" />

Smaki Świata Częstochowa Podjasnogórska

Reklama

3.8

Średnia ocena

Smaki Świata

Nr 1 z 1 lokali w kategorii: Restauracje międzynarodowe, Częstochowa

Średnia ocena:  3.8 (1 recenzję, 43 głosy)

Dodaj recenzję Dodaj recenzję Zobacz 1 recenzję

Informacje - Smaki Świata

ul. 7 Kamienic 11,
42-226 Częstochowa
tel: 533 484 305

Opis - Smaki Świata

Serdecznie zapraszamy!

Recenzje - Smaki Świata

Dodaj recenzję
 • avatar usera

  Jedzenie 3

  Wystrój 5

  Obsługa b/d

  Ceny 4

  Nie polecam Autor: Gość napisał(a) dnia 2019-08-12 20:53:05 Data wizyty: 2019-08-12 15:00 Na samym początku pragnę zakomunikować, iż nie jesteśmy ludźmi roszczeniowymi, odrealnionymi czy ?szukającymi dziury w całym?. Jesteśmy ludźmi ciężkiej pracy i dysponując naszymi pieniędzmi, czyli owocami tejże pracy oczekujemy, aby inni ludzie pracy traktowali nas z należytym szacunkiem.
  W tej restauracji tak jednak nie jest ? obsługa zachowuje się jak w czasach zamierzchłego PRL-u i daje do zrozumienia Klientom, że wcale nie są owej obsługi de facto pracodawcami.
  Zastaliśmy około godziny 15 ( godziny szczytu ) praktycznie pusty lokal ( czterech Klientów czekających cierpliwie na zamówienie ). Zamówiliśmy dwie zupy pomidorowe oraz porcję pierogów.
  Na realizację zamówienia ( dwie zupy - ledwie letnie ) czekaliśmy 35 minut co stanowi kpinę i lekceważenie Klienta. Na pytanie kiedy będą pierogi ( 40 minut od zamówienia ) usłyszeliśmy opryskliwe ?gotują się? co spowodowało, że ja również się zagotowałem. Gdyby nie to, że właśnie skończyliśmy pobyt na Jasnej Górze i nadal utrzymywał się we mnie bardzo optymistyczny klimat, to pani szybko została by przeze mnie sprowadzona do przysłowiowego parteru.
  Obsługa nie wygląda na pracowników Lokalu.
  Zdaję sobie sprawę, że to nie MacDonald czy bar dworcowy, ale podanie dwóch zup pomidorowych i pierogów przy pustym lokalu nie powinno trwać 40 minut. Zwłaszcza, że są to niewysublimowane, a podstawowe dania z menu.
  Nie polecam. Odradzam
  Uważam, że gdyby nie bezpośrednia bliskość Jasnej Góry tak prowadzony lokal już dawno stanowiłby pustostan do wynajęcia?
  Ponieważ jednak większość Klientów to Klienci przygodni i jednorazowi to restauracja niestety nadal będzie funkcjonowała na opisanych przeze mnie zasadach.

Dodaj recenzję
Powrót na stronę główną