Wydarzenia

Wydarzenia

Już teraz możesz dowiedzieć się gdzie planowane są najciekawsze imprezy, promocje, nowe menu, czy otwarcie ogródka. Chcesz być na bieżąco z najciekawszymi wydarzeniami? Zapisz się do biuletynu!

Podaj swój adres e-mail:

Pokaż wydarzenia na:

Wydarzenia z tego tygodnia

25czerwca
Renesans dobrego smaku
@Renaissance Restaurant, Plac Rodła 10, Szczecin
Szczegóły na plakacie. Serdecznie zapraszamy!
28czerwca
CASTANO WINE PARTY
@Mielżyński Wines Spirits Specialities, ul. Burakowska 5/7, Warszawa
Degustacja i wieczór z hiszpańskimi winami - CASTANO WINE PARTY; Piątek, 28 czerwca, Mielżynski na Czerskiej  Szczegóły na plakacie.
29czerwca
Wiolonczela/skrzypce w ciemności - classical & film music
@DIFFERENT - restauracja w ciemności, Al. Jerozolimskie 123A, Warszawa
W ostatnią sobotę każdego miesiąca, dla gości restauracji DIFFERENT, pod koniec kolacji, rozpoczynającej się o godzinie 20tej, będą grali w 100% ciemności znakomici muzycy Jan Roszkowski lub Voytek Proniewicz.

Koszt kolacji tego wieczoru, to dodatkowo 20 zł od osoby, płatne na miejscu gotówką.
Liczba miejsc ograniczona do 30.

Rezerwacji kolacji można dokonać poprzez https://restauracjadifferent.pl/p/rezerwacja/

Jan Roszkowski to wiolonczelista i kompozytor wykształcony w duchu muzyki klasycznej, który porusza się również w innych gatunkach od jazz/rock po awangardową muzykę improwizowaną.
Laureat stypendiów Hans & Klara Bauer oraz Fulbrighta. Jest absolwentem Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie i Manhattan School w Nowym Jorku, gdzie studiował wiolonczelę, kompozycję oraz improwizację.
W listopadzie 2012 r., zadebiutował jako solista w Steinway Hall w Nowym Jorku, a miesiąc po wiolonczelowym debiucie podczas XIV Festiwalu Chopin & Friends, odbyła się oficjalna premiera pierwszego utworu artysty The Aquarian Age, która spotkała się z bardzo entuzjastycznym odbiorem publiczności na Manhattanie. Jan poświęca coraz więcej czasu na komponowanie. W 2017 roku napisał muzykę do swojego pierwszego filmu fabularnego „Defekt Serca” w reż. Bogdana Kozuli. Zdobywca 3 nagrody na XXVII Ogólnopolskim Konkursie Zespołów Kameralnych we Wrocławiu oraz 1 nagrody na Konkursie Kameralnym w Warszawie. Występował na festiwalach: EFG London Jazz Festival, 26th Vilnius Jazz Festival (Wilno), XIV Chopin & Friends Festival (Nowy Jork) oraz Delemont Jazz Days (Szwajcaria).

Voytek Proniewicz zadebiutował z Orkiestrą Filharmonii Narodowej w Warszawie w 2005 roku. Od tego czasu koncertował z orkiestrami Filharmonii Wrocławskiej, Filharmonii Podkarpackiej, Filharmonii Szczecińskiej, Filharmonii Świętokrzyskiej, Filharmonii Gorzowskiej, Toruńską Orkiestrą Symfoniczną, orkiestrami Sinfonia Viva i Sinfonia Iuventus. Grał pod batutą m.in. Jana Krenza i Jerzego Maksymiuka. Ponadto artysta prezentował swoją grę w Filharmonii Rudolfinum w Pradze, Filharmonii Krakowskiej, Filharmonii Bałtyckiej, Filharmonii Lubelskiej, Filharmonii Śląskiej, w wielu miastach Polski oraz na świecie - Wiedniu, Paryżu, Madrycie, Petersburgu, Monachium, Brukseli, Wilnie, Palermo, Singapurze, Hanoi, Szanghaju, Hongkongu i Caracas.

Nagrał trzy płyty dla wytwórni NAXOS – Karol Lipiński String Trios Op. 8 and Op. 12 (2018), Ferenc Liszt Works for violin and piano (2014), Pupils of Chopin (2011) oraz muzykę do filmu Chopin – The Space Concert. Na płycie orkiestry Sinfonia Viva “Muzyka polska”, pod batutą Tomasza Radziwonowicza wykonał Nokturn Es-dur Fryderyka Chopina w aranżacji na skrzypce solo i orkiestrę smyczkową.

Skrzypek jest laureatem III nagrody na Międzynarodowym Konkursie im. Ludwika van Beethovena w Hradec nad Moarvici, Czechy (1998), I nagrody na Ogólnopolskim Konkursie Młodych Skrzypków im. Stanisława Serwaczyńskiego w Lublinie (2002), otrzymał wyróżnienie na VI Międzynarodowym Konkursie im. Karola Szymanowskiego w Łodzi (2005).

Voytek Proniewicz ukończył Akademię Muzyczną im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie prof. Mirosława Ławrynowicza w 2005 roku. W 1998 roku Telewizja Polska nakręciła oraz wyemitowała film pt. „Impresja na skrzypce”, w całości poświęcony osobie młodego skrzypka.
29czerwca
Czerwcowe wieczory z muzyką na żywo
@Restauracja Magiel, Toruńska 12, Gdańsk
Serdecznie zapraszamy na klimatyczne wieczory z muzyką na żywo ?♫ w Restauracji Magiel.

W najbliższym czasie wystąpią u nas:

♫ 01.06.2019 (sobota) Grzegorz Kusio - piano ♫

♫ 06.06.2019 (czwartek) Acoustic Travel - wokal & gitara ♫

♫ 08.06.2019 (sobota) Grzegorz Kusio - piano ♫

♫ 13.06.2019 (czwartek) Grzegorz Kusio - piano ♫

♫ 15.06.2019 (sobota) Gracjan Kalandyk - wokal & gitara ♫

♫ 20.06.2019 (czwartek) Dorota Theisebach i Maciej Milewski - wokal & gitara ♫

♫ 22.06.2019 (sobota) Gracjan Kalandyk - wokal & gitara ♫

♫ 27.06.2019 (czwartek) Dorota Theisebach i Maciej Milewski - wokal & gitara ♫

♫ 29.06.2019 (sobota) Gracjan Kalandyk - wokal & gitara ♫

Możliwa rezerwacja stolika pod numerem ? +48 58 351 90 52.

Wstęp wolny.

Zapraszamy do Magla!
30czerwca
Rodzinne Obiady Weekendowe First Floor
@First Floor Restaurant, ul. Kasprzaka 31, Warszawa
Zapraszamy na rodzinne obiady weekendowe w Restauracji First Floor!

W każdą sobotę i niedzielę od godziny 12.00 do 17.00 serwować będziemy rodzinne obiady w formie bufetu, w którym znajdziecie Państwo różnorodne dania kuchni polskiej i europejskiej. Przez cały dzień profesjonalni animatorzy zapewnią moc atrakcji dla najmłodszych w naszym nowym kąciku dziecięcym. Rodzinny weekend w First Floor to przepis na wspaniale spędzony czas z rodziną!

Rodzinny obiad zjecie Państwo w cenie 59,- zł za osobę.
Dzieci w wieku 0 - 6 lat jedzą za darmo!
Dzieci w wieku 6 - 12 mają zniżkę 50%!

Do zobaczenia na wyższym piętrze smaku!


30czerwca
Animacje dla dzieci - rodzinna niedziela w CZŚ
@Centrum Zarządzania Światem, ul. Okrzei 26, Warszawa
Serdecznie zapraszamy na cykl rodzinnych niedziel z naszą animatorką Sylwią :) ?????

➡ 2, 16, 23, 30 czerwca
➡ 13:00 - 16:00

2 czerwca będziemy świętować Dzień Dziecka ♥
Dzień dziecka jest wielkim świętem dla wszystkich pociech!??? Z tej okazji Centrum Zarządzania Światem przygotowało specjalne atrakcje - zwierzaki z długich balonów i brokatowe tatuaże. ? Zapraszamy również na zajęcia plastyczne! ???

16 czerwca:
Ogólnopolski Dzień Dogoterapii ?
Psy to wspaniałe zwierzęta, które nie tylko zajmują miejsce w naszych sercach i na kanapie, ale też bardzo pomagają chorym i niepełnosprawnym. Z tej okazji w Centrum Zarządzania Światem, odbędą się animacje plastyczne dotyczące czworonożnych przyjaciół. ?

23 czerwca:
Dzień Ojca ?
Uważamy, że święto taty jest jednym z najpiękniejszych dni, dlatego postanowiliśmy godnie go uczcić. Tego dnia w Centrum Zarządzania Światem, każde dziecko będzie mogło wykonać samodzielnie wyjątkowy prezent dla taty. ?

30 czerwca:
Dzień Motyla ?
"Jednemu panu na skwerku
motyl siadł na gazecie.
A pan powiedział ponuro:
- I po co to żyje na świecie?"
Wanda Chotomska
Tego dnia, wraz z najmłodszymi gośćmi naszego lokalu, postaramy się odpowiedzieć na to ważne pytanie. Będziemy wspólnie tworzyć niezwykłe motylki, aby pokazać, że świat z nimi jest o niebo piękniejszy i bardziej kolorowy! ?☀️

Wstęp wolny! Zapraszamy!
Powrót na stronę główną