Wydarzenia

Już teraz możesz dowiedzieć się gdzie planowane są najciekawsze imprezy, promocje, nowe menu, czy otwarcie ogródka. Chcesz być na bieżąco z najciekawszymi wydarzeniami? Zapisz się do biuletynu!

Zamknij kalendarz
Luty
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
Marzec
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
   

Wydarzenia z dnia 2018-09-14

 • Centrum Zarządzania Światem

  88. Czwartek Social Media w Warszawie

  data: 2018-09-14

  Szczegółowy opis: Wracamy pod strzechy i na Pragę! ?

  Agenda spotkania:

  1. Dorota Maklewska, ekspert od LinkedIn

  Temat: LinkedIn dla wszystkich! O profilu od podstaw, komunikacji i sprzedaży oferty - dla kandydata i freelancera.

  O Dorocie: Doris - Dorota Maklewska - filolog z wykształcenia, pasjonatka rekrutacji i pisania CV. Zwolenniczka niestandardowych metod rekrutacji z wykorzystaniem mediów społecznościowych i budowania marki osobistej.

  Przez ponad sześć lat pracowałam w sektorze rekrutacji na terenie EMEA dla globalnych marek różnych branż. Każdego roku przeprowadziłam kilka szkoleń miesięcznie dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych firmy z zakresu narzędzi rekrutacji, aplikacji desktopowych oraz komunikacji i marki osobistej.

  LinkedIn: www.linkedin.com/in/dorisinsocialmedia
  WWW: www.dorisinsocialmedia.com
  IG: #dorislinkedin @dorisinsocialmedia

  2. Adrian Martinez, Współzałożyciel i CMO, HR Embassy

  Temat: Make Employer Branding great again. Jak wykorzystać działania pracodawcy w mediach społecznościowych do sprzedaży usług B2B.

  Co Adrian mówi o prezentacji: Podczas swojej prelekcji przedstawię, jak zaplanować strategię obecności w mediach społecznościowych, która w skuteczny sposób łączy organiczne działania przedsiębiorstwa i jego pracowników, z działaniami płatnymi na Facebooku i instagramie. Na prawdziwym przykładzie i efektach powiem o tym jak wykorzystać najnowsze możliwości i formaty postów na Facebooku i Instagramie łącząc je efektywnie z komunikacją na LinkedIn. Dodatkowo pokażę, jak połączyć te działania i zapewnić im wsparcie reklamowe w formie kampanii na Facebooku i Instagramie. To wszystko oczywiście po to, aby skutecznie prowadzić sprzedaż usług do klientów B2B.

  O Adrianie: Współzałożyciel i CMO, HR Embassy - Konsultant, szkoleniowiec i praktyk, od lat związany z branżą marketingową. Szkoli klientów z zakresu komunikacji i reklamy na Facebooku oraz strategii obecności marki online. Wśród firm, z którymi współpracował znajdują się firmy takie jak: Sprawny.Marketing, ePoint, Kitchen Aid, VR Warsaw, infoShare czy też ISTV. Jest również współzałożycielem i CMO firmy szkoleniowo-konsultingowej HR Embassy, działającą w branży HR. Prywatnie angażuje się w liczne akcje charytatywne i dobroczynne. Aktywnie wspiera i angażuje się między innymi w projekty Szkoła 3.0 czy KarmimyPsiaki.pl.

  3. Szymon Mierzwa, właściciel agencji Socialbrand.pl

  Temat: Marka Osobista na Instagramie.

  Szymon o sobie: Jestem Specjalistą Social Media. Tworzę wizerunki firm, marek i ludzi w internecie.

  Jestem właścicielem agencji Socialbrand.pl, która obsługiwała m. in. Diverse System, Ultramaszyna i Solartime. Spędziłem niezliczoną ilość godzin na testowaniu możliwości facebooka i instagrama. Na Instagramie zbudowałem ponad 21 tysięczną społeczność.

  Pracowałem m. in. z Maciejem Orłosiem - Dziennikarzem Nowych Mediów, Sebastianem Kotow - Trenerem Biznesowym i współautorem książek z Brian Tracy, Magdaleną Pawłowską - Expertem Online Marketingu oraz wieloma innymi osobami.

  Szkoliłem z Social Media takie firmy: TVN, Ceneo, Polsat, Apart i wiele innych.

  Moją pasją jest pomaganie ludziom w ich rozwoju oraz przebywanie na lotniskach.

  "Jestem na tym świecie po to aby zainspirować Cię do działania. Definiuje mnie to co czujesz gdy do Ciebie mówię".

  Już teraz zapraszamy, WSTĘP WOLNY jak zawsze!
  ------------------------------------------------------------------

  Zapraszamy wszystkich chętnych! Czwartek jak zwykle jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych nowymi mediami. Będzie również sporo okazji do networkingu.

  Jaka idea stoi za Czwartkami Social Media?

  Integracja szeroko pojętej branży social media. Budowanie nowych relacji. Dzielenie się wiedzą. Dobra zabawa. Mam sygnały, że nasza seria spotkań zaowocowała już bliskimi przyjaźniami, a nawet nową pracą;). Wyjdźcie z domów i z pracy, sprzed komputerów i tabletów, i poznajcie ludzi związanych z mediami społecznościowymi!

  Kto przychodzi na nasze spotkania?

  Pracownicy agencji social media, freelancerzy, specjaliści od PR, startupowcy ale również ludzie, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w social media. Z każdym spotkaniem pojawiają się nowi ludzie.

  RozwińPRZEJDŹ DO WYDARZENIA NA FB ZOBACZ LOKAL
 • Cesky Film

  Festiwal Czterech Kultur

  data: 2018-09-14

  Szczegółowy opis: Zapraszamy Was na Festiwal Czterech Kultur, z okazji którego przygotowaliśmy specjalną wkładkę do menu na wrzesień. Nasze dania będziemy serwowac przez cały miesiąc. Do zobaczenia.

  Rozwiń ZOBACZ LOKAL
 • Kawa i Chili Food & Events

  Aga&Carlos w Kawa i Chili

  data: 2018-09-14

  Szczegółowy opis: Que pasa cabrones? Buenos tardes!

  Szlagiersi znów atakują - tym razem w wybornym meksykańskim stylu, w totalnie pięknym miejscu! Spotkajmy się na Saskiej Kępie przy kilku tequillas, zróbmy małe zamieszanie ;) Czeka nas kolejny wieczór pełen zakurzonych lovesongów. Me gusta...

  Startujemy 19:30, wchodzicie za free, na własną odpowiedzialność. Rezerwujcie miejsca!

  RozwińPRZEJDŹ DO WYDARZENIA NA FB ZOBACZ LOKAL
 • Superiore Wine Bar

  Superiore Friday Jazz Session

  data: 2018-09-14

  Szczegółowy opis: Spędźcie pierwsze, jesienne wieczory przy klimatycznym jazzie w Superiore. Październik nam niestraszny i co tydzień działamy z #fridayjazzsession :)
  Napawajcie się dobrą muzyką i naszą sezonową kartą.

  Zarezerwujcie stolik na najbliższy piątek ?
  tel. 506 40 40 59
  [email protected]
  ul. Piękna 28/34

  RozwińPRZEJDŹ DO WYDARZENIA NA FB ZOBACZ LOKAL
 • Cafe Helenka

  Impreza z DJ-em

  data: 2018-09-14

  Szczegółowy opis: Przedłużamy na cały wrzesień naszą ? muzyczną imprezę z DJ-em na Placu Dietla :)
  W każdy piątek zapraszamy na ? ? taniec i zabawę, a kto woli tylko posłuchać przebojów i fajnej muzyki to Cafe Helenka służy swoim tarasem :)
  Startujemy muzycznie już o 19.00. Dołącz do nas!

  RozwińPRZEJDŹ DO WYDARZENIA NA FB ZOBACZ LOKAL
 • Centrum Zarządzania Światem

  Hummus i wino - czytanie performatywne

  data: 2018-09-14

  Szczegółowy opis: Zastanawiało Cię kiedyś, dlaczego jest tak, że może i by Ci się chciało, ale jednak Ci się nie chce, bo wiesz, że nawet gdyby Ci się chciało, to i tak się nie da? Skąd ta niemożność? Zastanawiasz się, co z Tobą nie tak? Czy może w złych czasach przyszło Ci żyć? Od czego zacząć, żeby skończyć?

  Feminizm i patriarchat, Kościół i teatr, Krzyżacy i pedalstwo - zbrukamy wszystko. Wykrzyczymy Ci to, co każdy myśli, ale boi się przyznać na głos! Kamień na kamieniu nie zostanie. I oby się okazało, kiedy kurz opadnie, że samoświadomość i przyjaźń są dobrem nadrzędnym. Bo jeśli nie miłość, to cóż nam pozostanie?

  Zapraszamy na czytanie performatywne imposybiliady ambicjonalnej pt. "Hummus i wino". Śmiechu nie gwarantujemy, chyba, że ten przez łzy, za to zapewniamy nienachalnie przeszywające poczucie dyskomfortu, suto zakrapiane sarkazmem, kiedy krytykować będziemy wszystko.
  _____________________________________

  BIO

  czytający:
  Poznali się w teatralnym kołchozie. Tam łobuzowali na scenie, dodając do klasycznych bajek postmodernistyczne komentarze. Na małych scenach marzyli o wielkości. Tam też, wśród bagna i znoju zrodziła się przyjaźń, która trwa do dziś.
  Malina jest skarbnicą wiedzy o najmodniejszych i najzdrowszych dietach. Ewela to mistrzyni fechtunku - lepiej nie podpaść pod ostrze jej ciętej riposty. Kamil wręcz od niechcenia zaanimuje przypadkową sytuację towarzyską w niezapomnianą imprezę. Razem udowadniają, że żeby iskrzyło, tak naprawdę bieguny muszą być trzy.
  Oczywiście mogliby tu napisać, że Malina Ce Chojecka to wszechstronnie wykształcona humanistka i wszechstronna aktorka, występująca m.in. w serialu "Na wspólnej". Albo że Lina Makovska wyjechała do Londynu, aby tam doskonalić swój aktorski warsztat pod okiem najlepszych nauczycieli. Albo że Kamil Błoch to absolwent specjalizacji wokalno-aktorskiej, który w dodatku pisze i żongluje oraz gra w krótkometrażowych filmach Grupy Filmowej Darwin. Tylko po co? Skoro najważniejsze jest to, że łączy ich pasja i miłość do życia, do siebie nawzajem i do aktorstwa.

  reżyser:
  Maciej Kaczyński - tydzień temu wyreżyserował pierwszy (króciutki) film. Na co dzień zajmuje się improwizacją teatralną, pisze i wymyśla; skończył filozofię, rysuje komiks "Przygody Misia Klopsa", prowadzi Wieczór wrażliwych chłopców w Resorcie Komedii. Ma dwa koty.

  RozwińPRZEJDŹ DO WYDARZENIA NA FB ZOBACZ LOKAL
 • Restauracja de Rome

  Jesienne menu

  data: 2018-09-14

  Szczegółowy opis: Już od dzisiaj zapraszamy na JESIENNĄ kartę menu.
  Znajdziecie w niej łososia, krewetki, kurczaka, kaczkę, sandacza, polędwicę i polędwiczkę, a wszystko przyrządzone przez naszych kucharzy we wspaniały, delikatny, podkreślający walory smakowe, sposób.
  Sprawdź wszystkie nowości w naszym menu!

  Dania z naszego menu są przygotowane z produktów od regionalnych dostawców!

  Rozwiń ZOBACZ LOKAL
 • Restauracja Kawaleria Szarża Smaku

  Muzyka na żywo

  data: 2018-09-14

  Szczegółowy opis: Zapraszamy w każdy wtorek, czwartek i piątek w godzinach 19:00-21:00 na muzykę na żywo w wykonaniu gitarzysty klasycznego!

  Rozwiń ZOBACZ LOKAL
Powrót na stronę główną