5.0

Średnia ocena

Średnia ocena:  5.0 (1 recenzję, 4 głosy)

Dodaj recenzję Zobacz 1 recenzję

Informacje - Olkuska 7 by Jarek Uściński

ul. Olkuska 7 ,
02-604 Warszawa
tel: (22) 542 80 31
Wyślij dane smsem

Godziny otwarcia:

Okolica: bazar Olkuska , Skwer Małkowskich
Średni koszt obiadu dla dwóch osób: 90
Ilość miejsc przy stolikach: 36
Specjalność lokalu: min. dobre ryby, policzki, żebra BBQ, stek, ośmiornica, wino

Opis - Olkuska 7 by Jarek Uściński

Restauracja i wino.
Dzięki wspólnej lokalizacji sklepu Win Kolekcji i naszej restauracji nasi Goście otrzymali niezwykłą możliwoś wyboru z pośród setek win i łączenia ich z naszymi daniami.

Jarek Uściński i kreatywna załoga tworzą dania bazujące na najlepszych surowcach i sezonie. Słyniemy z dań w klimacie BBQ jak Żebra wołu czy policzki piernikowe. Fantastyczny halibut czy pieprzowy dorsz. Także szkolenia kuliarne są naszym wielkim atutem. Szef Jarek Uściński prowadzi najbardziej utytułowaną drużynę BBQ oraz wspiera czynnie Narodową reprezentację Polski kucharzy na Olimpiady kulinarne.

Restauracja Olkuska 7 by Jarek Uściński jest miejscem dla ceniących pyszne jedzenie, kochających trendy i ceniących najlepsze wino.

Dysponujemy odpłatnym parkingiem.
Zapraszamy takze do przyległych sal konferencyjnych Klimatyczna Olkuska 7 słucha z przyjemnością potrzeb o czym świadczy obecność tu Jarka Uścińskiego - wybitnego Szefa kuchni kochającego karmić ludzi i wywoływać na ich twarzach uśmiech.

Recenzje - Olkuska 7 by Jarek Uściński

 • avatar usera

  Jedzenie 5

  Wystrój 5

  Obsługa 5

  Ceny 5

  Polecam! Autor: Gość napisał(a) dnia 2017-10-21 09:47:34 Data wizyty: 2017-10-19 19:00 Miejsce dopiero się otworzyło, a już mam pewność, że będzie jasną gwiazdą na gastronomicznej mapie Warszawy. Menu dopracowane do perfekcji uzupełnione o genialne wina. Będę odwiedzał nie raz jeszcze. Polecam

Dodaj recenzję

Dyskusja na forum - Olkuska 7 by Jarek Uściński

Podyskutuj o tym lokalu na naszym forum!

Dodaj opinię na forum
Powrót na stronę główną