Bierhalle Posnania Poznań Nowe Miasto

Reklama

3.3

Średnia ocena

Bierhalle Posnania

Nr 28 z 30 lokali w kategorii: Restauracje międzynarodowe, Poznań

Średnia ocena:  3.3 (2 recenzje, 39 głosów)

Dodaj recenzję Zobacz 2 recenzje

Informacje - Bierhalle Posnania

Pleszewska 1,
61-136 Poznań
tel: 508 800 755


Godziny otwarcia:

Opis - Bierhalle Posnania

Bierhalle to oryginalny koncept łączący w sobie niepowtarzalny smak piwa przygotowywanego w restauracji z wyśmienitą kuchnią oraz wspaniałą obsługą, inspirowany jest doświadczeniami browarników-restauratorów z Polski i Bawarii.

Główną atrakcją "Bierhalle" jest fakt iż nasi klienci mogą obserwować cały proces warzenia piwa dzięki unikatowej warzelni wykonanej ze szkła. Sztandarowym produktem naszej restauracji jest "Golonka z pieca", której wspaniały smak znakomicie komponuje się z naszym piwem..... oczywiście to nie wszystko co możemy zaoferować naszym Gościom :)

Recenzje - Bierhalle Posnania

Dodaj recenzję
 • avatar usera

  Jedzenie 2

  Wystrój 1

  Obsługa 1

  Ceny 1

  Zachęceni i oszukani Autor: Gość napisał(a) dnia 2020-02-26 10:41:07 Data wizyty: 2020-02-25 21:00 Już więcej tam nie przyjdę. Druga wizyta i druga wtopa. Tym razem wybrałem się ze znajomymi aby napić się, coś zjeść ale przede wszystkim aby obejrzeć mecz który był reklamowany na tablicy przed wejściem do lokalu. Wchodząc do lokalu około 20-30 minut przed meczem aby zająć miejsce przed lokalem stała tablica i zapraszała na konkretny mecz. Zamówiliśmy coś do picia i wstrzymaliśmy się z zamówieniem jedzenia do rozpoczęcia meczu (na szczęście!!). Nadeszła godzina rozpoczęcia meczu ale obsługa puściła zupełnie inny mecz. Na zapytanie do obsługi lokalu czy zmienią kanał na mecz który reklamowali że będzie leciał, usłyszeliśmy "NIE". Tablica z przed lokalu na której widniało zaproszenie na mecz zniknęła a nikt z obsługi nie raczył poinformować, że jednak ten mecz nie będzie transmitowany bo jak się okazało "kierowniczka rano źle rozpisała mecze".... no ale zaraz?! przecież 20-30 minut temu wciąż na tablicy było zaproszenie na konkretny mecz a teraz puszczacie coś zupełnie innego?
  Okazało się, że nie przełączą na mecz który reklamowali, a my z kolegami mieliśmy zmarnowany wieczór, bo było już zbyt późno aby iść do innego lokalu i znaleźć wolne miejsce. Zostaliśmy oszukani (nie boje się użyć tego stwierdzenia)
  Już pominę fakt że gdy poinformowaliśmy Panią która nas obsługiwała, że skoro nie puszczą meczu który miał lecieć, to opuszczamy lokal i chcemy rachunek aby zapłacić. 10 minut cierpliwie czekaliśmy aby Pani łaskawie dostarczyła nam rachunek, aż w końcu źli musieliśmy sami podejść do "kasy" bo nie wiem ile jeszcze byśmy czekali aż Pani "zagęści ruchy" - wyglądało jak by robiła to celowo bo przecież klient i tak już nic nie zamówi to se może poczekać. TRAGEDIA!!!!

 • avatar usera

  Jedzenie 5

  Wystrój 5

  Obsługa 5

  Ceny 5

  Rewelacja Autor: Gość napisał(a) dnia 2018-10-26 19:19:42 Data wizyty: 2018-10-20 19:00 Ulubione miejsce na piwo ze znajomymi. Jedzenie też całkiem spoko, burgerki prawdziwa rewelacja. Polecam

Dodaj recenzję
Powrót na stronę główną