Reklama
obrazek

Burgery, steki, skrzydełka, do tego doskonałe drinki i mnóstwo aromatów ? przed Wami najlepsze restauracje amerykańskie w Trójmieście. Nowoczesna forma podania dań, które dziś królują wśród miłośników dobrego amerykańskiego jedzenia, pyszne propozycje i luźna atmosfera ? wszystko to znajdziecie w każdej restauracji amerykańskiej Trójmiasto poniżej.

Dla wygody prezentujemy również dzielnice w Trójmieście, by łatwiej było Wam znaleźć dobre restauracje. Smacznego!

Gdańsk 3Gdańsk - Różyny 1Gdynia - Śródmieście 1Sopot 1Sopot - Dolny Sopot 1

Średnia ocena:  3.5 (0 recenzji, 61 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Klimat retro z czasów Marilyn Monroe i Jamesa Dean'a ; prawdziwe amerykańskie burgery i steki podawane z warzywami i kolbą kukurydzy, wypiekane przez nas ciasta i aromat kawy zadowolą najbardziej wymagające potrzeby kulinarne.

Średnia ocena:  3.2 (0 recenzji, 56 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Karta menu Restauracji Long Island oparta jest na mięsnych oraz wegetariańskich daniach z grilla, stekach oraz innych popularnych potrawach kuchni amerykańskiej. Wnętrze lokalu przykuwa uwagę swoją ciekawą aranżacją, która doskonale wkomponowuje się w nowoczesny wystrój hotelu. Serdecznie zapraszamy

Toms Diner

kategoria: Restauracje amerykańska, Gdynia

Średnia ocena:  4.3 (1 recenzję, 50 głosów)

Jedzenie5.0

Wystrój5.0

Obsługa4.0

Ceny5.0

ul. Świętojańska 47,
81-322 Gdynia
tel: 510 518 679

Opis

Jesteśmy rodzinną restauracją, serwującą tradycyjne dania rodem z USA. Amerykańska kuchnia zaskakuje paletą smaków. Ta niezwykła mieszanina powstała z połączenia doświadczeń kulinarnych naszych kucharzy. Dla Mam z pociechami, jak również dla przyszłych Mam specjalna 10% zniżka na cały rachunek.

Średnia ocena:  3.7 (0 recenzji, 49 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Zapraszamy do świątyni najlepszej whiskey na świecie, prawdziwej kuchni amerykańskiej i dobrego, energetycznego grania. Podejmijcie wyzwanie. Sprawdźcie, jak się pije w starym, dobrym stylu.

Średnia ocena:  3.5 (0 recenzji, 49 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Moniuszki 10 (Hotel Opera),
81-829 Sopot
tel: (58) 555 56 04

Opis

Restauracja Delmonico Cut Steakhouse powstała z chęci stworzenia zdrowej kuchni opierającej się wyłącznie na naturalnych i ekologicznych produktach. Naszą misją jest satysfakcja i zadowolenie naszych gości, poprzez serwowanie steków o wyjątkowej smakowitości.

Republika

kategoria: Restauracje amerykańska, Gdańsk

Średnia ocena:  3.6 (0 recenzji, 49 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Restauracja Republika to wyjątkowe miejsce. Amerykański styl, wyśmienite drinki, doskonałe jedzenie, ogródek na świeżym powietrzu, a dodatkowo wielki telebim, na którym puszczane są najważniejsze sportowe wydarzenia LIVE. To miejsce po prostu warto znać i warto tu przychodzić!

Średnia ocena:  4.3 (0 recenzji, 8 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Chmielna 10 (WYSPA SPICHRZÓW),
80-748 Gdańsk
tel: 883 558 325

Opis

Serdecznie zapraszamy.