Reklama
obrazek

restauracje europejskie w Kazimierzu Dolnym, które serwują doskonałości z całego naszego regionu. Tu znajdziecie doskonałe dania kuchni polskiej, włoskiej, czy hiszpańskiej wzajemnie się przenikające i powstające gdy szef kuchni nie boi się inspiracji. Dobre restauracje europejskie Kazimierz Dolny znajdziecie według poniższej listy.

Dla wygody prezentujemy również dzielnice w Kazimierzu Dolnym, by łatwiej było Wam znaleźć dobre restauracje. Smacznego!

Kazimierz Dolny 2

Villa Bohema

kategoria: Restauracje europejska, Kazimierz Dolny

Średnia ocena:  3.5 (0 recenzji, 48 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Małachowskiego 12 ,
24-120 Kazimierz Dolny
tel: (81) 881 07 56

Opis

Restauracja oferuje Państwu wysublimowane menu kuchni europejskiej oraz dania wegetariańskie charakteryzujące się lekkością i delikatnością smaku. Villa Bohema posiada doskonałe warunki do organizacji przyjęć weselnych, bankietów, spotkań biznesowych i przyjęć rodzinnych.

Knajpa Artystyczna

kategoria: Restauracje europejska, Kazimierz Dolny

Średnia ocena:  3.9 (2 recenzje, 50 głosów)

Jedzenie5.0

Wystrój4.5

Obsługa3.5

Ceny4.5

ul. Senatorska 7,
24-120 Kazimierz Dolny
tel: 507 611 185

Opis

W Knajpie Artystycznej, oferujemy kuchnię polską z nutką nowoczesnych inspiracji. W pięknych wnętrzach starej kamienicy, z krzyżowymi sklepieniami, oświetlonymi przez zabytkowe mosiężne żyrandole i kinkiety, wita gości nowoczesny, delikatny, biały wystrój, z akcentami artystycznej fantazji.