Reklama
obrazek

restauracje europejskie w Szczecinie, które serwują doskonałości z całego naszego regionu. Tu znajdziecie doskonałe dania kuchni polskiej, włoskiej, czy hiszpańskiej wzajemnie się przenikające i powstające gdy szef kuchni nie boi się inspiracji. Dobre restauracje europejskie Szczecin znajdziecie według poniższej listy.

Dla wygody prezentujemy również dzielnice w Szczecinie, by łatwiej było Wam znaleźć dobre restauracje. Smacznego!

Szczecin 4Stargard szczeciński - Stargard 1

Średnia ocena:  4.5 (1 recenzję, 37 głosów)

Jedzenie5.0

Wystrój5.0

Obsługa5.0

Ceny5.0

Plac Rodła 10,
70-419 Szczecin
tel: (91) 359 51 90

Godziny otwarcia:

Okolica: Centrum Handlowe Galaxy, Filharmonia
Średni koszt obiadu dla dwóch osób: 226
Ilość miejsc przy stolikach: 4 lub 6 lub więcej
Specjalność lokalu: kuchnia europejska oraz polskie specjały

Opis

EUROPA RESTAURANT & CAFÉ

Restauracja Europa oferuje bogate śniadania bufetowe, szybkie lunche, menu dnia, niedzielne familijne obiady oraz wykwintne kolacje. Specjalnością są dania europejskie oraz polskie specjały.

Atrakcją są przeszklone ściany, gdzie w części kawiarnianej, delektując się świeżo parzoną kawą i słodkimi przysmakami z hotelowej cukierni Muffinek można obserwować toczące się miejskie życie Szczecinian.

Średnia ocena:  3.6 (0 recenzji, 40 głosów)

Jedzenie0.0

Wystrój0.0

Obsługa0.0

Ceny0.0

Opis

Hotel Focus usytuowany w centrum Szczecina, od połowy stycznia zaprasza do swojej Restauracji. Pod czujnym okiem szefa kuchni powstają wyszukane potrawy kuchni europejskiej , które spełnią wymagania koneserów dobrej kuchni. Wykwintne potrawy idealnie komponują się z elegancją wnętrza Restauracji.

Średnia ocena:  3.7 (0 recenzji, 36 głosów)

Jedzenie0.0

Wystrój0.0

Obsługa0.0

Ceny0.0

Opis

Hotel Restauracja Podzamcze położony jest w centrum Szczecina u brzegu rzeki Odry, w odbudowanej części Starego Miasta.To idealne miejsce na spotkania biznesowe,firmowe czy koleżeńskie. Dzień spotkań można rozpocząć już od godziny 7.00 przy śniadaniu w formie bufetu i zakończyć późną kolacją.

Średnia ocena:  4.1 (1 recenzję, 39 głosów)

Jedzenie5.0

Wystrój5.0

Obsługa5.0

Ceny4.0

Opis

Gościmy w klimacie kuchni europejskiej: włoski makaron, portugalskie krewetki, francuskie wino... Miksujemy owoce i rumy w niebagatelne koktajle - realizujemy również zamówienia ,,na życzenie". Witamy przy dźwiękach live music (jazz, blues), odprowadzamy przy dźwięku falującego morza.

Średnia ocena:  4.5 (13 recenzji, 37 głosów)

Jedzenie5.0

Wystrój5.0

Obsługa5.0

Ceny4.8

ul. Panieńska 15,
70-535 Szczecin
tel: (91) 852 27 77

Godziny otwarcia:

Opis

U podnóża Zamku Książąt Pomorskich, przy brukowanej uliczce mieści się Hotel Zamek a w nim restauracja, a w niej bogata oferta win idealnie skomponowanych z daniami kuchni polskiej i europejskiej.