Reklama
obrazek

O kuchni staropolskiej najwięcej wiedzą nie kucharze, lecz znawcy literatury staropolskiej, w licznych bowiem wierszach, fraszkach, powieściach i pamiętnikach, pisanych w minionych wiekach, znajdujemy wiele barwnych opisów, mówiących nam nieraz więcej od przepisów zawartych w starych, rzadkich i niedostępnych książkach kucharskich.

Możesz wybrać bardziej dokładną lokalizację, aby jeszcze szybciej znaleźć szukany lokal:

Poznań - Stare Miasto 3Poznań - Nowe Miasto 1

Średnia ocena:  3.9 (1 recenzję, 34 głosy)

Jedzenie4.0

Wystrój5.0

Obsługa3.0

Ceny3.0

Opis

Restauracje Chłopskie Jadło od lat słyną z prawdziwej kuchni chłopskiej i ziemiańskiej, opartej na tradycyjnych daniach polskich. Wystrój każdej z restauracji wzorowany jest na autentycznych wnętrzach dawnego chłopskiego domostwa. Piękne stare piece, kominki, drewniane ławy, oryginalne sprzęty.

Średnia ocena:  4.3 (7 recenzji, 42 głosy)

Jedzenie4.9

Wystrój4.9

Obsługa4.8

Ceny4.6

ul. Karola Libelta 37,
61-707 Poznań
tel: (61) 852 99 03

Godziny otwarcia:

Opis

"U Myśliwych" - elegancka restauracja z ogromną historią! Przepiękne wnętrza, wyśmienita myśliwska, staropolska i ukraińska kuchnia. Do dyspozycji Państwa mamy salę restauracyjną, lustrzaną konferencyjną, wypoczynkową, kominkową oraz bankietową. Serdecznie zapraszamy!  

Średnia ocena:  3.6 (0 recenzji, 37 głosów)

Jedzenie0.0

Wystrój0.0

Obsługa0.0

Ceny0.0

Opis

W centrum wielkopolskiej stolicy, w piwnicach kamieniczki o numerze 55 czas się zatrzymał... Przesiąknięte historią wnętrze zamarło w swoim wystroju, wzbogacone podmuchem nowoczesnych detali.