Reklama
obrazek

Podobno dieta śródziemnomorska jest jedną z najzdrowszych diet na świecie. Dlatego właśnie prezentujemy Wam najlepsze restauracje śródziemnomorskie w Katowicach, gdzie w menu króluje słońce, doskonałe produkty i fantastyczne przyprawy z południa Europy. Oto restauracje śródziemnomorskie Katowice - Śląsk warte odwiedzenia.

Dla wygody prezentujemy również dzielnice w Katowicach, by łatwiej było Wam znaleźć dobre restauracje. Smacznego!

Katowice 4Chorzów 1Zabrze 1

Średnia ocena:  4.1 (1 recenzję, 51 głosów)

Jedzenie5.0

Wystrój5.0

Obsługa5.0

Ceny4.0

Opis

W naszej restauracji panuje niezwykła atmosfera, którą kreuje przestrzeń, subtelne światło i wystylizowane wnętrza w klimacie śródziemnomorskim. Szef Kuchni poleca dania autorskie kuchni śródziemnomorskiej w oparciu o charakterystyczne składniki i przysmaki prosto z Italii, Hiszpanii czy Grecji...

Średnia ocena:  3.6 (0 recenzji, 53 głosy)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

ul. Panewnicka 88,
40-761 Katowice
tel: 603 080 812

Opis

La Vineria to połączenie restauracji, winiarni i sklepu z winami. To wyśmienita kuchnia, oparta na świeżych produktach, znakomite wina na każdą okazję oraz wspaniała atmosfera.

Prosecco

kategoria: Restauracje śródziemnomorska, Katowice

Średnia ocena:  3.5 (1 recenzję, 49 głosów)

Jedzenie4.0

Wystrój4.0

Obsługa3.0

Ceny3.0

ul. Mielęckiego 6,
40-016 Katowice
tel: (32) 201 50 92

Opis

W odrestaurowanej, stylowej kamienicy z początku XX wieku, stworzyliśmy wyjątkowe miejsce na winnej i kulinarnej mapie Katowic. Miejsce w którym łączymy restaurację, wine bar i sklep w formie składu win. Mamy starannie wyselekcjonowaną kartę win. Specjalizujemy się w winach z małych winnic z Włoch.

Średnia ocena:  3.7 (0 recenzji, 12 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

AïOLI inspired by Katowice to miejsce spotkań całych Katowic.

Średnia ocena:  3.6 (0 recenzji, 11 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Restauracja Cesarska w Chorzowie łączy trzy ogólnodostępne sale restauracyjne a`la carte, w tym jedną z możliwością rezerwacji stolików. Wszystkie sale są ze sobą połączone, co pozwala zarówno na organizację kameralnych spotkań rodzinnych czy biznesowych, jak i bankietów, konferencji, przyjęć.

Średnia ocena:  3.7 (0 recenzji, 10 głosów)

Jedzenieb/d

Wystrójb/d

Obsługab/d

Cenyb/d

Opis

Restauracja Diament Zabrze to wyjątkowe miejsce, które stanowi mieszankę barwnej kuchni, romantycznego nastroju oraz obsługi na najwyższym poziomie.

Główną atrakcją, specjalnie przygotowaną dla naszych Gości są grille teppanyaki – charakterystyczne dla tradycji dalekowschodniej gorące płyty, dzięki którym posiłek staje się prawdziwym wydarzeniem kulinarno-towarzyskim. Dodatkowym udogodnieniem jest duży taras, na którym można zrelaksować się w cieniu parasola.

W swojej pracy bazujemy na produktach najwyższej jakości, kładąc szczególny nacisk na ich świeżość. Nasze menu jest zawsze starannie przygotowane, dostosowane do potrzeb Gości o różnych gustach.
Każdego dnia oferujemy gotowanie na żywo, dzięki któremu można z bliska przyjrzeć się kulturze gotowania. Barwne, różnorodne menu restauracji stanowi zaproszenie do wyjątkowej podróży po kuchniach świata i wyjątkowych doznań smakowych.

Ponadto w każdą środę w restauracji grana jest muzyka na żywo.