Reklama
avatar usera

autorGdzieZjesc.info

Pyszna Polska - Targi hotelarsko-gastronomiczne Magdy Gessler 2017

data dodania: 2016.12.07 | data edycji: 2016.12.08 13:57:03

Magda Gessler - kreatorka smaku i stylu, właścicielka popularnych restauracji, gwiazda stacji TVN - zaprasza na niezwykłe wydarzenie, które zmieni gastronomiczny i hotelarski obraz Polski! Pierwszy raz, w jednym miejscu zgromadzą się zarówno przedstawiciele wiodących firm z kraju i zzagranicy, znakomici fachowcy, branżowe autorytety oraz gwiazdy i prominenci. Targi "Pyszna Polska 2017" wyznaczą kierunki i standardy rozwoju oraz smaku na kolejne lata. Doceńmy walory Polski, poznając lepiej jej bogactwo kulinarne i hotelarskie. Pokażmy Europie naszą wartość i dotrzyjmy do nowych odbiorców!

Oferta skierowana jest do całej branży gastronomicznej, hotelarskiej i branż pokrewnych.

To niepowtarzalna okazja dla tych, którzy pragną poszukać nowych dróg dystrybucji, dotrzeć do licznego grona klientów oraz kontrahentów, a przy tym wspomóc budowanie swojej marki na rynku oraz wzmocnić jej pozycję wśród konkurencji.

Dlaczego warto wziąć udział w targach?

•nawiązanie międzynarodowych kontaktów biznesowych
•źródło wiedzy i inspiracji do zastosowania w biznesie kulinarnym i hotelarskim
•bogaty program wydarzeń z atrakcyjnymi strefami pokazowymi
•wymiana doświadczeń
•dotarcie do nowych odbiorców
•szansa na wzmocnienie swojej pozycji rynkowej…i wiele więcej!

Wydarzenie daje nieograniczone możliwości odbycia osobistych rozmów, zasięgnięcia porad specjalistów oraz uwiecznienia swojej marki.


Poziomki - znak jakości Magdy Gessler
Podczas targów odbędzie się prezentacja najlepszych w Polsce restauracji i hoteli, które rekomenduje Magda Gessler, przyznając znak jakości - Poziomki.

to niezawodna nawigacja po gastronomicznej i hotelarskiej mapie Polski oraz gwarancja trafionego wyboru. Zgłoszene na targi na stronie: www.wroctargi.pl

Zapraszam
Pyszna Polska


Komentarze

Pozostałe artykuły