Reklama
obrazek

Pokochaliśmy doskonale przygotowane ryby i owoce morza, dlatego przed Wami najlepsze restauracje serwujące ryby i owoce morza na Pomorzu w różnorakiej formie. To nie tylko pieczone na ruszcie, grillowane dania rybne, ale na przykład lokale specjalizujące się w ceviche. Każdy miłośnik dobrych ryb i owoców morza powinien poznać dobre restauracje Pomorze serwujące te potrawy.

Dla wygody prezentujemy również dzielnice na Pomorzu, by łatwiej było Wam znaleźć dobre restauracje. Smacznego!

Hel 3Rewa 1

Średnia ocena:  4.3 (18 recenzji, 62 głosy)

Jedzenie5.0

Wystrój5.0

Obsługa4.9

Ceny4.9

ul. Morska 42,
81-198 Rewa
tel: 509 617 239

Okolica:
Średni koszt obiadu dla dwóch osób: 100
Ilość miejsc przy stolikach: 200
Specjalność lokalu: Dania Rybne w niekonwencjonalnym wydaniu

Opis

Chëcz Kòle Szpërka to rodzinna restauracja z 30-letnim doświadczeniem. Obiekt znajduje się w samym centrum Rewy, w pierwszej linii brzegowej przy ul. Morskiej. Dzieki temu możemy poszczycić się najpiękniejszym widokiem w całej Rewie, szczególnie z tarasu położonego nad samą zatoką. Restauracja słynie głównie z autorskiej kuchni szefa Bartosza Nowaka opartej o świeże ryby od lokalnych rybaków oraz sezonowe produkty w niekonwencjonalnym wydaniu.

Średnia ocena:  3.5 (0 recenzji, 50 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Wiejska 133,
84-150 Hel
tel: 793 953 285

Opis

Smażalnia Restauracja Tawerna nad morzem Hel. Zapraszamy na pyszną rybę typu dorsz, łosoś, halibut, flądra itp.. oraz wiele innych smacznych dań.

Średnia ocena:  3.7 (0 recenzji, 50 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Serwujemy przede wszystkim dania rybne przyrządzone według tradycyjnych przepisów, bazując w większości na świeżych rybach od rybaków. Polecamy również dania mięsne, potrawy z grilla, zupy oraz wyśmienitą pizzę.

Średnia ocena:  3.7 (0 recenzji, 51 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Smak naszych dań rybnych,  doskonale podkreślają lokalne piwa podawane ogródku piwnym. Ta wspaniała kompozycja pozwoli, każdemu turyście odwiedzającemu naszą smażalnię docenić naturalne walory smakowe tutejszych potraw. Nasz lokal organizuje przyjęcia komunijne i okolicznościowe.