Reklama
obrazek

Unikacie mięsa i potraw z produktów odzwierzęcych? Przed Wami najlepsze restauracje wegańskie we Wrocławiu. Kuchnia oparta o warzywa, owoce i najbardziej aromatyczne przyprawy z całego świata da się poznać, gdy odwiedzicie restauracje wegańskie we Wrocławiu. Oto lista lokali wegańskich przed Wami.

Dla wygody prezentujemy również dzielnice we Wrocławiu, by łatwiej było Wam znaleźć dobre restauracje. Smacznego!

Wrocław - Stare Miasto 1

Średnia ocena:  3.5 (1 recenzję, 44 głosy)

Jedzenie3.0

Wystrój3.0

Obsługa4.0

Ceny3.0

Sukiennice 1/2,
50-107 Wrocław
tel: (71) 344 39 34

Godziny otwarcia:

Okolica: Rynek Ratusz, pomnik Fredry
Średni koszt obiadu dla dwóch osób:

Opis

Vega jest najstarszym barem wegetariańskim i wegańskim w Polsce, od 2013 roku w 100% wegańskim. Działamy od 1987 roku. Potrawy przyrządzamy od podstaw wyłącznie z produktów roślinnych: świeżych warzyw i owoców, roślin strączkowych, kasz, orzechów, nasion oraz ziół. Nie używamy półfabrykatów, konserw ani żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego. Nasze menu zaspokoi także potrzeby osób będących na diecie bezglutenowej oraz diabetyków.

Dysponujemy dwiema salami jadalnymi: na parterze i na piętrze. Sala na piętrze jest świetnym miejscem do organizowania uroczystości i imprez, zarówno prywatnych, jak firmowych, czy wydarzeń i eventów.

Od ponad 30. lat promujemy zdrowy tryb życia i odżywiania, staramy się zwrócić uwagę na los zwierząt organizując warsztaty, wykłady, a także imprezy cykliczne (min. ogólnopolski Wegański Weekend, Wegilia). Współpracujemy z organizacjami działającymi na rzecz zwierząt (m.in. Stowarzyszenie Otwarte Klatki, Ekostraż, Schronisko dla Koni TARA, Viva Polska).