" />

Restauracja i Kawiarnia INSPIRACJE Opole

Reklama

4.2

Średnia ocena

Restauracja i Kawiarnia INSPIRACJE

Nr 4 z 5 lokali w kategorii: Restauracje europejskie, Opole

Średnia ocena:  4.2 (4 recenzje, 45 głosów)

Dodaj recenzję Dodaj recenzję Zobacz 4 recenzje

Informacje - Restauracja i Kawiarnia INSPIRACJE

Opis - Restauracja i Kawiarnia INSPIRACJE

Celem Kawiarni i Restauracji INSPIRACJE jest połączenie nowoczesności z przeszłością - smakowemu łączeniu znanych i sprawdzonych przepisów z niezwykłą wyobraźnią i kreatywnością Szefa Kuchni Ireneusza Szantera. Wierzymy, że w ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić naszym gościom przeżycia smakowe.

Recenzje - Restauracja i Kawiarnia INSPIRACJE

Dodaj recenzję
 • avatar usera

  Jedzenie 5

  Wystrój 5

  Obsługa 4

  Ceny 4

  Wyśmienicie, wygodnie i niedrogo Autor: Gość napisał(a) dnia 2015-06-07 12:05:50 Data wizyty: 2015-06-03 17:15 Zarówno wystrój, jak i sama koncepcja lokalu pozytywnie nietypowe, jak na Opole (otwarta kuchnia). Bywam tu regularnie i próbowałem chyba wszystkich dań. Szczególnie polecam owoce morza (małże, ostrygi, homar). Wszystko świeżutkie w piątki i soboty. Także i carpaccio z ośmiornicy, które czasem jednak trzeba samemu doprawić. Fantastyczny tatar siekany i burger z prawdziwego mięsa. Polędwica po brazylijsku, z autentycznej wołowiny argentyńskiej, wymiata! Za jedyne 55 zł! Ostatnio wybrałem się do Inspiracji, by spróbować nowego menu. Zapowiada się ciekawie. Nowa oferta z dziczyzny, nowe gatunki ryb, gęsina. Będę tu wracać. Dużo taniej niż na Starówce i w jej okolicach.

 • avatar usera

  Jedzenie 5

  Wystrój 5

  Obsługa 5

  Ceny 4

  Bardzo smacznie, wygodnie i niedrogo Autor: Gość napisał(a) dnia 2015-02-07 14:48:23 Data wizyty: 2015-02-04 16:30 Bardzo dobry dojazd, parking tuż obok. Jako zupki - syberyjski bulion (czy jakoś tak) i krem pomidorowy. Bardzo smaczne. Potem zamówiliśmy polędwiczki i burgera. Rewelacja, jedno i drugie. Wcześniej jedliśmy tam owoce morza - carpaccio z ośmiornicy i małże św. Jakuba. Świeże i bardzo dobre. Ogólnie, bardzo miła atmosfera, kulturalna i w miarę szybka obsługa, niebanalny wystrój wnętrza. Ceny bardzo umiarkowane, jak na Opole i standard podawanych potraw. Bywamy tam dość regularnie.

 • avatar usera

  Jedzenie 5

  Wystrój 5

  Obsługa 5

  Ceny 5

  Świtna restauracja Autor: VIP4U napisał(a) dnia 2014-11-10 17:12:34 Data wizyty: 2014-10-09 17:00 Jedzenie jest przepyszne, otwarta kuchnia zachwyca, a Szef Kuchni zawsze jest chętny na rozmowę, tak samo jak śliczne kelnerki, których dobry humor udziela się całemu gronu gości! Jedzenie jest przepyszne, zwłaszcza sernik gorąco polecam. Dla chętnych na lunch jest przygotowany burger z prawdziwego zdarzenia - duży, solidny, aż chce się jeść!

 • avatar usera

  Jedzenie 5

  Wystrój 5

  Obsługa 5

  Ceny 5

  Warto odwiedzić i skosztować Autor: Gość napisał(a) dnia 2014-10-08 22:13:57 Data wizyty: 2014-10-03 17:00 Przepyszna kuchnia, miłe i ciekawe wnętrze, wspaniały sernik szefa kuchni. Warto odwiedzić i posiedzieć przez chwilę. Doskonałe miejsce do delektowania się chwilą. Okoń wyśmienity, stek najlepszy w Opolu, tatar palce lizać! Niesamowity hamburger, ogromny i nie do przejedzenia. Sałatki delikatnie skomponowane, sycące i co najważniejsze - z dodatkiem własnego pieczywa. Lunchowe bagietki - potężne i przepyszne! Wszystkie potrawy bez konserwantów - i to czuć. Je się ze smakiem i chce się wrócić. Polecam, bo warto się zapuścić na Kępską 8.

Dodaj recenzję
Powrót na stronę główną