" />

Przystanek Piekuś Toruń Wrzosy

Reklama

3.5

Średnia ocena

Przystanek Piekuś

Nr 3 z 3 lokali w kategorii: Dla Rodziców z Dziećmi , Toruń

Średnia ocena:  3.5 (2 recenzje, 44 głosy)

Dodaj recenzję Dodaj recenzję Zobacz 2 recenzje

Informacje - Przystanek Piekuś

Opis - Przystanek Piekuś

Przystanek Piekuś to połączenie piekarni, cukierni, kawiarni, lodziarni i bistro.

Recenzje - Przystanek Piekuś

Dodaj recenzję
 • avatar usera

  Jedzenie 1

  Wystrój 4

  Obsługa 5

  Ceny 5

  spaghetti carbonara Autor: Gość napisał(a) dnia 2021-07-10 18:01:21 Data wizyty: 2021-07-10 17:00 Uwielbiam spaghetti carbonara, ale nie w Piekusiu!
  Pierwszy raz w życiu powiedziałam w restauracji że coś jest nie smaczne!
  Z mężem zamówiliśmy danie, czekaliśmy ponad 50 min, ok pora obiadowa, zdarza sie. Pani kelnerka bardzo miła , w ramach przeprosin zaproponowała po posiłku kawę ,lody. W końcu jest nasze danie i.....wielkie rozczarowanie , potrawa była tak potwornie słona jakby kucharz potrójnie osolił. Pani kelnerka przeprosiła, zaproponowała powtórne przygotowanie dania lub deser. Nie skorzystaliśmy. Kucharz do współpracowników : przecież to carbonara! Owszem carbonara, ale nie z potrójną ilością soli.!
  Nasza wizyta zakończyła się nie zjedzonym posiłkiem, wielkim rozczarowaniem. Na szczęście nie policzono nam za to rachunku. A miało być tak miło :)

 • avatar usera

  Jedzenie 4

  Wystrój 4

  Obsługa 2

  Ceny 4

  Obsluga kasy Autor: Gość napisał(a) dnia 2021-05-13 20:23:03 Data wizyty: 2021-05-13 19:00 Opisze sytuacje: czekalem w kolejce i nagle pani mowi kolezanka podejdzie bo rozliczam kase. Stoje dalej patrze wszystkie panie nosza lemoniade. Nikt nie podchodzi po czym zjawia sie kolejna pani z obslugi i mowi stanie pan tam bo tutaj juz nie obslugujemy a tam kilka osob. Poszedlem na druga kolejke i na szczescie mnie wpuszczono. Bravo dla ludzi minus dla obslugi.

Dodaj recenzję
Powrót na stronę główną