Reklama
« powrót do listy artykułów
avatar usera

autorGdzieZjesc.info

REST. BACZEWSKICH Z LWOWA DO WARSZAWY!

data dodania: 2019.02.22 | data edycji: 2019.02.22
W kulinarnych dziejach dwóch stolic Lwowa i Warszawy, splotły się tradycje wielu kultur i narodów. Otwarta kilka dni temu Rest. Baczewskich jest siostrzanym lokalem jednej z najpopularniejszych i najlepszych restauracji we Lwowie. Obie restauracje łączy nie tylko nazwa, ale również miłość do życia oraz kuchni. Menu lokalu obejmuje kuchnię staropolską, warszawską oraz lwowską w nowoczesnej interpretacji tradycyjnych receptur. O jakość menu dba znany i ceniony szef kuchni Artur Cichomski.


Wykorzystanie lokalnych produktów jest jednym z głównych priorytetów restauracji. Atutem lokalu jest także miksologia w barze Baczewskich, w którym można wypróbować licznych autorskich koktajli i nalewek, w tym przygotowywanych na bazie alkoholu produkowanego w Polsce i na Ukrainie.

Restauracja przyjęła imię Baczewskich, bo to nie tylko marka pamiętnych w historii trunków. Ich legenda to coś więcej niż wyśmienity alkohol. Baczewscy to symbol i synonim dobrego smaku w najszerszym rozumieniu tych słów. Wywodząc się z wielowiekowej tradycji tchnęli w polskie obyczaje elitarny klimat, nowoczesny styl życia i zabawy. Ich marka była wszędzie tam, gdzie duch luksusu spotykał się z duszą otwartą na rozrywkę najwyższej próby, na sztukę spędzania czasu przy stole.

Jesteśmy przekonani, że każdy tutaj poczuje się wyjątkowo. Przemyślany wystrój, profesjonalna obsługa i oczywiście wspaniała kuchnia z najwyższej półki, której sekret i sukces tkwi w prostocie i szlachetności składników to nasze wyróżniki. Chcemy tworzyć kuchnię szanującą tradycję, ale odważną, otwartą na nowości. Nie chcemy podążać za trendami, lecz tworzyć trendy. Mamy nadzieję, że zechcecie Państwo towarzyszyć nam w tej zabawie ze smakiem.  ? mówi Rafał Borowski, Dyrektor Zarządzający Rest. Baczewskich.


Rest. Baczewskich mieści się w urokliwym pałacyku Szucha, i otwarta jest codziennie w godzinach od 12.00 do 23.00

Komentarze

Pozostałe artykuły