Wydarzenia 1579474800

Wydarzenia

Już teraz możesz dowiedzieć się gdzie planowane są najciekawsze imprezy, promocje, nowe menu, czy otwarcie ogródka. Chcesz być na bieżąco z najciekawszymi wydarzeniami? Zapisz się do biuletynu!

Podaj swój adres e-mail:

Pokaż wydarzenia na:

Wydarzenia z 20.01 - 02.02

20stycznia
CRASH Mondays № 10: Storytelling [Warszawa]
@Centrum Zarządzania Światem, ul. Okrzei 26, Warszawa
📋 Zapisy (ograniczona liczba miejsc):

PROSIMY O PRZEMYŚLANE ZAPISY


📝 CRASH Mondays № 10: Storytelling

Jak rzekł Tyrion L.: "Co jednoczy ludzi? Armie? Złoto? Flagi? Historie. Nic na tym świecie nie może się równać z dobra historią. Jej się nie da zatrzymać. Nie da się pokonać."

👩🏫 PRELEGENCI: każde spotkanie to 3 - 4 starannie wyselekcjonowanych prelegentów - tematy wystąpień podamy wkrótce:

👉 Grzegorz Kosson | http://www.gkosson.com/

👉 Anna Boenish


👉 Radosław Głowacki | EdisonTeam.pl Szkolenia i Doradztwo

► ZAPISY: wydarzenie jest w 100% darmowe, ale prosimy o wcześniejszą rejestrację. Nie musicie mieć biletów - na wejściu czekać będzie na Was lista! Pamiętajcie, aby się odhaczyć. :)


► MIEJSCE: Centrum Zarządzania Światem
W razie pytań piszcie do organizatorów: Aleksandra Warzecha, Asia Gęborska, Magdalena Janeczko lub [email protected]
----------------------------------------------►

Więcej informacji o wydarzeniu: CRASH Mondays to mamy nadzieję nie tylko wydarzenie, ale i okazja do zbudowania fantastycznej społeczności i przekazania Wam praktycznej wiedzy.
Uwaga ⚠️Wydarzenie jest akredytowane przez DIMAQ - profesjonaliści digitalu, możecie zdobyć punkty recertyfikacyjne! A dokładnie 5 punktów
► Dla kogo? Dla freelancerów, marketingowców, PRowców, pasjonatów, pracowników agencji, pracowników korporacji i każdego, kto ma chęć i zapał do zgłebiania wiedzy o szeroko pojętym marketingu ;)
► Kto za tym stoi?

Pomysłodawca: Anna Ledwoń, Anka Armatys

Współorganizatorzy: Aleksandra Warzecha, Asia Gęborska, Magdalena Janeczko

Design: Michał Oleksiej

Główny partner: More Bananas

Partnerzy: Centrum Zarządzania Światem, Prowly, FreshMail, sprawny.marketing, MT Biznes, Rocket Jobs, Drukarnia internetowa BePrint, Marketing przy Kawie, BAY Media - fotografia, Miquido, Newspoint, DIMAQ - profesjonaliści digitalu, WhitePress, IMM

► Co dalej? Kolejne wydarzenia, warsztaty i... duża konferencja! :
21stycznia
EBMASTERS Warszawa #10
@Centrum Zarządzania Światem, ul. Okrzei 26, Warszawa
Masz świra na punkcie employer brandingu? Spotkaj się z nami 21 stycznia 2020 r. o 18:00 w Centrum Zarządzania Światem podczas spotkania EBMASTERS Warszawa #10!

Temat przewodni wydarzenia:
Persony w employer brandingu

JAKI JEST PLAN WIECZORU
18:00 – Zaopatrujemy się w napoje i pyszne jedzenie i zajmujemy miejsca.
18:20 – Oficjalny start i 3 prezentacje:

1.Małgorzata Wojciekiewicz, EB-on
#ebnews
Subiektywny przegląd najciekawszych newsów z i dla branży employer branding. Newsy branżowe są stałym punktem naszych spotkań.
(25 min + dyskusja)

2. Kaja Gryciak, Employer Branding Institute
"Dane wiedzą lepiej, czyli kim są Twoi kandydaci i pracownicy? O personach w employer brandingu"

Rola persony w employer brandingu jest kluczowa, aby planowane działania były efektywne. Zarówno w rekrutacji, jak i w employer brandingu, kluczowe znaczenie ma odpowiednie określenie grupy docelowej. To na podstawie tych grup możemy odpowiednio dopasować działania i inicjatywy z jakimi wyjdziemy do kandydatów, ale także jakimi zaangażujemy pracowników. Jak zabrać się do tworzenia person? Jak uniknąć określenia jedynie lokalizacji i wieku z przyklejonym zdjęciem ze stocka?Jakie metody badawcze służą do prawidłowego i efektywnego określenia persony? A przede wszystkim: Dlaczego persona to wcale nie jest "idealny kandydat czy pracownik".
Zwieńczymy wiedzę teoretyczną kilkoma praktycznymi przykładami trafionych działań skierowanych do odpowiednich person, ale także zobaczymy przykłady, z których warto wyciągnąć lekcję, by ustrzec się nieefektywnych działań employer brandingowych.
(25 min + dyskusja)

3. Ewelina Wyczółkowska, Early Stage angielski dla dzieci i młodzieży
"Persona grata, czy non grata"

"Uczenie w szkole językowej, to praca dla studentek i dziewczyn zaraz po studiach. Praca na chwilę”. To zdanie, które przez lata powtarzaliśmy sobie w Early Stage. Obecnie zatrudniamy 700 lektorek i lektorów w całej Polsce i często są to osoby między 30 a 40 rokiem życia, związane ze szkołą od wielu lat.
Na przykładzie największej szkoły angielskiego dla dzieci w Polsce (33.000 uczniów) opowiem:
- jak stworzyliśmy i cały czas pracujemy z personami;
- jak persony zmieniły nasze podejście do współpracowników oraz kandydatów;
- jak w oparciu o persony powstała kampania rekrutacyjna You matter ❤️
(25 min + dyskusja)

Po prezentacjach część nieoficjalna i integracja. Koniecznie zarezerwujcie sobie także „trochę” czasu na rozmowy po evencie ;)

Kilka słów o prelegentach:

Małgorzata Wojciekiewicz, EB-on
Od 2004 roku współpracuje z branżą HR, którą wspiera w decyzjach strategicznych związanych z pozyskiwaniem kandydatów i promocją wizerunku pracodawcy. Chętnie dzieli się wiedzą i od początku kariery śledzi trendy obecne w EB, dlatego wielokrotnie występowała w roli eksperta na konferencjach i wydarzeniach dedykowanych tematom ważnym dla branży HR oraz była członkiem jury konkursu EBKreator. Prowadzi jeden z pierwszych kanałów wśród podcastów, poświęcony całościowo tematom ważnym dla promowania Employer Brandingu i rozwija nową markę wśród agencji EB, o tym samym tytule, EB-on. Wszystko w jednym celu, aby każdy mógł włączyć EB w swojej firmie i zmieniać swoje środowisko pracy na lepsze. Wierzy, że „Razem możemy więcej"!


Kaja Gryciak, Employer Branding Institute
Jest wielkim fanem stylu przywództwa zorientowanego na partnerstwie. Każdy dzień zaczyna z misją dla całego zespołu - aby klienci funkcjonowali jako pracodawcy, wykorzystując nowe pomysły i oparte na danych podejście w budowaniu marki pracodawcy. Ekspert w zakresie employer brandingu. Prowadziła szkolenia z obszaru EB i komunikacji dla największych firm w Polsce. Od 2 lat jest wykładowcą na studiach podyplomowych dla Managerów Employer Branding na Akademii Leona Koźmińskiego. Wykorzystuje doświadczenie akademickie, umiejętności szkoleniowe w połączeniu z profesjonalną wiedzą zdobytą przez ostatnie 3 lata w agencji Employer Branding Institute. W obsłudze klienta i projektowaniu marki pracodawcy opiera doświadczenie na ponad 50 klientach z różnych obszarów biznesowych, w tym finansów, BPO, SSC, farmacji, retail i innych dużych sektorów w Polsce i całej Europie m.in Empik, Jeronimo Martins, Philip Morris International, KFC, Nestle, Sephora.

Ewelina Wyczółkowska, Early Stage
Od ponad 10 lat związana ze szkołą języka angielskiego Early Stage. Obecnie, jako Dyrektor Strategiczny, odpowiada za planowanie i wspieranie zespołów we wdrażaniu projektów związanych z rozwojem szkoły. Wcześniej w firmie zajmowała stanowisko Dyrektora HR i od postaw tworzyła strategię działań HR oraz EB. Certyfikowany moderator Design Thinking oraz entuzjastka wszelkich narzędzi usprawniających realizacje projektów.
Nie znosi wielogodzinnych, nieefektywnych spotkań. Wierzy, że mogą być efektywne i zna na to skuteczne metody.


ZAPISY:
Spotkanie jest BEZPŁATNE, acz merytoryczne ;)

Przyjdź sam(a) lub przyprowadź kogoś, komu wiedza o EB może się również przydać!

Aby się zapisać należy dołączyć do naszego wydarzenia na Facebooku (kliknij "wezmę udział") lub wysłać maila na [email protected], pisząc WARSZAWA w tytule maila (staramy się udzielać odpowiedzi w ciągu 24h).

Do zobaczenia na żywo oraz w naszej grupie na Facebooku!
https://www.facebook.com/groups/ebmasters.to.my/

Drogie Wilki!
Podczas naszych wydarzeń robimy dokumentację zdjęciową. Zgłaszając swój udział, wyrażacie zgodę na obecność na naszych zdjęciach, które publikujemy w sieci :)
21stycznia
ZAPRASZAMY NA TRUFLE
@Mielżyński Wines Spirits Specialities, ul. Burakowska 5/7, Warszawa
ZAPRASZAMY NA TRUFLE! Menu truflowe od dziś w wine barach na Burakowskiej i Czerskiej. Szczegóły na plakacie. 
23stycznia
104. Czwartek Social Media w Warszawie
@Centrum Zarządzania Światem, ul. Okrzei 26, Warszawa
Zapraszamy na pierwsze spotkanie w 2020 w Warszawie!

Kto wystąpi?

1. Agnieszka Koczurba z OIOM, czyli Oddziału Intensywnej Odnowy Mebli

Temat: Agnieszka Kaczurba, jedna z piątki adminów OIOM podzieli się swoim doświadczeniem pracy z bardzo aktywną grupą pasjonatów DIY. Opowie m.in. o motywowaniu członków grupy do rozwoju, współpracy ze sponsorami i radzeniu sobie z kryzysami.

OIOM o sobie: Moda na odnawianie starych mebli przybrała już rozmiar huraganu i nie słabnie. Jeśli jeszcze do tej pory nie przytaszczyłeś ze śmietnika albo piwnicy grata do totalnej metamorfozy bądź pewien, że omija Cię najgorętszy trend ostatnich lat. A co, jeśli przytargałeś do domu jakiegoś meblowego nieszczęśnika? Wtedy możesz liczyć na facebookową społeczność OIOM czyli Oddziału Intensywnej Odnowy Mebli. Nasza dewiza: pokaż nam pacjenta a podpowiemy Ci jak go szybko i sprawnie zreanimować. Pacjent wyzdrowiał? Pochwal się jego nowym życiem! Chcesz dać mu nowy dom – pomożemy Ci go sprzedać. Społeczność OIOM liczy ponad 14 tysięcy członków i chętnie przyjmuje kolejnych! :)

O prelegentce: Agnieszka na co dzień prowadzi blogi i fanpage marek związanych z branżą DIY, organizuje zloty fanów i eventy marketingowe, prowadzi także warsztaty rzemieślnicze.

2. Marcin Olejnik z Chatbots.pl

Temat: Sztuczna, czy inteligencja. O chatbotach bez bullshitu.

Więcej informacji o prelegencie niebawem!

3. Doris Maklewska

Temat: Budowania marki osobistej na LinkedIn.

O prelegentce: Konsultantka budowania profesjonalnej marki osobistej oraz marki pracodawcy na LinkedIn z silnym zapleczem korporacyjnym i znaczącą siecią networkingową.

Tworzyła strategie komunikowania marki pracodawcy m.in. dla ConvaTec, lidera urządzeń medycznych czy Korn Ferry, globalnej firmy outsourcingowej. Projektowała strategie rekrutacji m.in. dla Microsoft, GSK czy Whirlpool z wykorzystaniem niestandardowych metod pozyskiwania kandydatów, jednocześnie obniżając koszty procesów.

Na szkoleniach stawia na indywidualne cechy pracowników, opierając się na dostępnych zasobach, dźwigniując potencjał organizacji.


WSTĘP WOLNY jak zawsze!
------------------------------------------------------------------

Zapraszamy wszystkich chętnych! Czwartek jak zwykle jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych nowymi mediami. Będzie również sporo okazji do networkingu.

Jaka idea stoi za Czwartkami Social Media?

Integracja szeroko pojętej branży social media. Budowanie nowych relacji. Dzielenie się wiedzą. Dobra zabawa. Mam sygnały, że nasza seria spotkań zaowocowała już bliskimi przyjaźniami, a nawet nową pracą;). Wyjdźcie z domów i z pracy, sprzed komputerów i tabletów, i poznajcie ludzi związanych z mediami społecznościowymi!

Kto przychodzi na nasze spotkania?

Pracownicy agencji social media, freelancerzy, specjaliści od PR, startupowcy ale również ludzie, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w social media. Z każdym spotkaniem pojawiają się nowi ludzie.
23stycznia
Warsztaty winne - Corderdo di Montezemolo i trufle!
@Mielżyński Wine Spirits Specialities, ul. Wojskowa 4, Poznań
Black Truffles Wine Dinner już 23 stycznia!

Zapraszamy na wyjątkowy wieczór z menu truflowym i piemonckimi winami od Cordero di Montezemolo.
Podczas degustacji zostanie zaprezentowanych 5 win:
Arneis Langhe 2018
Dolcetto D’Alba 2018
Barbera D’Alba Monfaletto 2018
Nebbiolo Langhe 2018
Barolo Monfaletto 2015

Degustację poprowadzi Adam Tomczak.
Autorskie dania z truflami przygotuje szef kuchni - Tomasz Owczarz.

23 stycznia 2020
godz. 19.00

cena: 250 zł/osoba
Zapisy i informacje: (61) 866 00 51 lub [email protected]


24stycznia
Dwudniowe Warsztaty z Zarządzania i Przywództwa
@Scandale Royal, Plac Szczepański 2, Kraków
Jeśli kiedyś zmierzyłeś się lub wciąż mierzysz się z wyzwaniami poniżej, to szkolenie jest właśnie dla Ciebie:

- zamierzone cele sprzedażowe nie są osiągane,
- pracownicy nie angażują się, a jedynie pracują “od-do”,
- firma ma trudności z zatrzymaniem talentów
lub/i przyciągnięciem nowych,
- pracownicy poświęcają mnóstwo czasu na przygotowywanie ofert,
które nie przekładają się na zamówienia,
- firma ma trudności z płynnością finansową,
- jesteś przemęczony i brakuje Ci motywacji.

Prowadzący szkolenie: Jacek Mleczko oraz Konrad Szczypczyk

Poznaj esencje efektywności w zarządzaniu organizacją
i zapisz się już dziś!

CENA: 1990zł

ZAPISY:
[email protected]

WIĘCEJ INFORMACJI:
https://habitat4b.com/artykul/34,szkolenie
24stycznia

@Dwór Sieraków, Sieraków 233, Dobczyce
W piątkowy wieczór serdecznie zapraszamy na tematyczną kolację z degustacją win.
Na ten wieczór Szef Kuchni Janusz Fic przygotuje dla Państwa specjalne men. Będą to najlepsze kąski kuchni Południowej Ameryki. O dobór win zadba Paweł Gąsiorek, współwłaściciel i head sommelier Dworu Sieraków, który podczas kolacji opowiadać będzie o bogactwie kulturowym, kuchni i winach tamtej części świata.
25stycznia

@Dwór Sieraków, Sieraków 233, Dobczyce
25 stycznia 2020 r., godzina 19:00

Dwór Sieraków ****

Wieczór z cyklu Literatura i Wino
Wieczór autorski - Macieja Tarasina i jego książka "Stalowe anioły nad Yari"
oraz
Noc Wina czyli tematyczną kolację z degustacją win "Kolacja Andyjska"
W trakcie i po kolacji wieczór uświetni występ boliwijskiego zespołu Ahaju Fusion.

Wieczór rozpocznie się rozmową przy lampce wina z Maciejem Tarasinem autorem książki "Stalowe anioły nad Yari", polskim eksploratorem i kajakarzem, który dokonał kilku odważnych i interesujących spływów. Po spłynięciu etiopskiej rzeki Omo w 2008 roku, Tarasin wraz z Nataszą Szałajską pokonali Rio Tuichi w boliwijskich Andach - na tratwie, którą sami zbudowali , po czym razem powrócili do Boliwii w 2010 roku,
aby jako pierwsza osada w historii spłynąć Rio Altamachi.

Rozmowę poprowadzi Justyna Suchocka, redaktor Magazynu Czas Wina. W trakcie spotkania przygotujemy dla Państwa tradycyjną mate. Po rozmowie zaprosimy Państwa na kolację, w czasie której podamy menu i wina dobrane na ten wieczór przez Pawła Gąsiorka, redaktora Magazynu Czasu Wina, współwłaściciela i head sommeliera Dworu Sieraków. Kolacja odbędzie się w Sali Zotej Dworu Sieraków. Szef kuchni przygotuje
menu inspirowane kuchnią Inków.

(Szczegóły: Recepcja Dworu Sieraków, tel. 600 226 150; 12 312 24 23 lub mail: [email protected])

http://www.dworsierakow.pl/pl/wydarzenia/419-noc-w...
25stycznia
Chiński Nowy Rok w Hotelu Złoty Groń
@Złoty Groń Hotel & Restauracja , ul. Istebna 593, Istebna
Jeden Sylwester to za mało❗
Przywitaj Nowy Rok DWA RAZY ⏰
Baw się do białego rana w chińskim stylu 🇨🇳🎉

Przygotowaliśmy dla Was:
- oryginalne chińskie menu,
- pokaz sztucznych ogni,
- muzykę na żywo.

☎ +48 33 444 18 88

Zapraszamy do wspólnej zabawy❗
26stycznia
„Praga sensorycznie”
@Niebieski Syfon, ul. Targowa 50/52, Warszawa
„Praga sensorycznie” to wystawa w Muzeum Warszawskiej Pragi, na której muzealną przestrzeń można eksplorować wszystkimi zmysłami! Wystawa powstała z myślą o rodzinach z dziećmi. Angażując wszystkie zmysły – wzrok, słuch, dotyk, węch, a także zmysł równowagi i koordynacji – poznamy historię prawobrzeżnej Warszawy.

Wydarzenia towarzyszące wystawie:
👀 Spacery sensoryczne dla rodzin | „Praga sensorycznie”
🚶 Spacery sensoryczne dla dorosłych | „Praga sensorycznie”
👂 Sensory Praga walks in English | „Praga sensorycznie”
👉 Relaksacje multisensoryczne dla dorosłych | „Praga sensorycznie”
👃 Zmysły w mieście | „Praga sensorycznie”
👪 Zabawy z kuratorką – spotkania rodzinne | „Praga sensorycznie”
😛 Doświadczenie sensoryczne twórczą inspiracją – spotkanie dla rodziców lub opiekunów dzieci w wieku 2–5 lat
🎵 Niedziele dla rodzin z dziećmi ze spektrum autyzmu

Pełny program wydarzeń towarzyszących:
http://bit.ly/Sensoryczne-Wydarzenia


👁️ O WYSTAWIE

Umieszczone na ekspozycji obiekty – najbardziej charakterystyczne budynki i miejsca prawobrzeżnej Warszawy z okresu XIX i XX wieku – odnoszą się do współczesnego układu przestrzeni miejskiej. Dzięki temu doświadczenia zdobyte w czasie zwiedzania wystawy można wykorzystać podczas spacerów po mieście. 🚶‍♀️

Wiele wrażeń rejestrujemy nieświadomie, choć wywołują w nas przeróżne emocje. Niektóre doświadczenia budzą w nas spokój, inne przytłaczają, a jeszcze inne wyzwalają radość i chęć życia.
Przy tworzeniu instalacji na wystawie skorzystaliśmy z zasad integracji sensorycznej, a materiały historyczne i wizualne bezpośrednio wiążą je z daną lokalizacją. Dzięki temu opisywane miejsca można zobaczyć w pierwotnym kształcie, porównać ze stanem obecnym, a także powąchać, usłyszeć i dotknąć. 🧠

Folder towarzyszący wystawie kierujemy do rodziców i opiekunów, którzy staną się przewodnikami swoich dzieci po wystawie. Mamy nadzieję, że zaproponowane aktywności zachęcą Was do spojrzenia na praską część miasta z innej perspektywy. 📖

Kuratorka wystawy: Karolina Jusińska
Pełny kolofon 👉 http://bit.ly/Praga-Sensorycznie

Muzeum Warszawskiej Pragi
📍 ul. Targowa 50/52
⏲️ Godziny otwarcia:
wtorek, środa, piątek, sobota, niedziela: godz. 10.00–18.00
czwartek: godz. 10.00–20.00
📅 W poniedziałki oraz 24, 25, 26 i 31 grudnia Muzeum jest zamknięte dla zwiedzających.

___________________

Patroni:
Fundacja SYNAPSIS, Fundacja Kultury bez Barier

Sponsor instalacji „Ptasie mleczko®”:
LOTTE Wedel

Niedziele dla rodzin z dziećmi ze spektrum autyzmu oraz Relaksacje multisensoryczne dla dorosłych | „Praga sensorycznie” finansowane ze środków Partnera Fundacji LOTTO.
26stycznia
Obiady od 18zł nakładamy ile chcemy
@Restauracja Stek Pasja, ul. Jutrzenki 119, Warszawa
26stycznia
Wina i Kultura Ameryki Południowej w Dworze Sieraków
@Dwór Sieraków, Sieraków 233, Dobczyce
Gdy mówimy: wino z Nowego Świata, często pierwszym naszym skojarzeniem jest Chile lub Argentyna. Obecnie do tych dwóch największych producentów dołączył Urugwaj, Peru, Boliwia i Brazylia.🍷 Dziś każdy z tych krajów to niezależny byt enologiczny, z charakterystycznymi odmianami, siedliskami i tradycją. Winiarstwo w Ameryce Południowej cały czas się rozwija. Przybywa regionów, producentów i win. Win tak dobrych, że warto poświęcić im oddzielne spotkanie szkoleniowe.

Wina i kultura Ameryki Południowej to kurs dla osób, które zdobyły już podstawową wiedzę o winie i chcą zagłębić się w specyfikę nie tylko winiarstwa południowoamerykańskiego ale też poznać kulturę i kuchnię tego kontynentu.🍲 Zajęcia prowadzą redaktorzy magazynu „Czas Wina”, jurorzy międzynarodowych konkursów winiarskich.

Ukoronowaniem dwóch intensywnych dni nauki ✍ będzie występ boliwijskiego zespołu 𝓐𝓱𝓪𝓳𝓾 𝓕𝓾𝓼𝓲𝓸𝓷 ❤♫♫, który podzieli się z nami bogactwem kultury Indian obu Ameryk. Żywa kolorystyka strojów, elementy tańca indiańskiego, charakterystyczne rytmy i niezwykłe instrumenty muzyczne – to wszystko czeka nas w sobotni wieczór.

Serdecznie zapraszamy!
26stycznia
Familijna Niedziela • 26.01.2020
@Europa Restaurant & Cafe, Plac Rodła 10, Szczecin
EUROPA Restaurant & Cafe zaprasza 26 stycznia 2020 na Familijną Niedzielę w godzinach 12:00–16:00 na obiady w atrakcyjnych cenach.

Familijna Niedziela to idealny czas na rodzinną uroczystość lub bez okazji. Weź udział w prawdziwej uczcie złożonej z dań wyselekcjonowanych przez nasz zespół kucharzy i kucharek – zaprasza Anna Szadkowska, Szef Kuchni Radisson Blu Szczecin.

Niedzielne menu obiadowe obejmuje zupę, danie główne oraz deser. Każda niedziela to niepowtarzalne nowe menu!

MENU:
DOROŚLI
Krem z pomidorów ze świeżą bazylią
Stek z kurczaka z sosem teksańskim, pikantne ziemniaki, surówka
Tagliatelle z pesto z cukinii, z suszonymi pomidorami, oliwkami i tofu
Gofry z owocami bitą śmietaną

DZIECI
Krem z pomidorów z grzanką
Twister pszenny z grillowanym kurczakiem, sałatą, ogórkiem i sosem amerykańskim
Gofry z owocami bitą śmietaną

⭐️ Dorośli 39 PLN
⭐️ Dzieci 5–12 lat 22 PLN
⭐️ Dzieci do 4 roku życia – gratis
⭐️ Sok owocowy, woda – 6,50 PLN
⭐️ Kawa, herbata – gratis

Zarezerwuj stolik na 26 stycznia w Restauracji Europa:
[email protected]
tel. 91 359 51 90

Otwarte codziennie 6:30–22:00
Radisson Blu Hotel, Szczecin, Plac Rodła 10
26stycznia
Zimowe Inspiracje w Restauracji Renaissance
@Renaissance Restaurant, Plac Rodła 10, Szczecin
Zasmakuj w Zimowych Inspiracjach naszego autorstwa!

Przystawka
Włoska mozzarella z pieczonym burakiem
Suszone pomidorki, prażone ziarna słonecznika, dressing limonkowo-gorczycowy
~ 24 zł ~

Zupa
Żur pomorski z wędzonym żeberkiem
Gotowane jajko, pieczony ziemniak, seler
~ 21 zł ~

Danie główne
Poliki wołowe w sosie rozmarynowym
Pieczony w soli seler, karmelizowana marchewka w miodzie i palona cebula
~ 48 zł ~

Deser
Beza z kremem orzechowym, musem z mango i gotowaną klementynką
~ 16 zł ~

Oferta Zimowe Inspiracje jest dostępna do 31 stycznia 2020

Restauracja Renaissance
Radisson Blu Hotel Szczecin
Plac Rodła 10
tel. (+48) 91 35 95 193
[email protected]

Otwarte:
poniedziałek – sobota 17:00–23:00
niedziela 13:00–19:00

Restauracja Renaissance – zwycięzca wszystkich kategorii Fine Dining Week 2019

Goście Restauracji Renaissance mogą skorzystać z parkingu Radisson Blu Hotel Szczecin GRATIS!

www.renaissance.szczecin.pl
26stycznia
Bal Karnawałowy w Aromie 25.01.2020
@Restauracja Aroma, ul. Szyszkowa 6, Ślęza
Karnawał w Aromie❤️💃🏿🕺🍹

Zapraszamy na najbardziej wyjątkową imprezę roku, pełen luksusu Bal Karnawałowy w Stylu Wielki Gatsby. Przeniesiemy Was do świata niekończącej się zabawy.
25.01.2020 r. w godz. 19:00-3:00

American Dream z lat 20-tych ubiegłego wieku, to głownie przepych, błysk, piórka, cekiny oraz frędzle. To wszystko było nieodłącznym elementem ówczesnej mody, dlatego zachęcamy do przebrania się w tę wyjątkową noc. Czas umili wszystkim energiczna muzyka i mnóstwo atrakcji🥰🥳🤩🕺💃🏿

Nie masz jeszcze planów❓Nie czekaj❗️Zarezerwuj już dziś❗️
Koszt 220 zł od osoby.

W cenie:
- bufet ciepły i zimny przekąskowy
- woda, kawa, herbata bez limitu
- powitalna lampka wina musującego
- DJ Głośny - Nomen Omen-25.01
- wiele atrakcji niespodzianek;

Szczegóły i rezerwacja: [email protected] tel. 661 131 111

Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy do kontaktu🤩
26stycznia
Animacje dla dzieci - rodzinna niedziela w CZŚ
@Centrum Zarządzania Światem, ul. Okrzei 26, Warszawa
Zapraszamy na cykl rodzinnych niedziel z naszą animatorką Sylwią :) 👱👩👧👴👵

➡ 12, 19 i 26 stycznia
➡ 13:00 - 16:00.

Wstęp wolny!

12 stycznia:
Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! 💕
WOŚP to zbiórka publiczna, która wspiera zakup specjalistycznego sprzętu do szpitali oraz pomoc medyczną najbardziej potrzebującym. Centrum Zarządzania Światem również uczestniczy i aktywnie wspiera 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Tego dnia najmłodsi goście naszego lokalu, będą mieli okazję wykonać prace plastyczne przedstawiające serduszka i aniołki - symbole dobra, miłości i chęci niesienia pomocy innym. ❤️👼

19 stycznia:
Dzień Babci i Dziadka 👨‍👨‍👧‍👦
21 i 22 stycznia to jedne z najpiękniejszych dni w roku - w tych dniach babcie i dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości. Nasi najmłodsi goście będą mieli okazję wykonać na zajęciach plastycznych upominki dla swoich najbliższych. 💌 Serdecznie zapraszamy!

26 stycznia:
"Tańczy bałwan grubasek
w swym śniegowym kaftanie.
Gra zimowa muzyka
dzwonią dzwonki u sanek."☃️
Za oknem mroźno, a w Centrum Zarządzania Światem kreatywnie- warsztaty plastyczne związane z tematyką zimy! Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci, które chciałyby wykonać samodzielnie kolorowego bałwanka, czy wesołe pingwiny. 🐧
26stycznia
Dzień Babci i Dziadka
@Park Restaurant&Cafe, ul. Plantowa 1, Szczecin
Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka ❓ Chcesz zaskoczyć swoich bliskich ❓
Smakowite spotkanie w #Parku z pewnością sprawi ogromną radość 💕
Tomasz Madera szef naszej restauracji z tej okazji przygotował specjalne menu:

👉 Zupa
Krem z ekologicznego buraka na mleku kokosowym/ mus jabłkowy/ kawior balsamiczny

👉 Danie główne
Polędwiczka wieprzowa aromatyzowana trawą żubrową / ciepła salsa grzybowa / pure z selera / sos porto

opcja wegetariańska
Ser halloumi w tempurze chilli / mus śliwowy / rosti ziemniak-burak

👉 Deser
Gorące ciastko czekoladowa / lody maślanka / puder z fasoli tonki

Świętujemy od 21.01 do 26.01 🎊👌

Cena: 59 zł
Rezerwacja:
tel: 914340050, 667084440
email: [email protected]
Powrót na stronę główną