5.0

Średnia ocena

Średnia ocena:  5.0 (0 recenzji, 1 głos)

Dodaj recenzję Zobacz 0 recenzji

Informacje - Odkupienie Win

Plac Czesława Niemena 1, lok. U5,
01-748 Warszawa
tel: (22) 406 73 40
Wyślij dane smsem

Godziny otwarcia:

Okolica: Arkadia, Stare Powązki, Powązki Wojskowe
Średni koszt obiadu dla dwóch osób: 82
Ilość miejsc przy stolikach: 22
Specjalność lokalu: perliczka z polentą, truskawkami i sosem fiołkowym; stek z kalmara z sosem z palonego masła z dodatkiem cytryny i salsą z pomidorów; tatar z pomidorów

Opis - Odkupienie Win

Odkupienie Win to miejsce ze znakomitą, niebagatelną kuchnią oraz idealnym pairingiem. Dzięki współpracy naszego szefa kuchni - Krzysztofa Kowalskiego (wcześniej w Belvedere, Kancelarii Prezydenta RP oraz Akademii) i wykwalifikowanych sommelierów o wieloletnim doświadczeniu łączymy wino z jedzeniem, nie ustając w poszukiwaniu zaskakujących i dających satysfakcję połączeń.

Nasze menu opiera się na świeżych, sezonowych produktach, zmieniających się cyklicznie specjałach. Staranna selekcja pozwala wypełnić Odkupienie Win jedynie najlepszymi etykietami z całego świata. Każda butelka, która znajduje się w naszej ofercie, pochodzi z własnego importu, a stale poszerzana karta win obejmuje kilkaset pozycji.

Odkupienie Win to również sklep, więc niezależnie od tego, czy delektujesz się winem na miejscu, czy zabierasz swoją ulubioną butelkę do domu, płacisz cenę detaliczną. Organizujemy też cykliczne degustacje, imprezy okolicznościowe, także w domach Klientów.

Recenzje - Odkupienie Win

Brak recenzji, może dodasz pierwszą?

Dodaj recenzję

Dyskusja na forum - Odkupienie Win

Podyskutuj o tym lokalu na naszym forum!

Dodaj opinię na forum
Powrót na stronę główną