Restauracja Endi Wine House Sopot Sopot Dolny Sopot

Reklama

4.7

Średnia ocena

Restauracja Endi Wine House Sopot

Nr 33 z 37 lokali w kategorii: Restauracje międzynarodowe, Sopot

Średnia ocena:  4.7 (2 recenzje, 11 głosów)

Dodaj recenzję Dodaj recenzję Zobacz 2 recenzje

Informacje - Restauracja Endi Wine House Sopot

Opis - Restauracja Endi Wine House Sopot

Endi Wine House znajduje się samym w centrum Sopotu, przy popularnym Monciaku. Czeka tu na Ciebie mieszanka kuchni z czterech regionów świata (Polska, Włochy, Hiszpania, Ameryka). U nas dobrze zjesz, napijesz się wina, zorganizujesz rodzinną imprezę, a także biznesowe spotkanie.

Recenzje - Restauracja Endi Wine House Sopot

Dodaj recenzję
 • Restauracja Endi Wine House Sopot 574 400 888 Powstańców Warszawy 9, 81-764 Sopot Powstańców Warszawy 9 81-764 Sopot Poland avatar usera

  Jedzenie 5

  Wystrój 5

  Obsługa 5

  Ceny 5

  5 Najlepsze jedzenie w mieście Autor: Gość napisał(a) dnia Restauracja Endi Wine House to idealne miejsce dla miłośników kuchni europejskiej. Znajduje się w samym sercu Sopotu, przy popularnym Monciaku. Restauracja oferuje bogate menu z daniami kuchni włoskiej, polskiej, amerykańskiej i hiszpańskiej. Wszystkie dania są przygotowywane z najwyższej jakości składników i podawane w eleganckim stylu. Obsługa jest bardzo profesjonalna i uprzejma, a atmosfera w restauracji jest bardzo przyjemna i relaksująca. Restauracja oferuje również szeroki wybór win z całego świata, które doskonale komponują się z daniami. Wszystko to sprawia, że Endi Wine House to idealne miejsce na romantyczną kolację, spotkanie biznesowe lub rodzinne, czy też na wieczór ze znajomymi. Gorąco polecam! ?

 • Restauracja Endi Wine House Sopot 574 400 888 Powstańców Warszawy 9, 81-764 Sopot Powstańców Warszawy 9 81-764 Sopot Poland avatar usera

  Jedzenie 5

  Wystrój 5

  Obsługa 5

  Ceny 5

  5 Najlepsze jedzenie w Sopocie Autor: Gość napisał(a) dnia Wizyta w Endi Wine House była pysznym doświadczeniem! Ta restauracja ma wyjątkową atmosferę, doskonałe jedzenie i świetną obsługę. Gorąco polecam tę restaurację każdemu, kto poszukuje miejsca, gdzie można zjeść pysznie i w przyjemnej atmosferze. Klimatyczne wnętrze i muzyka na żywo to niewątpliwe atuty Endi Wine House. Personel był niezwykle uprzejmy i profesjonalny, gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania i zapewnić doskonałą obsługę. Ich gościnność i troska o komfort klientów były zauważalne przez cały czas. Jedzenie, palce lizać! Chętnie wrócimy tu jeszcze nie raz.

Dodaj recenzję
Powrót na stronę główną