Reklama
obrazek

Pizza to potrawa kuchni włoskiej, obecnie szeroko rozpowszechniona na całym świecie. W wersji podstawowej jest to płaski placek z wytrawnego ciasta drożdżowego (focaccia), posmarowany sosem pomidorowym, posypany tartym serem mozzarella i ziołami, pieczony w bardzo mocno nagrzanym piecu. Pizzę podaje się na gorąco, lecz rozpowszechnione jest jedzenie jej również na zimno. Tradycyjnym miejscem spożywania pizzy są pizzerie, lokale gastronomiczne specjalizujące się w przyrządzaniu i serwowaniu pizzy.

Dla wygody prezentujemy również dzielnice w Kielcach, by łatwiej było Wam znaleźć dobre restauracje. Smacznego!

Kielce 13Podgród - Ćmińsk 1

Kilo Mąki

kategoria: Pizzerie

Średnia ocena:  3.5 (0 recenzji, 40 głosów)

Jedzenie0.0

Wystrój0.0

Obsługa0.0

Ceny0.0

Opis

Najlepsza pizzeria w Kielcach skupiona na jakości składników i unikalnym cieście wg autorskiej receptury. Serwujemy także pasty i zupy.

Średnia ocena:  3.1 (0 recenzji, 42 głosy)

Jedzenie0.0

Wystrój0.0

Obsługa0.0

Ceny0.0

Opis

Kręcimy pizzę w Kielcach. Chcesz poznać nasze atuty? Daj się zakręcić :)

Średnia ocena:  3.4 (0 recenzji, 40 głosów)

Jedzenie0.0

Wystrój0.0

Obsługa0.0

Ceny0.0

ul. Sienkiewicza 3,
25-354 Kielce
tel: (41) 343 21 61

Opis

Pizzeria Pod Trójką mieści się w samym sercu Kielc - na ulicy Sienkiewicza. Jeżeli jesteś turystą i szukasz kierunku zapytaj o "Sienkiewkę" to najpopularniejszy deptak w Kielcach.

Średnia ocena:  4.4 (1 recenzję, 41 głosów)

Jedzenie5.0

Wystrój5.0

Obsługa5.0

Ceny5.0

Opis

Oferujemy różnorodne rodzaje pizzy na cienkim lub grubym cieście w zależności od indywidualnych upodobań klienta. Świeże ciasto produkujemy na bieżąco w naszych restauracjach wyłącznie z naturalnych składników bez dodatku żadnych substancji konserwujących.