Reklama
avatar usera

autorGdzieZjesc.info

Już w październiku największe spotkanie szefów kuchni w Polsce

data dodania: 2017.07.20 | data edycji: 2017.07.20
Restauracja jest tak dobra jak dobry jest szef kuchni, a szef kuchni jest tak dobry, jak dobry jest jego zespół. Restauracja to sposób na życie, ale także na biznes. Powinna więc przynosić zyski, a o te trudno, jeśli negocjacje z dostawcami nie zostały przeprowadzone właściwie, a food cost nie jest dobrze policzony. Zawód szef kuchni, to zajęcie dla osób z silnym charakterem, zmotywowanych, odpornych psychicznie i fizycznie, a także mających wszechstronne umiejętności. Szef kuchni musi świetnie gotować, ale także dobrze liczyć, skutecznie negocjować, właściwie rekrutować i umiejętnie motywować. Dlatego właśnie zorganizowano Kongres Szefów Kuchni, który stał się największym spotkaniem szefów kuchni w Polsce.W tym roku odbędzie się on 11 października 2017, w Centrum MT Polska, na ulicy Marsa 56C w Warszawie.
W programie wydarzenia znajdą się, między innymi, wystąpienia na poniższe tematy:

•    Kuszenie od pierwszego wejrzenia, czyli jak stworzyć nowoczesne menu, które zmaksymalizuje sprzedaż w Twojej restauracji. Prowadzone przez Annę Dębską, redaktor naczelną www.GdzieZjesc.info® .
•    Modne diety a wyzwania dzisiejszego szefa kuchni. Prowadzone przez Agnieszkę Piskałę, dietetyka, nutridietetyka, diet coach’a.
•    Jak negocjować skuteczniej - chwyty, tricki i techniki... Prowadzone przez Marka Skałę, trenera warsztatowego, coach’a, mówcę inspiracyjnego, konsultanta biznesowego.
•    Magazyn i koszty, czyli nie daj się zwariować na zapleczu kuchni. „Zasada Pareto”. Kuchnia to nie apteka! Zajmij się tym co ma największe znaczenie, czyli znajdź swoje "Pareto". Prowadzone przez Piotra Rogowskiego, niezależnego menedżera i eksperta gastronomii.
•    Twój zespół od kuchni. Jak zarządzić zespołem, aby ,,chciało im się chcieć’’? Prowadzone przez Agnieszkę Czaplińską, trenera biznesu, coacha indywidualnego i grupowego.Gość specjalny, Marek Kamiński, podróżnik, polarnik i przedsiębiorca opowie: Jak niemożliwe staje się możliwe czyli wyprawy na krańce marzeń. Jak coś, co wydawało się niemożliwe stało się  możliwe. 
W trakcie debat doświadczeni szefowie rozmawiać będą o najważniejszych problemach gastronomii, ale też o zmianach i pojawiających się nowych możliwościach.

Wydarzenie ma także charakter biznesowy, ponieważ towarzyszy mu Strefa Dostawców, w ramach której możliwe będzie zapoznanie się ofertą około 100 dostawców HoReCa. Ponieważ dla wielu szefów udział w kongresie to krótki odpoczynek od codziennej pracy, w jego ramach odbędą się także dwa konkursy: Hasztag Kongresu Szefów Kuchni 2017, który trwa do 31 sierpnia. Szczegóły konkursu znaleźć można na stronie: http://kongresszefowkuchni.pl/konkursy. Dla zwycięzców przygotowano: blender Vitamix VITA-PREP 3, wykonanie tatuażu i lot paralotnią. Na miejscu, 11 października, uczestnicy Kongresu będą mogli wziąć udział w grze sytuacyjnej z nagrodami – Magiczny Targ.Bardzo ważne jest to, że udział w Kongresie dla szefów kuchni i ich zastępców jest nieodpłatny. Trzeba jedynie pamiętać, że rejestracja jest obowiązkowa i zostanie zamknięta na kilka dni przed otwarciem wydarzenia, o ile wcześniej nie zostanie wyczerpana liczba dostępnych miejsc. Wszystkie informacje można znaleźć na oficjalnej stronie: http://kongresszefowkuchni.pl/.

Komentarze

Pozostałe artykuły