4.7

Średnia ocena

Średnia ocena:  4.7 (8 recenzji, 18 głosów)

Dodaj recenzję Zobacz 8 recenzji

Informacje - Restauracja LIF

Al. Niepodległości 80,
02-626 Warszawa
tel: (22) 898 01 55
Wyślij dane smsem

Godziny otwarcia:

Okolica: Stary Mokotów, Ogród Jordanowski, Metro Racławicka, Park Dreszera, ul. Odyńca
Średni koszt obiadu dla dwóch osób: 155
Ilość miejsc przy stolikach: 110
Specjalność lokalu: zdrowa kuchnia, kuchnia slow food, opcje dietetyczne, w tym dania bezglutenowe, wegańskie, wegetariańskie

Opis - Restauracja LIF

LIF to nowatorska koncepcja kulinarna, której misją jest zdrowe gotowanie oraz zmiana naszego stosunku do jedzenia. LIF mieści się w sercu starego Mokotowa, w ogródku Jordanowskim, w pobliżu mokotowskich centrów biznesowych. Ulokowanie restauracji w tym miejscu nie jest przypadkowe. Ciche, spokojne otoczenie sprawia, że możemy na chwilę oderwać się od głośnego wielkomiejskiego życia.

Koncepcja restauracji slow food powstała w odpowiedzi na rosnącą świadomość żywieniową klientów i poszukiwanie miejsc, gdzie można zjeść zdrowe, dobrej jakości jedzenie. Szef Kuchni LIF tworząc menu dba o to, aby serwowane jedzenie było przede wszystkim lekkie, niskoprzetworzone i przygotowywane na świeżo. Menu LIF uwzględnia różne opcje dietetyczne (dania bezglutenowe, wegańskie, wegetariańskie, bez czosnku, jajek itp) oznaczone przy każdej pozycji w karcie, tak aby każdy mogł w nim znaleźć coś dla siebie.

LIf to miejsce idealne dla rodzin z dziećmi. Restauracja zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie największego na Mokotowie placu zabaw dla dzieci. W dolej sali restauracji znajduje sie uroczy kącik zabaw dla dzieci, a w menu ulubione dania maluchów.

Restauracja dysponuje dwoma przestronnymi salami, z których jedna zlokalizowana jest na piętrze i zapewnia całkowitą prywatność. To idealne miejsce na imprezy prywatne oraz szkolenia i warsztaty zarówno dla małych kilkunastoosobowych grup, jak i dużych grupowych szkoleń, ponieważ sala może pomieścić do 100 osób w ustawieniu konferencyjnym. Sala wyposażona jest w projektor i ekran multimedialny oraz klimatyzację.

Zaletą LIF jest jego wystrój. Jasne barwy, ogrodowa stylistyka, stare, odzyskane ze stodół drewno oraz naturalna roślinność w dużej ilości sprzyjają odpoczynkowi i kreatywnemu myśleniu.

Recenzje - Restauracja LIF

Dodaj recenzję

Dyskusja na forum - Restauracja LIF

Podyskutuj o tym lokalu na naszym forum!

Dodaj opinię na forum

Zapytania prowadzące do tej strony:

JedzenieLifBezglutenoweBurgeryPlacki ziemniaczaneGrzybami
Powrót na stronę główną