Reklama
obrazek

Ola Mehico! Przed Wami najlepsze restauracje meksykańskie w Poznaniu. Avocado, limonka, papryka, pomidory, fasola, do tego mięsa uginające się na stole no i tequila, to tylko namiastka kuchni meksykańskiej. Dlatego koniecznie zarezerwujcie czas odwiedzając dobre restauracje meksykańskie Poznań.

Dla wygody prezentujemy również dzielnice w Poznaniu, by łatwiej było Wam znaleźć dobre restauracje. Smacznego!

Poznań - Stare Miasto 3

Średnia ocena:  4.6 (19 recenzji, 78 głosów)

Jedzenie5.0

Wystrój4.9

Obsługa4.9

Ceny4.9

Stary Rynek 94,
61-773 Poznań
tel: (61) 855 22 21

Godziny otwarcia:

Okolica: Stary Rynek Poznań, Stary Browar, Dworzec Centralny, Targi Poznańskie
Średni koszt obiadu dla dwóch osób: 157
Specjalność lokalu: Sopa Azteca, Fajita, Burrito

Opis

Dobre jedzenie, niezwykła atmosfera i poczucie komfortu - takie cechy powinna mieć idealna restauracja. Gdzie jej szukać? Wybierz się na Stary Rynek, gdzie stworzyliśmy najlepszą restaurację meksykańską w Poznaniu!

Jest to wspaniałe miejsce nie tylko dla wielbicieli świetnej kuchni i poszukiwaczy smaków, ale też dla tych, którzy kochają zabawę, radość, słońce i pozytywne myślenie.

Oferujemy kuchnię typu casual dinig, czyli codziennie przygotowywane, świeże, wartościowe i urozmaicone potrawy, które zadowolą każde podniebienie. O ich oryginalny smak dba nasz Szef Kuchni, rodowity Meksykanin.

Średnia ocena:  3.2 (0 recenzji, 42 głosy)

Jedzenie0.0

Wystrój0.0

Obsługa0.0

Ceny0.0

Opis

Zasmakuj prawdziwej kulinarnej korridy i wznieś toast za zdrowie swoich Amigos. Wszystko to we wnętrzach stylizowanych na prawdziwą meksykańską hacjendę przy dźwiękach muzyki wygrywanej na żywo przez najprawdziwszych mariachi! Nie musisz już przemierzać setek kilometrów. Odkryj swój Meksyk!

Średnia ocena:  3.7 (1 recenzję, 41 głosów)

Jedzenie5.0

Wystrój4.0

Obsługa5.0

Ceny2.0

ul. Piekary 25,
61-832 Poznań
tel: 794 234 254

Godziny otwarcia:

Opis

KUCHNIA TEX-MEX W FUZJI Z POLSKIM PODNIEBIENIEM :) ŚWIEŻE, ZDROWE JEDZENIE. WŁASNY KONCEPT, MIEJSCE WOLNE OD PLASTIKU Z POZYTYWNĄ ENERGIĄ.