Reklama
avatar usera

autorGdzieZjesc.info

Dwa oblicza restauracji LIF

data dodania: 2017.01.13 | data edycji: 2017.01.16 22:20:59

Filozofia lokalu streszcza się w jego nazwie. LIF to Life is Food, czyli "życie jest jedzeniem". Jedzenie ma być też przyjemnością, odpoczynkiem, relaksem. O filozofii i gotowaniu w LIF opowiada Aleksandra Wdowicz – manager warszawskiej restauracji LIF.

Stary Mokotów – w otulinie Ogrodu Jordanowskiego stworzyliśmy restaurację z niepowtarzalnym klimatem. Wnętrza wypełnione zielenią, drewnem, loftowe okna, wygodne kanapy, dwa poziomy. Długo zastanawialiśmy się jaka jest nasza grupa docelowa. Rodziny z dziećmi to na pewno, idealne miejsce na spotkanie rodzinne, sąsiedztwo placu zabaw. Ale kto jeszcze? I wtedy wpadliśmy na pomysł, aby stworzyć lokal dla firm. Furtką była sala na piętrze, która pozwala na spotkania zamknięte. Nasze wnętrza są idealne na szkolenia, ponieważ firmy chętnie wychodzą ze swoich siedzib, żeby uczyć się w nowych miejscach ze świeżym klimatem i cateringiem. Dodatkowo staliśmy się miejscem idealnym na spotkania z dziennikarzami i prezentacje nowych produktów. Wszystkim tym wydarzeniom towarzyszą dania z naszej kuchni. Tym sposobem stworzyliśmy niepowtarzalne miejsce zarówno dla rodzin jak i dla firm.


Mówi się, że sercem restauracji jest kuchnia – zgadzam się z tym w stu procentach. Nad jakością naszych dań czuwa szef kuchni Tomasz Olszewski, który swoje 30-letnie doświadczenie zdobył w restauracjach hotelowych i jednej z największych firm cateringowych. W naszej restauracji stworzył zespół, który posiada magiczną paletę pomysłów i sił w tworzeniu niepowtarzalnych smaków kuchni tradycyjnej i międzynarodowej. Swoją wiedzę wykorzystuje w unikalnym sposobie łączenia produktów sezonowych z ich szerokim zastosowaniem, akcentując innowacyjność menu. Śmiało mogę powiedzieć, że cała załoga kuchni jest „prawą ręką” Tomka, dzięki czemu każdego dnia serwujemy dania najwyższej jakości. Kuchnię w LIF tworzą ludzie nietuzinkowi. Pasja i indywidualne podejście do każdego dania tworzy drużynę specjalistów i wyjątkowe potrawy. Menu LIF skrojone jest pod najbardziej wymagających klientów. Znajdziecie w nim zarówno burgery i steki tworzone z wyselekcjonowanej wołowiny, sałatki, makarony, ryby, a także domowe pierogi. W porach lunchowych, różnorodne dania w promocyjnych cenach. Dbamy również o tych, którzy swoją dietę uzależniają od ograniczeń zdrowotnych. Zdrowe koktajle warzywne, dania bezglutenowe, dla wegan i wegetarian.

Jeżeli sercem lokalu jest kuchnia, to duszą nazywamy salę, oprócz tego co nas otacza w LIF, czyli stare drewno, rośliny i nowoczesne wnętrza, klimat tworzy nasza obsługa. Ludzie w różnym wieku, dyskretni, pomocni, łączą swoją pracę z pasją. Każdy kto pracuje w LIF, bez względu na stanowisko, jest bardzo ważnym elementem, który buduję i tworzy naszą restaurację.

Z całą pewnością posiadamy dwa oblicza, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. LIF to miejsce dla rodzin z dziećmi i firm, w menu znajdziecie dania  wegetariańskie i mięsne, krewetki i pierogi, dietetyczne koktajle i gorąca czekoladę. Podsumowując, chcemy aby każdy z gości czuł się jak najlepiej.

Więcej informacji o tym lokalu znajdziesz klikając TUTAJ.

Restauracja LIF
Al. Niepodległości 80,
02-626 Warszawa
tel: (22) 898 01 55

Komentarze

Pozostałe artykuły