VEGA Bar Wegański Wrocław Stare Miasto

3.5

Średnia ocena

VEGA Bar Wegański

Nr 1 z 1 lokali w kategorii: Restauracje wegańskie, Wrocław

Średnia ocena:  3.5 (1 recenzję, 45 głosów)

Dodaj recenzję Dodaj recenzję Zobacz 1 recenzję

Informacje - VEGA Bar Wegański

Sukiennice 1/2,
50-107 Wrocław
tel: (71) 344 39 34

Godziny otwarcia:

Okolica: Rynek Ratusz, pomnik Fredry

Opis - VEGA Bar Wegański

Vega jest najstarszym barem wegetariańskim i wegańskim w Polsce, od 2013 roku w 100% wegańskim. Działamy od 1987 roku. Potrawy przyrządzamy od podstaw wyłącznie z produktów roślinnych: świeżych warzyw i owoców, roślin strączkowych, kasz, orzechów, nasion oraz ziół. Nie używamy półfabrykatów, konserw ani żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego. Nasze menu zaspokoi także potrzeby osób będących na diecie bezglutenowej oraz diabetyków.

Dysponujemy dwiema salami jadalnymi: na parterze i na piętrze. Sala na piętrze jest świetnym miejscem do organizowania uroczystości i imprez, zarówno prywatnych, jak firmowych, czy wydarzeń i eventów.

Od ponad 30. lat promujemy zdrowy tryb życia i odżywiania, staramy się zwrócić uwagę na los zwierząt organizując warsztaty, wykłady, a także imprezy cykliczne (min. ogólnopolski Wegański Weekend, Wegilia). Współpracujemy z organizacjami działającymi na rzecz zwierząt (m.in. Stowarzyszenie Otwarte Klatki, Ekostraż, Schronisko dla Koni TARA, Viva Polska).

Recenzje - VEGA Bar Wegański

Dodaj recenzję
 • avatar usera

  Jedzenie 3

  Wystrój 3

  Obsługa 4

  Ceny 3

  poprawnie Autor: Gość napisał(a) dnia 2015-01-09 10:09:57 Data wizyty: 2014-12-11 13:00 Spory wybór dań wegetariańskich, trochę w stylu baru mlecznego, ale jedzenie średnie - tzn. poprawne, tylko ktoś zapomniał, że wegetarianie też używają przypraw :)

Dodaj recenzję
Powrót na stronę główną