Reklama
avatar usera

autorGdzieZjesc.info

Kongres Szefów Kuchni - Podsumowanie

data dodania: 2018.10.18 | data edycji: 2018.10.18

9 października 2018 w Warszawie odbył się Kongres Szefów Kuchni. Coroczne największe spotkanie szefów kuchni.


W Kongresie udział wzięło 1.750 uczestników, którzy z zainteresowaniem wysłuchali wystąpień z zakresu zarządzania rentownością restauracji; marketingu i profilowania grup docelowych restauracji; zarządzania personelem; zasad kreacji menu; zwiększania sprzedaży; karty win oraz unikaniem wypalenia zawodowego oraz dwóch debat:
  • „Rozwój polskiej gastronomii poprzez pomoc i naukę młodszego pokolenia.” z udziałem
Jarosława Walczyka, Roberta Sowy, Jarka Owczarczyka, Michała Wawro, Piotra Mielczarka, Jacka Majcherka.
  • „Wypalenie zawodowe szefa kuchni. Jak z nim walczyć, a jak zapobiegać?” z udziałem Roberta Skubisza, Krzysztofa Malinowskiego, Krzysztofa Szulborskiego, Pawła Mieszały, Joanny Karpety.
W trakcie kongresu rozegrana została gra sytuacyjna Most Wanted oraz odbyły się liczne warsztaty produktowe przygotowane przez dostawców w strefie ekspozycyjnej.


Partnerzy Strategiczni Kongresu Szefów Kuchni 2018

HENDI Polska
to część międzynarodowej grupy Hendi, zajmującej się od ponad 80 lat produkcją i handlem profesjonalnym wyposażeniem gastronomicznym w całej Europie.

GRAFEN to najlepsze produkty do profesjonalnej kuchni, produkowane przez uznanych producentów. Produkty tworzone we współpracy z najlepszymi inżynierami i designerami. Żadnych kompromisów!

FINE DINE oferuje markowe produkty, wyróżniające się jakością i stylem. Atutem marki jest duża dostępność towarów z magazynów na terenie całego kraju.


Kongres miał formę zamkniętą. Uczestniczyć w nim mogły jedynie osoby wcześniej zarejestrowane i zaakceptowane przez Organizatora. Udział w wydarzeniu dla Szefów Kuchni był bezpłatny. Organizator planuje kolejną edycję Kongresu w roku 2019.

Bieżące informacje na temat wydarzenia publikowane są na profilu Kongresu na facebook’u: https://www.facebook.com/kongresszefowkuchni/.
 

Komentarze

Pozostałe artykuły