Reklama
avatar usera

autorGdzieZjesc.info

Pyszna Polska 2017 we Wrocławiu: To wydarzenie zmieni kulinarny i hotelarski obraz Polski!

data dodania: 2017.02.16 | data edycji: 2017.02.16 11:16:22

Odwiedź Halę Stulecia i delektuj się wykwintnymi potrawami, którymi rozpieszczą Cię autorytety kulinarne! Pozwól poprowadzić się po najlepszych mapach dobrego smaku w kraju! Nie zabraknie licznych atrakcji i spotkań z gwiazdami.

Od 2 do 4 czerwca Hala Stulecia we Wrocławiu wypełni się aromatami najlepszych potraw z różnych stron świata, a podniebienia gości będą rozpieszczane wykwintnymi smakami. Wszystko za sprawą targów Pyszna Polska 2017, na których nie zabraknie kulinarnych autorytetów zachwycających gości swoimi majstersztykami.

Odwiedzający będą mogli rozsmakować się w daniach takich mistrzów jak Robert Sowa, Robert Poliński, Mikołaj Rey, Marcin Jabłoński, Beata Śniechowska, Mateusz Nowak, Dr Józef Sadkiewicz. 

To nie wszystko! Podczas wydarzenia swoją wiedzą podzielą się znawcy dobrego wina i sztuki hotelarskiej. 

Poznaj bogactwo smaku naszego kraju! Podczas targów w jednym miejscu zgromadzą się przedstawiciele wiodących firm z kraju i z zagranicy, znakomici fachowcy, branżowe autorytety oraz gwiazdy i prominenci. Będzie ekskluzywnie, elegancko i przede wszystkim smacznie. To pierwsze takie wydarzenie w Polsce.

Magda Gessler zaprasza na Pyszną Polskę 2017

Na nietuzinkowe targi zaprasza Magda Gessler - kreatorka smaku i stylu, właścicielka kilku restauracji, gwiazda stacji TVN. Jej restauracje to prawdziwe dzieła sztuki, w których artystka smaku jest reżyserem, a aktorami goście zaskakiwani wyjątkowymi daniami.  Magda Gessler inspiracji szuka podczas podróży po różnych zakątkach świata. Słynie z ognistego temperamentu. Miliony Polaków pokochały ją za "Kuchenne Rewolucje". 

Długa lista gości specjalnych

Na targach Pyszna Polska 2017 pojawią się też goście specjalni:

Jacek Bilczyński -  promotor zdrowego stylu życia, autor trzech książek, naczelny FIT Magazynu, prowadzący FIT Akademię, który zaprezentuje wykład dotyczący zdrowego żywienia i przeprowadzi konsultacje indywidualne;
- Anna Kerth - aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna;
- VOYAGE Mariusz Cierpikowski - kompozytor, wokalista i założyciel zespołu Voyager;
- Gosia Andrzejewicz - gwiazda sceny muzycznej. 

BĘDZIE SIĘ DZIAŁO

Pyszna Polska 2017 to nie tylko okazja do poszerzenia swojej wiedzy, spotkań ze znawcami kulinarnego fachu i czerpania inspiracji. To także doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi. Daj się zaskoczyć obszernym programem wydarzenia, oryginalnymi wyspami tematycznymi, widowiskowymi pokazami i konkursami. Na przybyłych czekają niezapomniane wrażenia i wyjątkowy klimat.

PYSZNA POLSKA: GDZIE KUPIĆ BILETY?

Bilety na targi Pyszna Polska 2017 można kupić w sieci EMPIK, na ticketpro.pl, a także na stronie  www.pysznapolska.pl. Nie czekaj! Już teraz zarezerwuj wejściówki dla siebie!

Komentarze

Pozostałe artykuły