5.0

Średnia ocena

Odkupienie Win

Nr 4 z 34 lokali w kategorii: Winiarnie , Warszawa

Średnia ocena:  5.0 (1 recenzję, 4 głosy)

Dodaj recenzję Zobacz 1 recenzję

Informacje - Odkupienie Win

Plac Czesława Niemena 1, lok. U5 (Osiedle Artystyczny Żoliborz, główny bud),
01-748 Warszawa
tel: (22) 406 73 40
Wyślij dane smsem

Godziny otwarcia:

Okolica: Arkadia, Stare Powązki, Powązki Wojskowe, Osiedle Artystyczny Żoliborz
Średni koszt obiadu dla dwóch osób: 82
Ilość miejsc przy stolikach: 22
Specjalność lokalu: perliczka z polentą, truskawkami i sosem fiołkowym; stek z kalmara z sosem z palonego masła z dodatkiem cytryny i salsą z pomidorów; tatar z pomidorów

Wydarzenia i imprezy w lokalu - Odkupienie Win

 • plaka Jutro
rozwiń więcej

Opis - Odkupienie Win

Odkupienie Win to miejsce ze znakomitą, niebagatelną kuchnią oraz idealnym pairingiem. Dzięki współpracy naszego szefa kuchni - Huberta Krzemińskiego (wcześniej w Belvedere, Kancelarii Prezydenta RP oraz Akademii) i wykwalifikowanych sommelierów o wieloletnim doświadczeniu łączymy wino z jedzeniem, nie ustając w poszukiwaniu zaskakujących i dających satysfakcję połączeń.

Nasze menu opiera się na świeżych, sezonowych produktach, zmieniających się cyklicznie specjałach. Staranna selekcja pozwala wypełnić Odkupienie Win jedynie najlepszymi etykietami z całego świata. Każda butelka, która znajduje się w naszej ofercie, pochodzi z własnego importu, a stale poszerzana karta win obejmuje kilkaset pozycji.

Odkupienie Win to również sklep, więc niezależnie od tego, czy delektujesz się winem na miejscu, czy zabierasz swoją ulubioną butelkę do domu, płacisz cenę detaliczną. Organizujemy też cykliczne degustacje, imprezy okolicznościowe, także w domach Klientów.

Recenzje - Odkupienie Win

 • avatar usera

  Jedzenie 5

  Wystrój 5

  Obsługa 5

  Ceny 5

  Odkupienie Win - polcam Autor: Gość napisał(a) dnia 2018-05-28 14:19:36 Data wizyty: 2018-05-28 14:00 Idealny pairing - potrawy w połączeniu z odpowiednio dobranym winem zyskują nowe smaki, idealne miejsce zarówno na romantyczną kolację jak i spotkanie z przyjaciółmi. Polecam

Dodaj recenzję

Dyskusja na forum - Odkupienie Win

Podyskutuj o tym lokalu na naszym forum!

Dodaj opinię na forum
Powrót na stronę główną