Reklama
obrazek

Drugą najchętniej wybieraną kuchnią przez gości jest kuchnia włoska, dlatego prezentujemy Wam najlepsze restauracje włoskie w Bydgoszczy. To nie tylko doskonała pizza, ale fantastyczne makarony, owoce morza i doskonałe mięsa z których słyną restauracje z kuchnią włoską Bydgoszcz. Przed Wami lista najlepszych restauracji włoskich.

Dla wygody prezentujemy również dzielnice w Bydgoszczy, by łatwiej było Wam znaleźć dobre restauracje. Smacznego!

Bydgoszcz 3

Średnia ocena:  3.7 (0 recenzji, 42 głosy)

Jedzenie0.0

Wystrój0.0

Obsługa0.0

Ceny0.0

Opis

Restauracja Dolce Vita to miejsce, które przyciąga swoją oryginalnością i niepowtarzalną atmosferą. Zapraszamy Państwa w świat doznań kulinarnych, o które dba nasz doświadczony personel pod czujnym okiem naszego Szefa Kuchni Jeana Bos.

Średnia ocena:  4.2 (1 recenzję, 41 głosów)

Jedzenie5.0

Wystrój5.0

Obsługa5.0

Ceny5.0

Opis

Gregorio pizza ma swoisty środziemnomorski rodowód. Mawia się, ze kuchnia włoska, jest jedną z bardziej aromatycznych na świecie. Zdaniem koneserów składa się na to wiele elementów: po pierwsze - świetne zestawienia artykułów spożywczych, po drugie - bardzo dobra jakość składników.

Średnia ocena:  3.2 (0 recenzji, 42 głosy)

Jedzenie0.0

Wystrój0.0

Obsługa0.0

Ceny0.0

ul. Gdańska 18,
85-001 Bydgoszcz
tel: (52) 376 42 30

Opis

Sercem każdego Włoskiego domu jest kuchnia, natomiast sercem Villi Secesji jest Restauracja Włoska LA VISTA, która została stworzona specjalnie dla miłośników południowej kuchni. Atutem Restauracji jest kameralny klimat oraz intymna atmosfera.