Wydarzenia 1571608800

Wydarzenia

Już teraz możesz dowiedzieć się gdzie planowane są najciekawsze imprezy, promocje, nowe menu, czy otwarcie ogródka. Chcesz być na bieżąco z najciekawszymi wydarzeniami? Zapisz się do biuletynu!

Podaj swój adres e-mail:

Pokaż wydarzenia na:

Wydarzenia z 21.10 - 03.11

25października
Noc Wina "Hiszpania od Katalonii do Andaluzji" | Kuchnia i Wino
@Dwór Sieraków, Sieraków 233, Dobczyce
25 października (piątek) 2019, godz. 20:00
Noc Wina "Hiszpania od Katalonii do Andaluzji"
Trudno mówić o kuchni hiszpańskiej, gdyż składają się na nią tradycje różnych często bardzo odmiennych regionów. Katalończycy, Baskowie czy Galisyjczycy mają nie tylko swoje języki ale i swoją kuchnię i zwyczaje. Andaluzja to kraina flamenco i słodkiej sherry i malagi. Na naszej kolacji odbędziemy kulinarne Vuelta Espana, czyli spróbujemy win i potraw z różnych zakątków Hiszpanii.
Kolację poprowadzi Paweł Gąsiorek współwłaściciel i head sommelier Dworu Sieraków
26października
Master Class "Wina Alvaro Palaciosa" | Degustacja Win
@Dwór Sieraków, Sieraków 233, Dobczyce
26 października (sobota) 2019 roku o godzinie 17:00
Po południu w sobotę Zapraszamy Państwa na Master Class "Wina Alvaro Palaciosa – Legendy hiszpańskiego winiarstwa" czyli komentowaną degustację win
Alvaro Palacios jest jednym z najbardziej uznanych winiarzy Hiszpanii. Wywodzi się z Riojy, ale sławę swoja zawdzięcza Prioratowi, regionowi w surowych górach Katalonii. Tu postaje jego L’Hermita najsłynniejsze i najdroższe wino Hiszpanii. O wszystkim opowie Państwu Artur Boruta, dyrektor zarządzający Domu Wina, prywatnie miłośnik i ekspert win Alvaro Palaciosa.
26października
Koncert Nanu - Kataloński Bard | Wieczór pełen Ballad
@Dwór Sieraków, Sieraków 233, Dobczyce
26 października 2019, godz. 19:00
Koncert Nanu – katalońskiego barda, przyjaciela Salvadora Dali.
Będzie to muzyka z różnych stron świata śpiewana przy gitarze.
Zapraszamy na wieczór pełen ballad :)
Nanu – którego prawdziwego imienia i nazwiska nikt nie zna jest katalońskim bardem. Od wielu lat czaruje swoim głosem gości muzycznego baru Cafe de la Havana w Cadaques. Na ścianie baru liczne zdjęcia świadczące o przyjaźni artysty z najsłynniejszym mieszkańcem miasteczka Salvadorem Dali. Nanu śpiewa w wielu językach: katalońskim, hiszpańskim, francuskim i angielskim. Zagra repertuar od argentyńskiego tanga do Leonarda Cohena. Obiecał też, że wykona dla nas L’Estaca, czyli pierwowzór Murów Jacka Kaczmarskiego.
Powrót na stronę główną