Reklama
obrazek

Catering to kompleksowa obsługa gastronomiczna, zamawiana nie tylko na większe imprezy, ale również na małe, kameralne w wąskim gronie. Catering jest również formą obsługi wesel, imienin, spotkań firmowych, komunii, nie tylko stacjonarnych, w zamkniętych pomieszczeniach, ale również w plenerze, np. w ogrodzie, czy przy ognisku. Firmy cateringowe, które znajdą Państwo poniżej, dysponują bardzo nowoczesnymi i niezawodnymi urządzeniami, zapleczem kuchennym i sprzętem piknikowym (np. kuchnią polową), a także zapleczem technicznym i odpowiednio przeszkoloną usługą. Dlatego współpracując z firmami, które prezentujemy doświadczysz doskonałej obsługi, skosztujesz smacznych potraw, a także niesamowitej atmosfery, która będzie współtworzyć najważniejsze wydarzenia w Twoim życiu.

Dla wygody prezentujemy również dzielniceŻywiec, by łatwiej było Wam znaleźć dobre restauracje. Smacznego!

Żywiec 1

Średnia ocena:  4.4 (17 recenzji, 43 głosy)

Jedzenie4.9

Wystrój4.8

Obsługa4.9

Ceny4.8

Ul. Ks. Pr. St. Słonki 22b,
34-300 Żywiec
tel: 513 547 579

Godziny otwarcia:

Okolica:
Średni koszt obiadu dla dwóch osób:

Opis

Zapraszamy do Restauracji Stary Dwór w Żywcu - miejsca zabytkowego i niezwykle klimatycznego. Budynek pochodzi z 1833 roku - wtedy stanowił część zabudowań Żywieckiej Fabryki Papieru. To miejsce z duszą i historią.

Stary Dwór to idealne miejsce na wyjątkowe okazje takie jak przyjęcia firmowe, wesela, imprezy okolicznościowe. Do dyspozycji oddajemy sale mieszczące ok 450 osób.

Dodatkowo specjalizujemy się w kompleksowej organizacji i obsłudze imprez plenerowych i masowych, świadczymy także usługi cateringowe. Posiadamy profesjonalny sprzęt i wykwalifikowany personel.