Reklama
obrazek

restauracje europejskie w Katowicach, które serwują doskonałości z całego naszego regionu. Tu znajdziecie doskonałe dania kuchni polskiej, włoskiej, czy hiszpańskiej wzajemnie się przenikające i powstające gdy szef kuchni nie boi się inspiracji. Dobre restauracje europejskie Katowice - Śląsk Katowice znajdziecie według poniższej listy.

Dla wygody prezentujemy również dzielnice w Katowicach, by łatwiej było Wam znaleźć dobre restauracje. Smacznego!

Katowice 6Bytom 1Cieszyn 1Dąbrowa Górnicza 1Gliwice 1Gliwice - Gliwice 1Jaworzno 1Lubliniec 1Podzamcze k. ogrodzieńca - Podzamcze 1Pyskowice 1Racibórz 1Siewierz 1Ustroń 1Zabrze 1

Średnia ocena:  3.2 (0 recenzji, 50 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Wita Stwosza 37 (Park Hotelu Diament),
40-042 Katowice
tel: (32) 720 00 00 wew. 600

Opis

Restauracja Atmosfera, umiejscowiona na ostatnim piętrze, z której okien rozciąga się niezwykły widok na panoramę Katowic, poleca dania kuchni polskiej i międzynarodowej a także tradycyjne dania kuchni śląskiej, przygotowane przez najlepszych śląskich kucharzy. Serdecznie zapraszamy!

Średnia ocena:  3.4 (0 recenzji, 48 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

To kameralne i relaksujące miejsce w centrum aglomeracji. Stanowi idealną przestrzeń na spotkania biznesowe, kolacje z przyjaciółmi czy organizację dużych imprez okolicznościowych. Szef Kuchni dba o najmniejszy szczegół serwując aromatyczne dania kuchni polskiej z akcentami międzynarodowymi.

Średnia ocena:  3.6 (0 recenzji, 49 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

W eleganckiej i kameralnej części Katowic usytuowany jest pewien niepowtarzalny obiekt... Modernistyczne wnętrza mają unikalny i niepowtarzalny klimat. Zapewnimy Państwu wykwintne i pięknie serwowane potrawy kuchni polskiej i europejskiej.

Średnia ocena:  3.6 (1 recenzję, 58 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Belcanto to restauracja inna niż wszystkie. Stylowe wnętrza i starannie dobrane menu tworzą wyjątkowo harmonijną kompozycję. Przestrzeń Belcanto to idealne miejsce na spotkania biznesowe, uroczyste kolacje czy wydarzenia okolicznościowe.

Średnia ocena:  3.2 (0 recenzji, 50 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Wojciecha 36,
32-444 Katowice
tel: (32) 209 31 13

Opis

Oferujemy naszym Gościom smaczne jedzenie, duży wybór pizzy, potrawy z grlia, zapiekanki, makarony, sałaty oraz inne smakołyki. Naszą specjalnością jest pizza wypiekana w piecu opalanym oraz przekąski przyrządzane na grilu.

Średnia ocena:  3.4 (0 recenzji, 49 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Z aktualną ofertą prosimy zapoznać się na naszym fejsbukowym fanpage https://www.facebook.com/Restauracja-Allure-1698161330479393/