Restauracje greckie

Reklama
obrazek

Kolory, produkty i przyprawy, które poznacie odwiedzając restauracje greckie w Trójmieście sprawią, że zakochacie się w tym rejonie. Przed Wami jedna z najsmaczniejszych kuchni europejskich i najlepsze restauracje greckie Trójmiasto.

Dla wygody prezentujemy również dzielnice w Trójmieście, by łatwiej było Wam znaleźć dobre restauracje. Smacznego!

Gdańsk 1Gdynia - Wzgórze Świętego Maksymiliana 1

Średnia ocena:  4.6 (27 recenzji, 74 głosy)

Jedzenie5.0

Wystrój4.9

Obsługa5.0

Ceny5.0

Aleja Marszałka Piłsudskiego 1,
81-406 Gdynia
tel: (58) 622 77 52

Okolica: 70 m od gdyńskiego bulwaru
Średni koszt obiadu dla dwóch osób: 70,00
Ilość miejsc przy stolikach: 65 + ogródek letni 40
Specjalność lokalu: Kuchnia grecka i śródziemnomorska

Opis

Idea El Greco zacząła się od koncepcji właściciela Filiposa Simeonidisa, który po raz pierwszy stworzył grecką restaurację w Trójmieście w roku 2000, propagując wyśmienitą kuchnię grecką. Naszym celem jest "przeniesienie" smaków śródziemnomrskich na wybrzeże Bałtyku.

W lokalu jest otwarta kuchnia, gdzie króluje nasz znakomity szef kuchni. To wszystko stwarza niepowtarzalną atmosferę i ciepły klimat podkreślony przez doskonały smak potraw i win. Dodatkowym atutem są indywidualne przepisy szefa kuchni i właściciela restauracji bazujące na produktach sprowadzanych z Grecji, Hiszpanii i Włoch.

Średnia ocena:  3.7 (0 recenzji, 5 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

ZORBA czerpie inspirację z najlepszych barów i restauracji greckich. Gwarna, wesoła, roztańczona z najlepszym jedzeniem i trunkami pełnymi aromatów, kolorów i słońca ZORBA to kwintesencja energii południowego temperamentu – restauracja z tańcem, śpiewem i muzyką na żywo!