123456789 Kawiarnia Consonni, Śródmieście, Warszawa - GdzieZjesc.info - Kawiarnia Warszawa Śródmieście, Arkadia, Rondo Radosława, Dworzec Gdański

4.1

Średnia ocena

Consonni

kategoria: Kawiarnia

Średnia ocena:  4.1 (0 recenzji, 4 głosy)

Dodaj recenzję Zobacz 0 recenzji

Informacje - Consonni

Aleja Jana Pawła II 82,
00-175 Warszawa
tel: 883 999 780
Wyślij dane smsem

Godziny otwarcia:

Okolica: Arkadia, Rondo Radosława, Dworzec Gdański

Opis - Consonni

Consonni to cukiernia oferująca wysokiej jakości ciasta, ciasteczka, lody, torty, a także pieczywo, czekoladki oraz kawy. Jej specjalnością jest pieczenie bab i ciast drożdżowych maślanych. Wyroby wyróżniają się tym, że w procesie wytwarzania cukiernia używa drożdży naturalnych, które sama pielęgnuje i podtrzymuje ich aktywność biologiczną. Pieczywo wypiekane jest na naturalnym zakwasie, a mąka do chlebów mielona w kamiennym młynie.

W ofercie znajdą Państwo luksusowe lody przygotowywane na bazie pistacji z Bronte, czekolady ze śliwkami dojrzewającymi w koniaku oraz orzechów laskowych IGP z Piemontu. Warte spróbowania są także lody klasyczne, sorbety i amerykańskich sherbety z dodatkiem mleka. Wszystkie smaki owocowe przygotowywane są wyłącznie ze świeżych, sezonowych owoców. Czekolada, której bazą jest najlepszej jakości belgijski surowiec, jest temperowana, formowana i pięknie ozdabiana.

Wszystkie produkty wytwarzane są metodą tradycyjną, a także starannie i elegancko zapakowane. Wyroby Consonni to dużo więcej niż smak i zapach. Serdecznie zapraszamy!

Recenzje - Consonni

Brak recenzji, może dodasz pierwszą?

Dodaj recenzję

Dyskusja na forum - Consonni

Podyskutuj o tym lokalu na naszym forum!

Dodaj opinię na forum
Powrót na stronę główną