4.3

Średnia ocena

Średnia ocena:  4.3 (14 recenzji, 58 głosów)

Dodaj recenzję Zobacz 14 recenzji

Informacje - EFES Kebab - Restauracje Tureckie

ul. Francuska 1,
03-906 Warszawa
tel: (22) 616 25 80
Wyślij dane smsem

Godziny otwarcia:
Al. Niepodległości 80,
02-626 Warszawa
tel: (22) 898 30 01

Godziny otwarcia:
,

tel: Brak

Okolica: Praga Południe, Stadion Narodowy, Mokotów, Metro Racławicka, Park Dreszera, Sródmieście, Pasaż Muranów
Średni koszt obiadu dla dwóch osób: 60 zł
Specjalność lokalu: kebab według przepisów starotureckich

Opis - EFES Kebab - Restauracje Tureckie

Restauracja EFES Kebab jest obecnie znana nie tylko mieszkańcom Saskiej Kępy, gdzie powstał pierwszy lokal z kuchnią turecką u zbiegu ulic Francuskiej i Zwycięzców, założony przez Zahira Bilaloglu. Obecnie jest to już sieć restauracji tureckich serwująca nie tylko kebab uznawany za jeden z najlepszych w mieście, ale również przyjmująca bardzo wymagających gości pod względem kulinarnym.

Niezapomniana atmosfera, niepowtarzalny wystrój wnętrza oraz doskonała obsługa sprawiają, że nowi klienci szybko stają się stałymi wielbicielami naszych bliskowschodnich specjałów.

Pierszy lokal stał się naszym symbolem i wyznacznikiem jakości dla pozostałych restauracji, które czerpią swój niezapomniany smak z tradycji tureckich przepisów.

Bar EFES Kebab przy Francuskiej 1

Jest to nasz pierwszy lokal u zbiegu ulic Zwycięzców i Francuskiej, w którym podajemy specjały prawdziwej kuchni tureckiej już od ponad 17 lat. Otwierając restaurację turecką na Saskiej Kępie w 1994 roku, byliśmy pierwszym kebabem w Stolicy! Dla Warszawiaków jest to miejsce kultowe, co znalazło swój wydźwięk w wynikach rankingu na najlepszy kebab przeprowadzony przez TVN Warszawa.

Restauracja EFES Kebab w Alejach Niepodległości 80

Restauracja turecka Efes Kebab zadomowiła się już na dobre w tej starej części Mokotowa. Uwielbiana nie tylko przez najbliższych mieszkańców restauracja przy bramie parku Dreszera cieszy się uznaniem coraz większej rzeszy stałych klientów. To doskonałe miejsce na weekendowy rodzinny obiad razem z dziećmi, które po posiłku będą miały możliwość szalonej zabawy w ogrodzie jordanowskim.

Recenzje - EFES Kebab - Restauracje Tureckie

Dodaj recenzję
Powrót na stronę główną