Reklama
obrazek

Dobre restauracje indyjskie w Łodzi serwują nie tylko fantastyczne curry wegetariańskie i mięsne, ale również doskonałe dania na bazie ryżu, placków naan oraz najbardziej aromatycznych przypraw, których ostrość zależy od regionu. Chcecie poznać najlepsze restauracje indyjskie w mieście Łódź Śródmieście, zaglądnijcie na listę poniżej.

Dla wygody prezentujemy również dzielnice w Łodzi, by łatwiej było Wam znaleźć dobre restauracje. Smacznego!

Łódź - Śródmieście 2Łódź - Bałuty 1

Ryżowa Buła

kategoria: Restauracje indyjska, Łódź

Średnia ocena:  4.7 (5 recenzji, 10 głosów)

Jedzenie5.0

Wystrój5.0

Obsługa5.0

Ceny5.0

Piotrkowska 79,
90-042 Łódź
tel: 728 426 163

Okolica: Dworzec Łódź Fabryczna, Ulica Piotrkowska
Średni koszt obiadu dla dwóch osób: 90
Ilość miejsc przy stolikach: 70
Specjalność lokalu: Kuchnia bengalska

Opis

Ryżowa Buła jest miejscem, w którym doświadczysz bogactwa smaków i aromatów niezwykłej kuchni Dalekiego Wschodu. Potrawy przygotowane według tradycyjnych azjatyckich receptur rozbudzą na Twoim podniebieniu prawdziwą eksplozję oryginalnych doznań.

Nasza restauracja serwuje dania kuchni bengalskiej z wysokiej jakości składnikami. Mieszanki wielu nasion, olej gorczycowy, soczysta baranina, świeże ryby i oczywiście ryż w roli głównej. Potrawy, ale również wystrój naszej restauracji, bez wątpienia zabiorą Cię w podróż do dalekich zakątków Azji i sprawią, że będziesz chciał do nas wracać!

Laxmi

kategoria: Restauracje indyjska, Łódź

Średnia ocena:  4.4 (2 recenzje, 51 głosów)

Jedzenie5.0

Wystrój5.0

Obsługa5.0

Ceny5.0

Opis

Restauracja indyjska w samym sercu Łodzi. Miła i sympatyczna obsługa zapewnia przyjemną atmosferę a o Państwa podniebienia dbają  doświadczeni kucharze z Delhi tworząc dania na bazie składników najwyższej jakości.