - bas
Maciej Caputa - bębny
Mirek Kuźniak - skrzypce
19października
Koncert kubański Tres del Son
@Centrum Zarządzania Światem, ul. Okrzei 26, Warszawa
Zarządzamy 6. urodziny CZŚ i koncert zespołu Tres Del Son ??

W repertuarze zespołu znajdują się m.in. tradycyjne utwory w stylu legendarnego "Buena Vista Social Club", tj. "Dos gardenias", "Chan chan"... Niezwykle utalentowani muzycy zabiorą nas w podróż ulicami Hawany i w rajskie zakątki wyspy. To będzie wyjątkowa podróż, która na długo wypełni nasze serca niesamowitą energią! ?

Wstęp wolny!
------------------------
Edilson Sanchez jest Kolumbijczykiem, który od kilku lat mieszka w Polsce. Razem z zespołem prezentuje szeroki repertuar muzyki latynoskiej, wywodzącej się z rejonu Morza Karaibskiego. W repertuarze znajdują się utwory w stylu rumba, cha-cha, mambo, salsa i inne. Ciągłe eksperymentowanie i łączenie różnych gatunków salsowych jest oryginalną i emocjonującą propozycją dla publiczności. Lider zespołu jest nie tylko wielkim orędownikiem muzyki wywodzącej się z jego rodzinnych stron, ale także prawdziwym showmanem, który z charakterystyczną dla kolumbijczyków energią i pasją prezentuje latynoskie standardy, czym zaraża publiczność, skłania do uśmiechu i tańca w gorących rytmach salsy. Jego ideą jest przekazanie pozytywnych wibracji, które muzyka ta stwarza i przenosi, oraz ukazanie jej niezwykle towarzyskiego charakteru.

Alexis Valles Delisle rozpoczął studia muzyczne w wieku 9 lat w Santiago de Cuba. Został absolwentem trąbki w 2006 roku w Konserwatorium ‘’Esteban Salas’’, na Kubie. Pracował z zespołami ‘’Conjunto Estrellas de Chocolate’’ i w legendarnym ‘’Septeto Habanero’’.

Yaremi urodzona na Kubie w Hawanie, skończyła studia na Akademii Muzycznej jako gitarzystka, w klasie prowadzonej przez Amadeo Roldana. W wieku 19 lat rozpoczęła karierę jako piosenkarka w Macumba Show. Na Kubie występowała z różnymi zespołami jak El Muso y su Gran Sonora, Huracan del Caribe, Nelson Manuel y la Corte i innymi. Brała udział z kilku produkcjach płytowych, nagrywała z Giraldo Piloto & Klimax, zespołem CUBANISMO (Homenaje a Bob Marley), ale najważniejszym nagraniem była płyta FLOR DE AMOR z Diva Buena Vista Social Club Omara Portuondo. Koncertowała w Meksyku jako reprezentantka Kuby na Festiwalu Międzynarodowym Ceiba (Villahermosa Tabasco). Pod koniec tego roku została zaproszona do Polski do współpracy z kubańczykiem Jose Torres i jego zespołem. Od momentu, kiedy przyjechała do Polski miała przyjemność grać w rożnych projektach, m.in. z zespołem eMBand. Występuje także z Rei Ceballo, Sunnyland, Endo DJ i innymi. Dwie piosenki z jej wykonaniu są w Kolekcji Cafe Latino (Sony Music) Vale por hoy i Quedate con Todo.

Noel Horta Sánchez - kubański wokalista pochodzi z Kuby, śpiewa od 12 roku życia. Karierę zawodową zaczął w rodzinnym kraju w wieku 17 lat. Z czasem zainteresował się muzyką reggaeton, czym zyskał międzynarodowy rozgłos jako Noel „El Látigo”, wokalista grupy Impacto. Obecnie mieszka w Warszawie. Tu od kilku lat pracuje jako wokalista i muzyk. Pisze teksty, tworzy nowe utwory i występuje jako Noel „El Látigo”.

Yoilan Perez Harriette pochodzi z najstarszego miasta Kuby – Baracoa, tam dorastał, uczył się gry na bongo i innych kubańskich instrumentach perkusyjnych. Skończył Szkołę Instruktorów Sztuki w Guantanamo z dyplomem intruktora sztuki w dziedzinie muzyka. Na Kubie grał w dwóch zespołach: ‘’Septeto Juventud’’, który wykonywał tradycyjną muzykę kubańską w nowoczesnej aranżacji oraz ‘’[email protected]’’ który łączył muzkę z gorącej wyspy z muzyką europejską.
19października
Praskie Atelier | Artystyczne warsztaty rodzinne
@Niebieski Syfon, ul. Targowa 50/52, Warszawa
?️ Muzeum Warszawskiej Pragi oraz Fundacja Atelier zapraszają na cykl warsztatów varsavianistyczno-artystycznych dla rodzin.

Będzie wesoło, kreatywnie i ciekawie. Wykorzystując przeróżne materiały, stworzymy prace, które będą odnosiły się do praskich motywów i historii. Inspiracji poszukamy na wystawie i za muzealnym oknem. Czy uda nam się zauważyć co decyduje o wyjątkowym charakterze Pragi? ?
Każde warsztaty będą zorganizowane wokół jednego hasła, które będzie punktem wyjścia do twórczej zabawy.
Zapraszamy!


? Dla kogo: dzieci w wieku 6–12 lat
? Liczba uczestników: 30 osób
⌚ Czas trwania: 90 minut
? Bilety: 10 zł za udział dziecka, wstęp wolny dla dorosłego opiekuna, dostępne w Muzeum i online
http://bit.ly/Praskie-Atelier-bilety


KALENDARIUM:
? 28 września (sobota), godz. 10:30
?️ Ulica

? 5 października (sobota), godz. 10:30
?️ Kamienica

? 19 października (sobota), godz. 12:30
?️ Bazar
Uwaga: w tym dniu zajęcia wyjątkowo zaczynają się o 12:30!

? 2 listopada (sobota), godz. 10:30
⛪ Świątynia

? 16 listopada (sobota), godz. 10:30
? Park

? 30 listopada (sobota), godz. 10:30
? Rzeka

? 14 grudnia (sobota), godz. 10:30
? Święta
19października
Strefa Dziecka Skriddo w LIF - warsztaty dla Dzieci!
@Restauracja LIF, Al. Niepodległości 80, Warszawa
19.10 zapraszamy do robotycznej krainy Skriddo, w którym każde dziecko rozbudzi w sobie architekta, inżyniera i projektanta, składając robota marzeń!
Będziecie mieli okazję poznać załogę STEAM i przekonać się, że kreatywna nauka poprzez odkrywanie świata może zaciekawić nie tylko dzieciaki, ale też rodziców!

Na Dzieci czeka moc atrakcji!
● Wyzwania konstruktorskie z wykorzystaniem zestawu młodego inżyniera,
● Robotyczny mecz jeździków,
● Programistyczny świat sztuki - programowanie prostych melodii, obrazków oraz animacji na robotycznej stacji didżejskiej,
● Eksperymenty z fizyką przy użyciu robotycznej wagi,
● Warsztat młodego artysty - komputerowe komponowanie melodii oraz tworzenie piktogramów,
● Gra w berka z robotem,
● Komponowanie muzyki na robotycznych instrumentach muzycznych.

Warsztaty odbędą się w sali na piętrze naszej restauracji.
Obok strefy warsztatowej, na rodziców będzie czekała strefa relaksu z możliwością zamówienia dań z karty.

Zapraszamy! :)
WSTĘP WOLNY!

Restauracja LIF, al.Niepodległości 80
rezerwacje: 730 500 730
19października
Basico Live Music
@Restauracja Basico, ul. Zgoda 3, Warszawa
Mateusz Grędziński i Martin Polak! Na żywo! W BASICO zgoda ! To będzie niezapomniany wieczór! Nie zapomnij zarezerwować stolika! ????
20października
Tablao Flamenco - 6 sezon!
@Centrum Zarządzania Światem, ul. Okrzei 26, Warszawa
Zaczynamy 6 sezon #tablaoflamenco!!!

20 października razem z Centrum Zarządzania Światem zapraszamy na koncert flamenco ze znakomitym składem artystycznym! Wystąpią Anna Mendak, Navarrete Magda, Kalixt Cajon Andrzej Lewocki i Nadia Mazur.

20 października (niedziela)

o 20:00

w Centrum Zarządzania Światem, ul. Okrzei 26

Tego dnia świętujemy również urodziny Centrum Zarządzania Światem. Ole!!!

Będzie prawdziwa fiesta!

REZERWACJA MIEJSC: [email protected]
20października
6. urodziny Centrum Zarządzania Światem!
@Centrum Zarządzania Światem, ul. Okrzei 26, Warszawa
?? Kochani Centrumowicze! Zarzdzamy 6. urodziny CZZ! ?? Towarzyszy nam bd humor, muzyka i smak! ? ?Obecno[ obowizkowa! Prezenty mile widziane ? ? Do zobaczenia w samym Centrum Zwiata! -> Okrzei 26! ?? PROGRAM: Zroda | 16.10.2019 r. | 18:00 | Warsztaty home barista - domowe cappuccino & @[331220033888047:274:Praska Kawy Palarnia], sala za regaBem z ksi|kami Zroda | 16.10.2019 r. | 20:00 | @[398477074172509:844:W nowym kinie - PoBawiacze PereB w CZZ] ? @[528436440628735:274:PoBawiacze PereB Improv Teatr] Czwartek | 17.10.2019 r. | 20:00 | @[2582288321828153:844:4/1000 czyli czwarte urodziny 1000 DEN] ? @[1620480288266125:274:Teatr Improwizacji 1000 DEN] Pitek | 18.10.2019 r. | 21:30 | @[383759132303917:844:Koncert kubaDski Tres del Son] ????? @[358706614676404:274:Tres Del Son] Sobota | 19.10.2019 r. | 21:00 | @[2684821298228671:844:Praska potaDc
20października
Animacje dla dzieci - rodzinna niedziela w CZŚ
@Centrum Zarządzania Światem, ul. Okrzei 26, Warszawa
6 października - Światowy Dzień Zwierząt!
Tego dnia przygotowaliśmy dla naszych najmłodszych gości atrakcję specjalną - warsztaty z robienia zwierzaków z długich baloników. Ponadto, będziemy robić psiaki z origami. ?

13 października - Dzień Brokatu! ?
Błyszczący, niosący radość, rozświetlający ciało i duszę. Tego dnia w Centrum Zarządzania Światem będziemy tworzyć błyszczące od brokatu prace plastyczne. Zrobimy również tatuaże brokatowe! Oprószmy się czasem brokatem, dzięki niemu życie mieni się niesamowitymi kolorami. ?

20 października - 6. Urodziny Centrum Zarządzania Światem! ?
Tego dnia nasi najmłodsi goście mogą liczyć na wyjątkową atrakcję - małe, słodkie i kolorowe co nieco. Owocowe, galaretkowe, a może czekoladowe? Przyjdźcie i przekonajcie się osobiście, co pysznego wykonamy wspólnie na urodzinowych animacjach w Centrum Zarządzania Światem. Serdecznie zapraszamy! ?
20października
Kabaretowo w Rest.Baczewskich
@Rest.Baczewskich, Aleja Jana Chrystiana Szucha 17/19, Warszawa
Na scenę Rest.Baczewskich powraca Lwowski Kabaret Artystyczny "Czwarta Rano"
Powrót na stronę główną