" />

Reklama

3.5

Średnia ocena

Ceska Hospoda

Nr 1 z 1 lokali w kategorii: Restauracje czeskie, Olsztyn

Średnia ocena:  3.5 (2 recenzje, 27 głosów)

Dodaj recenzję Zobacz 2 recenzje

Informacje - Ceska Hospoda

Plac Targ Rybny 14,
10-020 Olsztyn
tel: (89) 523 60 11


Godziny otwarcia:

Opis - Ceska Hospoda

Zapraszamy na dania kuchni czeskiej robione przez czeskiego kucharza. Podajemy czeskie piwa beczkowe tłoczone azotem oraz słynne alkohole: beherovkę, śliwowice, gruszkówki, rum. Dla chętnych kofola z beczki i desery znad Wetławy. Mamy nadzieję stworzyć w naszym mieście mini centrum kultury czeskiej

Recenzje - Ceska Hospoda

Dodaj recenzję
 • avatar usera

  Jedzenie b/d

  Wystrój 3

  Obsługa 2

  Ceny 3

  Nie polecam Autor: Gość napisał(a) dnia 2017-08-23 14:20:34 Data wizyty: 2017-08-23 14:00 Byłam stałą klientką co najmniej od 2 lat, średnio lokal odwiedziłam raz w tygodniu. Od kilku miesięcy jakość coraz gorsza - brak dań z karty, kucharz zmienia w serwowanych posiłkach sosy/kapustę, pierogi przesolone, jeden lub dwa rodzaje serków panierowanych zamiast kilku jak w karcie, kelnerki odmawiają podania dodatkowego talerzyka, piwo albo wygazowane albo kwaśne.
  Lokal otrzymywał cały czas szansę aż do ostatniej wizyty. Zamówiliśmy 3 golonki, wcześniej pytając się kelnerki czy oby na pewno będą miękkie. Czekaliśmy ponad 40 min, otrzymaliśmy twarde i niesmaczne golonki. Zdecydowaliśmy że zwracamy, Pani zabrała od nas talerze. Po 10 min pojawił się właściciel ze zjedzoną do połowy golonką twierdząc że jest ona smaczna i kuchnia nie popełniła jakiegokolwiek błędu więc musimy zapłacić. Próbowaliśmy tłumaczyć że jadamy tu od kilku lat i nigdy nie otrzymaliśmy tak niesmacznego dania. Z właścicielem nie udało nam się dojść do porozumienia. Ostatecznie postraszył nas policja i strażą miejską - jeśli nie zapłacimy to dostaniemy jeszcze mandat! Co więcej, nikt nie zapytał się nas czy chcemy otrzymać golonki za które zapłaciliśmy.

 • avatar usera

  Jedzenie b/d

  Wystrój 3

  Obsługa 1

  Ceny b/d

  rozczarowanie Autor: Gość napisał(a) dnia 2016-08-28 19:44:46 Data wizyty: 2016-08-28 00:00 Niestety, nie dane nam było spróbować jedzenia. Zaszliśmy do restauracji w 6 osób ale obsługa nie pozwoliła nam złączyć stolików (w ogródku)!? Argumentują, że takie jest zalecenie menadżera bo złączone stoliki blokują przejście dla obsługi a tak nie było!! Co gorsza, przy sześcioosobowym stoliku siedziało dwoje osób i obsługa nie zrobiła nic aby rozwiączać sytuację - do tego potrzeba było tylko dobrej woli. Menadzer oczywiscie miał wolne, bo wczesniej dzwoniłem parę razy aby się dowiedzieć o szczegóły restauracji - niestety po raz drugi, telefon i stacjonarny, i komórkowy był pewnie zmaknięty w biurze!! Skandal!! Obsuga zaprosiła nas do środka mówiąc - to prosze do środka a tam nikt się nami nie zajął, staliśmy po środku restauracji nie wiedząc co zrobić aż wyszlismy na zewnątrz zdegustowani! Ale to miało dobrą stronę bo znależliśmy inną restaurację w pobliżu i spędzilismy świetny wieczór. Do czeskiej restauracji nie wejdziemy ponownie na 100%. Chyba, że poprawi się obsługa ale to chyba muszą wszystkich zwolnić!!

Dodaj recenzję
Powrót na stronę główną