" />

Lemonka Smak Orientu Warszawa Mokotów

Reklama

4.3

Średnia ocena

Lemonka Smak Orientu

Nr 5 z 22 lokali w kategorii: Restauracje azjatyckie, Warszawa

Średnia ocena:  4.3 (2 recenzje, 48 głosów)

Dodaj recenzję Dodaj recenzję Zobacz 2 recenzje

Opis - Lemonka Smak Orientu

LEMONKA SMAK ORIENTU to projekt sieci restauracji, stawiającej na jakość, zarówno smaku, jak i obsługi. Serwowane dania przybliżą oryginalny smak Azji, z jej różnorodnością dań i przypraw. Śniadania, obiady i kolacje, także przekąski, kawa, herbata i coś słodkiego - wszystko dostępne będzie w je

Recenzje - Lemonka Smak Orientu

Dodaj recenzję
 • avatar usera

  Jedzenie 5

  Wystrój 4

  Obsługa 5

  Ceny 5

  Polecam! Lokalizacja: ul. Emilii Plater 47
  Autor: Gość napisał(a) dnia 2014-02-19 00:14:05 Data wizyty: 2014-02-12 13:15
  Miałam okazję odwiedzić kilka dni temu tę restaurację- za namową koleżanki. To był bardzo dobry pomysł. Mieszkam w pobliżu i żałuję, że tak późno zdecydowałam się tam zajrzeć. Jedzenie- pyszne. Czuć, że wszystko jest świeże, doprawione, pachnące i przede wszystkim smaczne. Ceny- niektóre mogłyby być niższe (np. krewetki), ale w większości są adekwatne do wielkości i jakości dań. Obsługa- życzliwa, pomocna i uśmiechnięta. Wystrój średni, ale jedzenie rekompensuje ten punkt :) Koleżanka często zamawia dania na dostawę, która pojawia się ekspresowo. Czekamy zwykle nie dłużej niż 30 minut. Dostawca- sympatyczny, zawsze z rachunkiem i wyliczoną resztą. Zdecydowanie polecam tam zajrzeć.

 • avatar usera

  Jedzenie 5

  Wystrój 4

  Obsługa 5

  Ceny 5

  Polecam Lokalizacja: ul. Emilii Plater 47
  Autor: Gość napisał(a) dnia 2013-12-17 21:56:53 Data wizyty: -0001-11-30 00:00
  Dziś byłam pierwszy raz (koleżanka poleciła). Stawiam duży plus. Zamówiłam małą zupę Pho i kaczkę. Wszystko bardzo smaczne za niskie ceny. Wystrój wnętrz mógłby być bardziej przytulny.

Dodaj recenzję
Powrót na stronę główną