Reklama
avatar usera

autorGdzieZjesc.info

Rusza głosowanie na najromantyczniejsze hotele i restauracje w polsce! Startuje czwarta edycja romance tv award.

data dodania: 2020.08.27 | data edycji: 2020.08.27
W tym roku już po raz czwarty stacja Romance TV organizuje konkurs dla najromantyczniejszych hoteli w Polsce. Głosowanie rusza w poniedziałek, 7 września na stronie: www.romance-tv.pl/. Tegoroczna edycja z uwagi na duże zainteresowanie została poszerzona o nową kategorię skierowaną do restauracji. W ten sposób kanał telewizyjny emitujący filmy i seriale pełne uczuć wskazuje wyjątkowe miejsca na mapie Polski, gdzie zakochani mogą spędzić niezapomniane chwile.

Statuetki Romance TV Award 2020 zostaną przyznane laureatom w pięciu kategoriach:
  • Najbardziej romantyczna oferta dla par – głosowanie Jury
  • Organizacja romantycznych eventów – głosowanie Jury
  • Najbardziej romantyczne hotelowe SPA – głosowanie Jury
  • Najbardziej romantyczna restauracja w Polsce – głosowanie Jury
  • Najpopularniejszy romantyczny hotel w Polsce – głosowanie internautów

Do końcowego etapu czwartej edycji konkursu zakwalifikowało się prawie 40 obiektów z całej Polski – to spośród nich Jury i widzowie Romance TV wyłonią zwycięzców. Już teraz na stronie internetowej Romance TV można oddać swój głos, a osoby biorące udział w zabawie mogą wygrać voucher na romantyczny weekend w hotelu, który zwycięży w kategorii „Najpopularniejszy romantyczny hotel w Polsce”. Głosowanie publiczności trwa do 7 października, a oficjalne wyniki zostaną ogłoszone w środę, 14 października. W czterech pozostałych kategoriach głosować będzie Jury pod przewodnictwem ambasadora stacji, Daniela QCZAJ’a. Uroczystość rozdania nagród Romance TV Award 2020 odbędzie się pod koniec października.

Głosowanie publiczności w kategorii „Najpopularniejszy romantyczny hotel” odbywa się od 7 września przez formularz zgłoszeniowy umieszczony na stronie: https://www.romance-tv.pl/romance-tv-awards/romance-tv-awards.html. Spośród głosujących jedna osoba, która odda swój głos na wybrany hotel oraz w sposób najbardziej kreatywny uzasadni swój wybór, wygra romantyczny weekend dla dwojga w zwycięskim hotelu.
 

Komentarze

Pozostałe artykuły