Reklama
avatar usera

autorGdzieZjesc.info

Ether - spektakularny bar na dachu NYX Hotel Warsaw już otwarty

data dodania: 2022.06.20 | data edycji: 2022.06.20
Nowy bar Ether na dachu NYX Hotel Warsaw to niesamowita panorama Warszawy ze szklanymi wieżowcami „na wyciągnięcie ręki” oraz imponująca oferta koktajli. Lokal jest otwarty dla wszystkich – nie tylko dla gości hotelu. Menu oferuje zarówno klasyczne, znane drinki, czyste alkohole, jak i ekstrawaganckie mixy – łącznie z Pride of Leo, flagowym koktajlem lokalu.


Już teraz Ether zaprasza wszystkich na wieczory z DJ-em i z muzyką na żywo. W planie są również poranki z jogą, projekcje filmowe i występy znanych polskich Drag Queen – a to dopiero początek atrakcji, na które można liczyć w NYX Hotel Warsaw. Powierzchnia równa 260m2 pozwala na organizację w Ether różnego rodzaju wydarzeń biznesowych, zawsze – dosłownie i w przenośni – na wysokim poziomie.

Plany na otwarcie tej wyjątkowej przestrzeni mieliśmy już wtedy, kiedy powstawał hotel. Naszym zdaniem nadszedł czas, kiedy śmiało musimy planować nowe inwestycje i je realizować. Otwarcie Ether jest tego dowodem – mówi Paulina Kołodziejczyk, Multi Property Manager sieci Leonardo Hotels w Polsce.

Nazwa Ether nie jest przypadkowa. To imię mitologicznego syna greckiej bogini nocy Nyx, która z kolei dała nazwę marce hoteli. NYX Hotel Warsaw należący do grupy Leonardo Hotels, został otwarty w marcu 2021 roku, jako pierwszy w Polsce obiekt tej wyjątkowej marki. Błyskawicznie zdobył popularność i uznanie gości. To hotel inny, niż wszystkie. Wnętrze budynku definiuje modna niekonwencjonalność i wyrazistość. Elementy wizualne, w połączeniu ze stylowo dobranymi materiałami, oddają miejski styl i luźną, niezobowiązującą, atmosferę. W NYX Hotel Warsaw sztuka street artu spotyka się ze strefą relaksu, a modny design z ciekawymi pomysłami przestrzennymi. Wystrój jest dziełem znanego projektanta wnętrz – Andreasa Neudahma.
 

Komentarze

Pozostałe artykuły