Reklama
obrazek

restauracje europejskie w Kielcach, które serwują doskonałości z całego naszego regionu. Tu znajdziecie doskonałe dania kuchni polskiej, włoskiej, czy hiszpańskiej wzajemnie się przenikające i powstające gdy szef kuchni nie boi się inspiracji. Dobre restauracje europejskie Kielce znajdziecie według poniższej listy.

Dla wygody prezentujemy również dzielnice w Kielcach, by łatwiej było Wam znaleźć dobre restauracje. Smacznego!

Kielce 4Kielce - Cedzyna 1

Średnia ocena:  3.5 (0 recenzji, 49 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Zakładowa 4 (Hotel Tęczowy Młyn),
25-670 Kielce
tel: (41) 335 21 00

Opis

Po pracowicie spędzonym dniu serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej restauracji hotelowej i baru, gdzie w uroczym nastroju i miłej atmosferze możecie Państwo rozkoszować się specjałami kuchni polskiej i międzynarodowej. Wyśmienite dania zaspokoją nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Średnia ocena:  4.2 (2 recenzje, 50 głosów)

Jedzenie5.0

Wystrój5.0

Obsługa5.0

Ceny4.5

Opis

Restauracja Pod Złotą Różą jest doskonałym miejscem na romantyczną kolację we dwoje, spotkanie biznesowe i przyjęcie okolicznościowe. Kusi różnorodnością i smakiem potraw, które zawsze wyróżniają się właściwą nutą smakową, odpowiednim doborem przypraw i cieszą oko.

Średnia ocena:  3.5 (0 recenzji, 50 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Hotel Uroczysko zapewnia swoim gościom nie tylko kojący spokój i ciszę, lecz także wyśmienitą kuchnię. Nasi kucharze specjalizują się w tradycyjnych polskich recepturach, ale w menu można odnaleźć również potrawy z innych krajów.

Solna 12

kategoria: Restauracje europejska, Kielce

Średnia ocena:  3.7 (0 recenzji, 48 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Solna 4a / 12u (Promenada Solna),
25-006 Kielce
tel: 535 770 370

Opis

Nasze menu inspirowane jest kuchnią europejską, z wykorzystaniem świeżych produktów sezonowych oraz ekologicznych darów województwa świętokrzyskiego.

Średnia ocena:  3.7 (0 recenzji, 48 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Restauracja Antresola mieszcząca się w malowniczej Kielcach przy ul. Piekoszowskiej 21, to piękny klimatyzowany obiekt z wysoce wyspecjalizowanym persoenlem. Organizujemy Chrzczciny, Komunie, Konferencje oraz wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe.