Reklama
avatar usera

autorGdzieZjesc.info

Wyostrz zmysły i zjedz w ciemnościach w Restauracji Drukarnia

data dodania: 2018.11.20 | data edycji: 2018.11.20
Jak głosi słynne powiedzenie w sprawach miłosnych - droga do serca człowieka prowadzi przez jego… żołądek. Wyśmienity smak potraw, niesamowity aromat unoszący się w powietrzu przytulnej restauracji, a do tego wymarzone towarzystwo, stanowią idealną okazję do przeżycia romantycznej kolacji tylko we dwoje. Chcąc sprawić, by wieczór stał się jeszcze ciekawszy, warto wybrać się na kolację w całkowitej ciemności, która będzie fantastyczną przygodą dla wszystkich zmysłów.


Według badań przeprowadzonych przez CBOS wynika, że około ośmiu na dziesięciu Polaków przynajmniej kilka razy w roku planuje z przyjaciółmi wspólne posiłki[1]. Jest to nie tylko dobry sposób na spędzenie wolnego czasu, ale i budowanie relacji oraz utrzymywanie przyjaźni. Dodatkowo oprócz spotkań z przyjaciółmi jest to najczęściej wybierany pomysł na pierwszą randkę, podczas której staramy się poznać drugą osobę przy jednoczesnym smakowaniu pysznych potraw.

SUPER SMACZNA, NIEWIDZIALNA KOLACJA
Zapalone świece podczas kolacji tworzą niezwykle romantyczną atmosferę. A gdyby tak zgasić wszystkie światła i nadać tej chwili jeszcze większego, magicznego znaczenia? W ofercie Super Prezentów znaleźć można kolację w całkowitej ciemności w restauracji Drukarnia, która pobudzi wszystkie zmysły, gwarantując jeszcze większą dawkę emocji. Sam lokal ma charakter industrialny, nawiązujący nazwą do historycznej drukarni mieszczącej się w tym samym miejscu.

- Prezent w postaci kolacji w ciemności będzie niesamowitą okazją do wyostrzenia wszystkich zmysłów, na które na ogół nie zwracamy większej uwagi w pełnym bodźców świecie. A w miejscu takim jak restauracja Drukarnia, inspirującym i z charakterem, taki posiłek z pewnością pozostanie na długo w pamięci. Romantyczna kolacja w ciemności pozwala na degustację trzech dań przygotowanych przez twórcę autorskiego menu, Marcina Molika, będącego członkiem elitarnego Klubu Szefów Kuchni. Podczas kosztowania dań goście pytani są o to, jakie smaki wyczuwają, natomiast na końcu szef kuchni osobiście opowiada o serwowanych potrawach, dzięki czemu wieczór staje się jeszcze ciekawszy. Wszystkie zapachy, które wyczujemy pobudzą naszą wyobraźnię oraz wyostrzą zmysły. Jest to ciekawa propozycja na niekonwencjonalną randkę czy spotkanie z bliską osobą – mówi Agnieszka Wrońska, marketing manager firmy Super Prezenty.


Wchodząc do restauracji od razu należy wyłączyć wszelkie telefony oraz inne przedmioty, które mogłyby świecić w ciemności. Kelnerzy zaopatrzeni w noktowizory pomagają gościom zająć miejsca, którzy po przekroczeniu progu restauracji nie będą mieli możliwości rozejrzenia się po jej wnętrzu. Taka kolacja serwowana w opcji tradycyjnej lub wegetariańskiej będzie niesamowitą ucztą nie tylko dla kubków smakowych, ale również dla pozostałych zmysłów. Prezent w postaci tak „smakowitego” wieczoru z pewnością spodoba się obdarowanej osobie oraz zapadnie w jej pamięci na długo. Niewidzialną kolację można znaleźć na stronie: https://www.superprezenty.pl/niewidzialna-kolacja--w-restauracji-drukarnia-drukarnia
 

Komentarze

Pozostałe artykuły