Wydarzenia 1569794400

Wydarzenia

Już teraz możesz dowiedzieć się gdzie planowane są najciekawsze imprezy, promocje, nowe menu, czy otwarcie ogródka. Chcesz być na bieżąco z najciekawszymi wydarzeniami? Zapisz się do biuletynu!

Podaj swój adres e-mail:

Pokaż wydarzenia na:

Wydarzenia z 30.09 - 13.10

04października
Noc Wina | Kuchnia z końca Świata. Kiwi i inne osobliwości
@Dwór Sieraków, Sieraków 233, Dobczyce
Najbardziej charakterystyczną cechą nowozelandzkiej kuchni jest nieskazitelna świeżość produktów spożywczych oraz niezwykłe łączenie rozmaitych smaków, będących odbiciem kulturowej różnorodności kraju. Wina z Winnicy Saint Claire Estate Wines, Marlborough to nowozelandzka czołówka, co roku obsypywane są nagrodami na wszystkich światowych konkursach. O zamiłowaniu do intensywnych smaków, chęci kosztowania wszystkiego, co nowe i pociągające oraz łączeniu poszczególnych elementów w całość opowie Państwu Wojciech Giebuta, redaktor magazynu Czas Wina.
05października
Człowiek roku "Czasu Wina" i Gala Dinner | Judy i Neal Ibbotson
@Dwór Sieraków, Sieraków 233, Dobczyce
5 października 2019, godz. 18:00
Uroczysta Gala i Bal z okazji przyznania tytułu Człowieka Roku magazynu Czas Wina Judy i Nealowi Ibbotsonom.
Dwór Sieraków oraz Magazyn „Czas Wina” zapraszają na spotkanie z Judy i Nealem Ibbotsonami. Patrząc na nich dziś, można odnieść wrażenie, że to starsi państwo, którzy gdzieś tam na końcu świata, w ramach hobby na emeryturze robią sobie wina. Nic bardziej mylnego! To tytani pracy, ludzie, którzy mieli wpływ na rozwój winiarstwa w całym regionie Marlborough (Winnica Saint Clair).
Powrót na stronę główną