Reklama
avatar usera

autorGdzieZjesc.info

Smak sukcesu. Czy można przyspieszyć jego poznanie?

data dodania: 2022.09.28 | data edycji: 2022.09.28
Praktyka czyni mistrza. Tak mówi znane powiedzenie i trudno nie zgodzić się z tym, że nic tak nie podnosi wartości biznesowej czy zawodowej, jak doświadczenie. Ale czy musimy czekać wiele lat zanim osiągniemy poziom, dzięki któremu zaczniemy odnosić sukcesy? Jak możemy pomóc sobie, aby przyspieszyć proces zdobywania wiedzy?


Najlepszym sposobem bez wątpienia jest podpatrywanie tych, którym już się udało, tych, dla których smak sukcesu jest już znany. To oni są nieocenionym źródłem najbardziej wartościowych wskazówek, pouczających historii, inspirujących przykładów. Doceniając ich niesamowitą wartość i wkład, jaki mają w rozwój gastronomii nie tylko tej, z którą są bezpośrednio związani, ale całej branży, zapraszamy na spotkania z niesamowitymi ludźmi, którzy podzielą się z nami swoją cenną wiedzą i doświadczeniem podczas jednego z wydarzeń, które planujemy podczas gastrotargów SMAKKi razem z Anną Dębską - cenionym ekspertem w branży gastronomicznej. Znana przede wszystkim jako redaktor Naczelna przewodnika GdzieZjesc.info, współwłaścicielka agencji AFMedia.pl, twórczyni przestrzeni dla restauratorów Facebook.com/Ania Dębska - Merytorycznie o restauracjach. Od wielu lat wspiera aktywnie restauracje, doradzając w kwestiach dotyczących szeroko pojętego marketingu oraz jakości obsługi.

O szczegółach naszej wspólnej pracy będziemy informować na bieżąco. Śledźcie nasze media społecznościowe, aby mieć dostęp do najnowszych informacji.
 

Komentarze

Pozostałe artykuły