Reklama
obrazek

Wciąż uznawana za jedną z najbardziej eleganckich kuchni świata ? kuchnia francuska ? warta jest poznania. Dobre restauracje francuskie w Warszawie wciąż zachwycają perfekcyjnością serwowanych dań oraz starannym ich przygotowaniem. Smaki przepełnione dobrym mięsem, owocami morza oraz pachnącymi serami i winami są warte poznania, dlatego przed Wami najlepsze restauracje francuskie Warszawa Śródmieście.

Dla wygody prezentujemy również dzielnice w Warszawie, by łatwiej było Wam znaleźć dobre restauracje. Smacznego!

Warszawa - Praga-Południe 3Warszawa - Śródmieście 3Warszawa - Praga-Północ 1

Średnia ocena:  4.3 (1 recenzję, 73 głosy)

Jedzenie5.0

Wystrój5.0

Obsługa5.0

Ceny5.0

Opis

Bistro de Paris Michel Moran to restauracja na najwyższym poziomie, utrzymaną w klasycznej atmosferze. Wykwintna kuchnia francuska tworzona z sercem i pasją przez rodowitego Francuza Michela Moran idzie w parze z najlepszymi winami z różnych zakątków świata.

Vincent Cafe

kategoria: Restauracje francuska, Warszawa

Średnia ocena:  3.7 (0 recenzji, 49 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Nowy Świat 64,
00-357 Warszawa
tel: (22) 828 01 15

Opis

Vincent Cafe zaprasza!

Vincent

kategoria: Restauracje francuska, Warszawa

Średnia ocena:  3.9 (2 recenzje, 52 głosy)

Jedzenie5.0

Wystrój5.0

Obsługa4.5

Ceny3.0

Opis

VINCENT BOULANGERIE PATISSERIE to marka, pod którą kryje się najdłużej działająca w Warszawie sieć francuskich piekarni oferujących  tradycyjnie produkowane pieczywo, wypieki, lunche i desery. Od swych początków w 2008 roku VINCENT kieruje się filozofią celebrowania najwyższej jakości pieczywa, które uzyskujemy dzięki stosowaniu jedynie naturalnych metod wypieku oraz najlepszych składników dostarczanych do naszych piekarni od starannie wybranych francuskich dostawców.
 
Za jakością wszystkich naszych produktów stoi VINCENT Gauthier: pochodzacy z Lotaryngii miłośnik wypieków i absolwent prestiżowej L’Ecole de Boulangerie et de Pâtisserie w Paryżu. Vincent w Arkadii - kawałek Paryża w centrum Warszawy.