Reklama

Oferty organizacji Komunii 2017

Komunia Świeta to ważne wydarzenie w życiu dzieci, jak również ich rodziców. Jeśli chcą Państwo, by oprawa przyjęć komunijnych była na najwyższym poziomie, warto powierzyć ich organizację specjalistom.

Poniżej przedstawiamy prezentacje restauracji, które posiadają ofertę na organizację tegorocznych Komunii. Zapraszamy do kontaktu.

Średnia ocena:  3.8 (1 recenzję, 24 głosy)

Jedzenie3.0

Wystrój4.0

Obsługa3.0

Ceny5.0

ul. Zajączkowska 11,
01-796 Warszawa
tel: 22 851 23 23, 22 851 23 21

Godziny otwarcia:

Okolica: Park Morskie Oko, Łazienki Królewskie, Plac Zabaw
Średni koszt obiadu dla dwóch osób: 130
Ilość miejsc przy stolikach: 250
Specjalność lokalu: Wing od fire, pepper poppers and Fajita (all kinds)

Opis

Blue Cactus to restauracja na Mokotowie serwująca dania kuchni tex-mex. Kuchnia Tex-Mex, powstała w wyniku fuzji kuchni meksykańskiej i amerykańskiej, szczególnie kuchni południowych stanów USA - zwłaszcza Teksasu.

W ciągu dnia odbywają się u nas spotkania biznesowe firm z Warszawy w formie lunchu, a wieczorami odwiedzają nas grupy przyjaciół, które czują się u nas bardzo komfortowo.

W weekendy wnętrza wypełnia gwar rodzin z dziećmi, którym szczególnie dedykowana jest przestrzeń w ogrodzie z placem zabaw. Jesteśmy restauracją przyjazną dla rodzin z dziećmi. Rodzice w weekendy nie płacą za potrawy z menu for kids

Nasze menu zawiera także wpływy kuchni Southwest - czyli południowego zachodu Stanów Zjednoczonych. Powstaliśmy w 1996 roku i od razu zyskaliśmy uznanie wśród gości, których większość stanowili ludzie biznesu - głównie z USA - szukający nieformalnych przestrzeni z dobrą kuchnią.

Średnia ocena:  4.6 (11 recenzji, 23 głosy)

Jedzenie4.8

Wystrój5.0

Obsługa4.9

Ceny5.0

ul. Chłodna 2/18,
00-891 Warszawa
tel: (22) 121 31 45

Godziny otwarcia:

Okolica: Hala Mirowska, Femina
Średni koszt obiadu dla dwóch osób: 100
Ilość miejsc przy stolikach:
Specjalność lokalu:

Opis

Restauracja Cafe Furkot to miejsce, w którym każdy może czuć się swobodnie oraz uraczyć podniebienie pysznościami!

Panuje u nas niezobowiązująca atmosfera, rano zjesz zarówno biznesowe śniadanie w biegu jak i spokojny poranny posiłek z całą rodziną. Codziennie dostaniesz szybki, smaczny i pożywny lunch. A wieczorem zjesz kolację z przyjaciółmi.

Z tradycyjnych potraw staramy się wydobyć najlepsze smaki i zaprezentować je w nowych odsłonach. Stawiamy na dobry smak i wysoką jakość jedzenia w rozsądnej cenie. Proponujemy zwyczajną kuchnię o nadzwyczajnym smaku a dodatkowo - na każdą kieszeń! 

?>