Reklama
avatar usera

autorGdzieZjesc.info

Startuje szósta edycja Romance TV Award – konkursu na najbardziej romantyczne hotele i restauracje w Polsce!

data dodania: 2023.03.14 | data edycji: 2023.03.14
Już po raz szósty Romance TV wskaże widzom, gdzie najlepiej wybrać się na romantyczny weekend lub kolacje. Ruszyła właśnie kolejna edycja Romance TV Award, konkursu dla najromantyczniejszych hoteli i restauracji w Polsce. Zwycięzcy każdej z pięciu kategorii otrzymają kampanię promocyjno-reklamową na antenie Romance TV. Zgłoszenia do tego prestiżowego konkursu hotele i restauracje z całej Polski mogą przysyłać do 31 marca 2023 roku poprzez specjalny formularz na stronie Romance TV. Najpopularniejszy romantyczny hotel tradycyjnie wybiorą widzowie stacji.


Ruszyła już szósta edycja Romance TV Award - konkursu dla najbardziej romantycznych hoteli i restauracji. Jak co roku, organizator zaprasza hotele i restauracje do wzięcia udziału i zgłoszenia swojej kandydatury poprzez wypełnienie prostego formularza na stronie konkursowej:
https://www.romance-tv.pl/romance-tv-awards/zgloszenie-do-romance-tv-award-2023.html

Spośród nadesłanych zgłoszeń, statuetki Romance TV Award 2023 zostaną przyznane laureatom w pięciu kategoriach:
  • Najbardziej romantyczna oferta dla par – głosowanie Jury
  • Organizacja romantycznych eventów – głosowanie Jury
  • Najbardziej romantyczne hotelowe SPA – głosowanie Jury
  • Najbardziej romantyczna restauracja w Polsce – głosowanie Jury
  • Najpopularniejszy romantyczny hotel w Polsce – głosowanie Internautów

Wszystkie hotele, które się zgłoszą i znajdą w finałowej stawce, będą promowane na stronie internetowej i w social mediach stacji. Po 31 marca rozpocznie się ostatni etap konkursu, podczas którego Jury i widzowie Romance TV wyłonią zwycięzców. Widzowie swój głos będą mogli oddać na stronie internetowej Romance TV i wygrać voucher na romantyczny weekend w hotelu, który zwycięży w kategorii „Najpopularniejszy romantyczny hotel w Polsce”. Głosowanie publiczności potrwa do 30 kwietnia, a oficjalne wyniki zostaną ogłoszone w maju podczas uroczystej gali.

Jury będzie głosować pod przewodnictwem ambasadora stacji, Daniela QCZAJ’a. Patronami medialnymi tej edycji są TVN Media, Wirtualna Polska, Hotelarz, oh.me.pl i Gdziezjesc.info.
 

Komentarze

Pozostałe artykuły